Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ¿Porque te quiero tanto?нови  
Автор kakata (действаща)
Публикувано24.09.01 23:39



Що го обичам толкова това латино, бе? Зали заради очите на Енрике или кадифето в гласа на баща му, или заради страстните джипсита или пък вулканичната Глория Естефан? Или романтиката на Марк Антъни.
Не знам, ама не ми минава, нищо че на някой може да му се види сладникаво като сапунка.



Тема Може да имашнови [re: kakata]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано25.09.01 09:25



някаква латино жилка в кръвта си. Нали беше писала някъде, че си мургавичка... Та не се питай много.
(Само не разбрах какво латино видя в Марк Антъни, ама нейсе - всички в коша на любимите Румянкини певци)

Не съм аз!!!!!!



Тема Нямам циганска жилканови [re: Stephan]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано25.09.01 09:33



нито пък съм мургава. Ти ми изглеждаш доста по-мургав, като те гледам.



Тема Да беше дошла...нови [re: kakata]  
Автор Air Force (новак)
Публикувано25.09.01 09:56



...в събота в Ел Кроасан, половин тон звезди на сапунените сериали се бяха събрали, барабар с половината кейфор


Ловът на вещици започна!!!

Тема Антонио Бандерас беше ли?нови [re: Air Force]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано25.09.01 23:04



Откога ме кани, ама все нямам време, значи.



Тема За тоя не зная, нонови [re: kakata]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано25.09.01 23:09



Антонио Пантерас със сигурност беше и ти изпрати кошничка с червени рози в знак на нежна обич...



Тема Не гледаш добре,нови [re: kakata]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано25.09.01 23:12



момичето ми, ама хич не гледаш...

Пък и не видях наоколо никой да казва, че имаш циганска жилка.
Салма Хайек да не би да има циганска жилка? - Не, тя има латино жилка и е прекрасна отвсякъде. (Справка: Антонио Бандерас)

Хайде със здраве, Сърдитке!



Тема Re: Антонио Бандерас беше ли?нови [re: kakata]  
Автор Изcтpeбитeл c тeл (душа камбана)
Публикувано26.09.01 09:45



Питах сестра ми, тя ми каза, че не е бил


    __|__

_____(_)_____
! ! !

Тема За Марк Антъни - и мой любимецнови [re: Stephan]  
АвторJennifer (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 16:22



Латино парчетата му са I need to know, латински привкус му дават изпълненията с адашката Jennifer Lo., и какво беше онова му парче, където за първи път го виждам да се целува с момиче.
О, ами Zorro! Марк Антъни си е към латино съсловието. Определено.



Тема На мене пък тойнови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано27.09.01 17:27



ми се струва малко кичозен като Рики Мартин - това латино за световната музика общо взето е като чалгата за нашата. Не зная дали Марк Антъни е латино - чувал съм много добри неща от него в стил поп. Това е все едно да кажем, че и Кристина Агилера е латино, защото изпя една псевдо-песен с Рики. Тя беше в кичозен курвенски тоалет, а той в нещо още по-безвкусно. Разбира се Кристина има фантастичен глас и това не уронва достойнствата й. Та тази атрибуция на някой към някакъв стил си е малко условна - все пак всичко зависи от пазарната конюнктура - предлагат това, което се търси и което се купува.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.