Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: После да разказваш!нови [re: Edna]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано08.10.01 00:04



Ще,ще,ама още от сега мога да кажа,че ще е мнооооого хубаво.
Не си падам много по роклите,предпочитам строги/и не чак толкова/ костюми с панталон.Приготвила съм си едно тоалетче с вталено сако до коляното и прав панталон,много е елегантно,в сиво-черната ама е.И не шуми.А пък за под сакцето имам едно потниче,секси,без да се натрапва,по което смятам да се разхвърля като дойде ред на танците



Тема Джени и Магнетнови [re: Jennifer*]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано08.10.01 09:50



Латинотанцът си е наистина едно преживяване. Не необходимо да имаш при тях партньор, когато се учиш, то и после може да си се танцува сам.
В София има няколко школи, даже общества. Имама телефоните на няколко от тях. Дъщеря ми се беше запалила, но напоследък не и остава време. Това за София, а за Джени има касети с уроци-видеокасети. Мисля, че скоро гледах по Славейков.
Една моя приятелка -балерина казваше, че при салсата , ако се стараеш да я играеш както трябва участват всички мускулчета по тялото.
Аз също обичам



Тема Re: и аз се оправдавам катонови [re: Jennifer*]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано08.10.01 13:00



ученичка щом ме мързи да се организирам за каквото и да е
но идеята ми да танцувам разни салси е от поне 2 години и се надявам най-сетне да й дойде реда!

а как ми е гот в последните години като започнаха да пускат и български песни в дискотеките!



Тема Re: благодарянови [re: тaнцyвaщият eлф]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано08.10.01 13:05



за изчерпателния отговор!
не бъркам спортни,състезателни и латино танци.
иска ми се да понауча стъпките на салсата и други подобни,защото такава музика много често звучи в дискотеките и аз си танцувам,но ...аматьорски

ако знаеш наистина добра школа,в която да се учат тези стъпки може да й напишеш координатите тук.





Тема Re: Една,нови [re: Edna]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано08.10.01 13:12



хайде!

няма да забравя едно ходене на дискотека от ученическите ми години.бяхме на мальовица и там,в дискотеката една дама си танцуваше сам-самичка цяла вечер.беше може би на около 40 години.ние на 15,напълнили цялото заведение.на нея обаче изобщо не й пукаше - нито ,че е сама от компанията си на дансинга,нито че според нашите "критерии" танцува старомодно...и сега я виждам - вглъбена в себе си,слуша музиката с цялото си тяло и ТАНЦУВА!



Тема Re: кой танц обичате да танцувате?нови [re: magnet]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано08.10.01 13:44



Аз имам слабост към валса и тангото, но само по сватби имам удоволствието да потанцувам. Добре че се намира по някой добър чичко за партньор. Иначе танцувам всичко - независимо дали знам точните стъпки...
Из къщи редовно се развихрям на любима музика - нещо като сутрешна гимнастика.




Тема Партньорътнови [re: Jennifer*]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано08.10.01 13:58



не е чужд мъж!
Зависи от партньора. Като ученичка на един рожден ден се оказах до непознато момче, покани ме да танцуваме на страшно старомодния танц валс. /Баща ми ме е учил и на валс и на танго/ Получи се като някаква магия. Никога до тогава и след него не съм изпитвала такова удоволствие от синхронни движения /в танца де/ Освен танца, обаче нямахме абсолютно нищо общо и нямаше за какво да си говорим. Обаче, на всяка дискотека ходехме заедно, за да обираме тортите.



Тема За тортите:-))нови [re: Edna]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано08.10.01 14:16



Навремето като излезе ламбадата, така си паснахме с един приятел, че в дискотеката (нали бях в малък град, та беше само една:-)) водещият като видеше, че народът се е оттеглил от дансинга, пускаше ламбада да оправяме положението. И няколко "торти" сме си поделили - вечЕри, куверти за нощния бар (иначе нямахме достъп!), билети за концерти... еееех...

- - -
Сега ще се смеете сигурно, но не знам - ламбадата латино ли е?




Тема Стига ме критикува, де!нови [re: тaнцyвaщият eлф]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано09.10.01 00:58



Нали в самото начало ти казах, че само си търся причинки и оправдания.

Не се танцувало в дискотеките, хайде де! Ти май не си ходил скоро на диско!

А пък и за какво ми е такъв кавалер, който само се кълчи! Предпочитам по-статичен и стабилен и здраво стъпил на земята, голяма работа, че не знаел салси, пасо доблета, джайфове и подобни.


***


Тема Ооо, тангото! Само че в стилнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Jennifer* ()
Публикувано09.10.01 01:08



Debeliah Morgan! С всичките му чупки, врътки, и т.н. Не просто 2 напред, 1 назад.

Обожавам го, но като гледам клипа на Debeliah Morgan ми идва да се застрелям. Само се успокоявам, че е монтаж и че няма такива физични закони, които да мекарат да мисля, чевъртенията там са реални.
Записала съм си го на видеокасета, гледам, чудя се, гледам, чудя се, абе направо се ядосвам...

Ох, ами другите неща, които правят там!!!!!!!!!


***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.