Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Една полуромантична протофилософия  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано04.10.01 14:13



Наистина нямам никакво време
но що да сторя ?
Ако не споделя с вас ,няма с кого.Та да започна .И накратко.Има три раздела ли са ,да ме светнат тук каки Енби-та ,Дженита и т. н. ,живи организми на таз Земя.-Растения ,Животни и сапрофити,да ги наречем накратко гъби (тук попадат и дрождите ,запомнете това -адски е важно ! )
Как да живее в съгласие с всичко живо около себе си един скромен и богобоязлив човек ?
Ами ,като се опре и на трите !
Най-прост пример : Сложете на масата си салатка (растения),пържолка(животински свят) гарнирана с гъби(гъби).
Това е най-простия пример.Комбинациите са по-високо стъпало -например
Растителен(гроздов)сок + гъби(дрожди)=вино-единосъщие от два от елементите.
Или мляко(животински свят) + гъби(лактобактерии)=сирене
Когато пък комбинираме две комбинантни(съставни) неща като вино и синьо сирене ,получаваме направо билет за ...някъде си.да речем Просветлението.
Ще ме извините ,но ми хрумна сега -като недодялан камък е тая философия ,но с общи усилия ще я поразвием,знам !
А,за да не ме упрекнете в земност и грубо неромантичничене ,турете отстрани на тези три стълба на философията и една свещ ,като знак за божественото и мост към светите духове ,или както там се водят !
Приятно да ви е !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Ние по-добре да те светнемнови [re: Kиpo]  
Автор Scarlet* (бивша Jennifer)
Публикувано04.10.01 14:43



по следващата част на постинга ти - за масите. Тук сме много компетентни!

--- --- ---
Scarlet*


Тема Ама народните маси .илинови [re: Scarlet*]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано04.10.01 14:49



другите ?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Какви са тези сложнинови [re: Kиpo]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано04.10.01 15:30



биохимични смески, с които мътиш бедните ни глави?
Яж си там органичната материя, пий си дпождите и си мисли за нас в органичен и духовен аспект.



Тема Четирикраки масинови [re: Kиpo]  
Автор Scarlet* (бивша Jennifer)
Публикувано04.10.01 15:42



Може и еднокраки. И да събират повече хора, че да е по-весело.

Е, ако пък трябва да се впишем в тона на клуба, тогава масата да бъде правоъгълна, масивна, без покривка, сервирана със скъпи сребърни прибори, високи кристални чаши и скъпи порцеланови сервизи. Пригулшени светлина и музика, шампаниера до масата.
Седнали на масата - само двама.

Хайде да спра, че веднага ще ме изобличите в частично плагиатство от The man of Property. Ама съм преаранжирала малко обстановката по мой вкус!

--- --- ---
Scarlet*


Тема Като се абстрахираменови [re: kakata]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано04.10.01 18:43



от сложността на заглавието, можем да твърдим, че Киро забърква добри растителнодрождни алхимии - само да посмее да не ги сподели с нас.



Тема Голям брой от маситенови [re: Scarlet*]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано04.10.01 20:53



също произхождат от растителния свят. А ако са и достатъчно стари, вътре в тях ще има червейчета (животински свят), а по повърхността им - гъби (гъби).




Тема Като стана въпрос за гъби...нови [re: Kиpo]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано04.10.01 20:57



Днес, минавайки през гората, но не голямата страшна гора, а малката добричка гора, видях много гъби. От онези - бели и тумбести. Белееха се и се тумбееха между листата на отровния бръшлян. Ех, ако бях специалист-гъбар...



Тема По-важното енови [re: Babyface]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано04.10.01 20:58



По-важното е да ги сподели с мен



Тема Киро е дърт алхимикнови [re: Babyface]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано04.10.01 22:44



вече пуска и рехава, но за сметка на това дълга брадица и ходи с очила с едно стъкло, какво им викаха монограф ли беше...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.