Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Истинска история!нови [re: MissDali]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано15.09.01 10:40



Но влюбването и изглупяването, както и драстичното отрезвяване в повечето случаи са свързани с избор на крайно неподходящ обект. Но лично аз, пък и целият квартал бяхме свидетели на невероятна любовна драма между много скромна, порядъчна 41-2 годишна дама, майка на вече порастнали деца и десетина години по-млад пакистанец. Жената беше научен работник, пишеше и дисертация, а за подпомагане на семейния бюдожет с мъжа й държаха малко магазинче в нашия блок. Пакистанеца, пък отвори минимаркетче до нейния магазин. Беше невероятно шоу, защото мивнимаркетчето беше постоянно пълно с разни елементи от Индия и Пакистан, чакащи визи за Западна Европа, които за един сандвич по цял ден лъскаха, чистиха, мъкнеха и магазинчето му стана едно бижу. Постепенно чувствата между дамата и доста смуглия мъж станаха неудържими и даже престанаха да се крият. Тя се промени драстично, разхубави се много. Празнувахме рождения и ден у тях, мъжа и си спеше/ или просто бойкотираше/ в едната стая, свекърва и майка й и в другата, а ние четири нейни приятелки тя и пакистанеца празнувахме в хола с индийски манджи от ресторанта. На нас, гостенките ни беше крайно неудобно, но нямаше как да й откажем.
Хората ни сложиха храна, напитки и си гукаха, целуваха, хранеха един друг а ние бърборехме за ...ъъъъ....политика и клюки...ъъъ....
Тази обречена отвсякъд история, завърши неочаквано добре. тоест въобще не завърши...ама края, ако ви интересува - по нататък...



Тема Re: Тя идеята ми хрумна снощи инови [re: kakata]  
Автор Hoвa ()
Публикувано15.09.01 11:56



Позната дама на същата възраст, в желанието си да задържи любимия мъж (на около 40 г.) започна да сваля килограми. Отначало ми беше смешно, знаех, че това не е любов, а наранено самолюбие. Пък и в някои случаи си е здравословно да смъкнеш от теглото. :-) Но после вече не ми беше до смях, защото тя продължи да губи тегло - вече спонтанно. Верижката, дето си я беше окачила на глезена, висна едно такова жалко надолу...тя самата заприлича на концлагеристка...С две думи - от играчка стана плачка...Но все пак свърши с хепи-енд де...Любимия остана - нали някой трябваше да се грижи за нея...после тя престана да слабее, а него го домързя да си отива...



Тема И аз ще ти дам няколко случкинови [re: kakata]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано15.09.01 12:04



Ама само да не си помислиш, че съм бил действащо лице в тях! С други "ненормалници" е било.
Но това (в повечето случаи) е било хубава лудост.

П.П. А тук може по 100-тина постинга на ден, а???

Quot homines, tot sententiae.


Тема давай денови [re: Mag]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано15.09.01 12:36



Пък и ти да си бил, какво от това. Хубавото е, че човек може да смее и на себе си. Ако се взима прекалено сериозно, тогава вече е зле.
Една приятелка, много дейна дама, след като си направи остъкляване на терасата, от любов направи и на гаджето си и на родителите му. Като казвам направи, разбирам купуване на винкел, мъкнене, прекарване, намиране на майстори, пазарене и т.н. и т.н. След винкеловата романтика, смеейки се на себе си, пак си продължи да го обича. Такива ми ти работи в женското сърце.



Тема Страстта към по-млади мъженови [re: Hoвa]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано15.09.01 13:06



обикновено не завършва добре, но в описаната по-горе от мен "Истинска история", нещата се наредиха като в приказка и продължават.



Тема 2 въпросанови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано15.09.01 14:02



Тези разказчета задължително ли трябва да са подчинени на сюжетна линия любов между по-възрастна дама - по-млад мъж; задължително ли е да има прототипи? За неочаквания край е ясно.

Спокойно, не се отчайвай! Отивам да си поразчовъркам спомените и наблюденията и може да пусна 1 историйка срещу определен процент от печалбата.

***


Тема Re: Да попитам, ама в чисто теоретичен план денови [re: kakata]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано15.09.01 15:30



Е, не схванах много какво искаш да кажеш, но нали съм ти фен



Тема Re: Тя идеята ми хрумна снощи инови [re: kakata]  
Автор 8H ((регистриран))
Публикувано15.09.01 19:05



та, без да съдим хората, изкривяването има за цел да промени света, и да го ошарени...какво му е лошото?

кубичен свят...ама в планета...



Тема Иххх ...таз кака . Винагинови [re: kakata]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано15.09.01 19:06



успява да прокара солиден мост между небесата на романтиката и солидните ,с аромат на винкел земни случки!
Лошо нема ,де !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Отговарям ти ,ама в чисто теоретичечен план денови [re: kakata]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано15.09.01 21:15



НАПРАВО МИ ПАДАШ В ОЧИТЕ /ако точно мойте очи имат някакво значение за тебе, де/!;

Да се изразяваш така за любимото ми естествено, природно и натурално състояние!

Все едно да ми кажеш, че не съм порядъчна, защото съм влюбена, че дрънкам глупости и имам глупавотевична мотивация!

Когато най-големите си успехи съм постигала точно в това си състояние и поради това вече съм си непрекъснато в него!

Ей! Да вземеш да си ревизираш мнението, сама да се ревизираш, да си направиш рекапитулацията и да излезеш с достойно резюме по новото си ВЛЮБЕНО състояние, че да не ти дам да прочетеш сборника ми за глупашките глупави изпълнения на разните му порядъчници, невлюбеновци и много други
-ци, дето ми се мотаят из краката...

Завинаги ВЛЮБЕНА /и в тебе/: ЕОА






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.