Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Дуелитенови  
Автор Scarlet* ()
Публикувано04.10.01 10:06



романтични ли са за вас?

За мен - да, обаче:

1. Трудно се набират участници.
2. Легализирани са единствено в Еквадор, и то само след като дуелиращите се са подписали клетвена декларация за кръводаряване!


--- --- ---
Scarlet*


Тема Oooops! Пропуснах да се представя!нови [re: Scarlet*]  
Автор Scarlet* (бивша Jennifer)
Публикувано04.10.01 10:10



Аз съм Jennifer.

--- --- ---
Scarlet*


Тема Re: Да не би...нови [re: Scarlet*]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано04.10.01 11:49



да си чела наскоро"Тримата мускетари" или нещо подобно?Преди няколко дни чух съобщение,че някъде в Европа физиците са започнали експерименти с телепортация-засега на малки предмети.Искаш ли да се кандитариме да ни изпратят двете за малко в онези романтични времена,на дуелите за спечелване на сърцата ни?



Тема Аз съм бивша мускетарканови [re: *aзилит*]  
Автор Scarlet* (бивша Jennifer)
Публикувано04.10.01 14:10



Бяхме 4 мускетарки (приятелки) в училище. Това сериозно.

Може да се кандидатираме, отивам да си намеря пауновите перца, ще се нагиздим по старовремски, ще се телепортираме, и не ни остава нищо друго, освен да чакаме. Дано да се прежали някой за нас.

--- --- ---
Scarlet*


Тема Re: Виж сега...нови [re: Scarlet*]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано04.10.01 15:18



я зарежи тия старовремски дрехи.А си ги облякла, а никакъв дуел няма да видим/нали за това ще ходим там-да видим и да се порадваме на дуел в наша чест/.Карай с нещо по-така съвременно-бюстиенце,поличка и т.н.т.,а пауновите пера....ще си веем с тях.



Тема Само да не ни подгонят като еретичкинови [re: *aзилит*]  
Автор Scarlet* (бивша Jennifer)
Публикувано04.10.01 15:34



или куртизанки с нашите си дрехи, или бъркам нещо епохите?

Можем да дадем перата да ни веят някои пажове. Откога си мечтая някой да ми вее с такова ветрилце от пера!

И май трябва да си носим копринени кърпички. Ама ако се облечем по-пестеливо, къде ще ги скрием?

--- --- ---
Scarlet*


Тема Re: Дуелитенови [re: Scarlet*]  
Автор тaнцyвaщият eлф (вълшебен)
Публикувано04.10.01 22:23



а би ли допуснала любимият ти да застраши живота си заради някаква си романтична прищявка? :))
иначе кое е по романтично - дуел с пистолети или със шпаги?



Тема Е, то се знае, че моят любим е най-нови [re: тaнцyвaщият eлф]  
Автор Scarlet* (бивша Jennifer)
Публикувано04.10.01 23:20



силен и всичко най- , така че за него опасност няма. Да му мисли другият.

А за вида на оръжието - много уместен въпрос.
Шпагата май е по-романтична, поне за мен. Изискват се умения, елегантно се борави с нея. А с пистолет може и напосоки да стреля и да улучи по случайност. Не е толкова романтично, дори да се стреля с мускет.

--- --- ---
Scarlet*


Тема Re: Е, то се знае, че моят любим е най-нови [re: Scarlet*]  
Автортaнцyвaщият eлф (Нерегистриран)
Публикувано04.10.01 23:58



а тогава какво предпочиташ - шпага, сабя или рапира? :)))
или с ножове по испански?



Тема Re: Хей,нови [re: Scarlet*]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано05.10.01 08:37



ти каква си по професия?Ами то ние няма да притежаваме нищо/къщи, имоти.../ за което да бъдем изгорени като еретички!Нали си наясно,че икономическия интерес е водил всичко в този свят,откакто го има!Аууу,това май не е за този клуб- не е романтично!Е,ако толкова те е страх,няма да ходим в Средновековието,а по времето на краля-слънце.Там оскъдното облекло може да промени модата-хората са умирали да бъдат модерни.Хайде,да не фантазираме повече, а да тръгваме,че ще изтървем дуелите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.