Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Понякога...нови  
Автор lKAR (real)
Публикувано02.10.01 18:56



е хубаво да направиш от един човек романтик. Чувстваш, че си направил света малко по-добър.
Чудя се обаче колко ли ще му струва това и дали няма да стовари вината от разочарованието върху мен след време.
И не е ли по-добре, човек да си остане прагматик, вместо да вижда само меките тонове в цветовете.



Тема Re: Понякога... [re: lKAR]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано02.10.01 22:44



Много е лошо! Романтика приема остро всеки детайл. Може да се набоде!



Тема Re: Многонови [re: lKAR]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано03.10.01 07:56



странно звучи-"да направиш"!?Гадно е да се "прави" човек,не е ли по-добре да си е такъв какъвто е!



Тема Странно, но се случванови [re: *aзилит*]  
АвторlKAR (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 09:22



Понякога на човек му трябва един подтик за да стане романтик, но дали това което печели от това не е по-малко от това което ще плати.



Тема Re: Странно, но се случванови [re: lKAR]  
Автор jamie (безразличен)
Публикувано03.10.01 10:18



Печели повече. РОмантика не вижда печалбата по същия начин както прагматика :-)))

Между другото, мисля че Икар се пише Icarus :-)))

Не може вечно да вали ...


Тема Ако някой си енови [re: lKAR]  
Автор Stephan (автентичен)
Публикувано03.10.01 10:20



романтик по душа подобни комерсиални мисли едва ли биха му минали през ум - печели, губи. Той просто си е такъв. Това е част от природата му - романиката не се заучава, не се прави отвън.



Тема Re: Странно, но се случванови [re: lKAR]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано03.10.01 10:53



Мммм,почна ли да мисля за практичност,прагматичност,плащане,загуба...ох,не ми се връзват някак си тези понятия с романтиката.Романтиката е душевност,според мен и човек или е склонен да я изживява или му е безкрайно чужда и непонятна.Копнееш да си романтичен или някой,който харесваш-да е романтичен?Харесва ми ника ти/няма значение как се пише с латиница/-вечно стремящ се към слънцето!



Тема Re: Понякога...нови [re: lKAR]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано03.10.01 11:13



Човек би се разочаровал постоянно, ако витае само в облаците. Ако романтикът запази и поне малко практичност, всичко ще е наред! Май повтарям някого от преди, но така е - равновесие трябва.

Разочарованията ги преживяват чувствителните души, а с помощта на известна доза прагматизъм успяват да пазят хубавата част от преживяното в спомените си - без да обвиняват когото и да било.




Тема Да, това е моята позициянови [re: Бeзcъннa]  
Автор lKAR (real)
Публикувано03.10.01 12:16



Каза го с две думи, кратко и ясно. Благодаря.



Тема Re: Ако някой си енови [re: Stephan]  
Автор lKAR (real)
Публикувано03.10.01 12:17



Но и всяка монета има две страни.
Не можеш да вземаш без да даваш..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.