Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Питанканови  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано09.09.01 02:31



Я ми кажете вие държите ли нещо забавно на работното си място? Нещо, което да ви усмихва, да ви разсейва, да ви прави хубаво началото на деня? Хм? Какво имате наоколо?


На "бюро, компютър и папки" няма да повярвам! Аз имам една смешна патица с медальонче "Аз нося късмет" на работната маса и картинка със слънчогледи под най-близкия аплик, ваза с цветя (но никога не знам къде точно й е мястото), чашата ми за кафе е като двестаграмка с "Пияна жена - весела къща"... Стига толкова, чакам да "надникна" при вас.



Тема Re: Питанканови [re: Бeзcъннa]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано09.09.01 02:43



Az durja edna snimka v ramka na muja mi na koiato toi izglejda kato 50% procenta poveche idiot otkolkoto e v destvitelnost. Koito ne viarva moje da mi ia poiska -imam ia i na fail. Vinagi kakvoto i da mi e nastoenieto kato pogledna snimkata i si go smeniam na sekundata,mnogo osvejavashto e...



Тема Патето сигурно е жестоконови [re: Бeзcъннa]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано09.09.01 11:44



-много харесвам този биологичен вид.Във всяко едно отношение.Симпатични ,вкусни и абсолютно непотопяеми !
Като малък едно кретенче се опита да удави една патица(за проба).Тя се отнесе с възмутено пренебрежение към опитите му и отплува.
Носи ти късмет ,убеден съм.

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Питанканови [re: Бeзcъннa]  
Автор Дюa (непознат)
Публикувано09.09.01 11:50



Аз си имам едно смешно дърво от шоколадово яйце - с катеричка и птичета по него и едно безкрайно модернистично настолно календарче, в което трябва доста да се взираш,за да разбереш каква точно е картинката.Пък и тя май всеки път е различна - според настроението



Тема Като каза за снимката,нови [re: sofianka]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано09.09.01 12:08



се сещам, че подобни държа в отделен албум. Ако реша да сложа някоя наблизо, вероятно от смях нищо няма да свърша. На повечето идиотът обаче съм аз...



Тема Ама току за ядененови [re: Kиpo]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано09.09.01 12:14



се сеща някой! Забравих вече - лебеди ли "ядохте" тук преди време, друго ли беше? Губи ми се нещо. А патица не съм готвила никога. Сигурно и подходящо винце ти е дошло наум за сладкото пернато! Вместо да се сетиш как се тътри, клатушкайки се и вири гушка, вкусно било... Чревоугодници има тук и това си е!



Тема От набезитенови [re: Дюa]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано09.09.01 12:19



на дъщеря ми в работата има толкова части от такива играчки, че вече не забелязвам кое какво е, само ги местя в чекмеджето... Дърво с подобен размер бих загубила за секунди от поглед, ти явно внимателно си го пазиш:-))



Тема Re: Питанканови [re: Бeзcъннa]  
Автор T.N.T. (пироман)
Публикувано09.09.01 12:52



Аз имам една плюшена панда - съвсем малка,но много симпатична.Когато не държа мишката ,си играя с нея.Не давам на никой друг да я докосва...

R'N'ROLL AIN'T NOISE POLLUTION


Тема Re: Питанканови [re: Бeзcъннa]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 12:52



- абсолюто сбъркан глобус
- умалено копие на звънеца в Народното събрание
- колебаеща се везна
- мноого тъжен клоун

(е ми е ясно, кое от тези неща е смешно... действат по различен начин, в зависимост от настроението...)



Тема На мен работното ми място минава в движениенови [re: Бeзcъннa]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано09.09.01 13:59



Та настроението си го създавам с една приятна разходка сутрин, ако не съм фатално закъсняла, де.
Иначе, работното ми място е затрупано с картини, снимки, саксии, един мустакат чичко, който се отваря и в него може да се сложи бутилка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.