Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Явно не мустакатият чичко, анови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано11.09.01 11:50



скритото в него ти повдига настроението. Каква бутилка криеш в мустаците му?

Ама ти уж не си падаше по мустакати, а я гледай какво държиш на бюрото си!

***


Тема Re: Явно не мустакатият чичко, анови [re: Jennifer]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано11.09.01 15:06



Един мустакат чичко казваш и като каза тъй и познай каква асоциация направи малкото ми мозъче........ми наш Стефчо :))))))))))))като се каже за мустаци и него си представям.........нашта кака чичко дугичко си сложила на бюрцето :)))))))))))))))))))))


TEDDA


Тема Re: Питанканови [re: Бeзcъннa]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано11.09.01 15:15



Искам да ти кажа , Безсънна, че като зададе въпроса и почнах и аз да се оглеждам: какво ли аджеба има на бюрото с компа........ми нищо.....освен стандартните принадлежности като дискове,тефтерче ,химикалки......огледах се ,огледах се и заеблязах,че бюрото ми е единствното сериозно място в къщи,незасегнато от разхвърляни играчки, шнолчици, вазички,рамки със снимки , яйца и свещи от великден,сувввнирчета от къде ли не.........накъдето и да се обърна все иам нещо,което да ме разсмее...........само бюрото ми е скучно и сериозно.........егати изцепката......ще помисля по въпроса............а. чакай,че се сетих...........понякога като се караме и не си говориме или пък е настъпило някакво въодушевлениев отношенията мъж ми използва скрийнсейвъра да ми оставя послания.........и все някакви щантави разбира се......и аз както си правя нещи и изведнъж някакъв разведряващ смешен надпис на компа...........много ми е гот определено


TEDDA


Тема Съвпадението с личности от виртуалниянови [re: Jennifer]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано11.09.01 15:30



свят е повече от случайно.
Да не правим грешки, молим ви са....



Тема Ами имам...имам...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Йopи (магаренце)
Публикувано11.09.01 15:32



...вляво от мен една колежка, забила нос в монитора, от дясната ми страна има една бира...срещу мен е касетофона...слушам 98.30Mhz...цигари...вестник компютри...списание PC WORLD, 5-6 CD-RW-та (празни)...и накрая още един пакет цигари...еххх


Hungry bear does not play boogie-boogie!

Тема Не познанови [re: TEDDA]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано11.09.01 15:33



тоя чичо няма да си го сложа...no way



Тема Re: Не познанови [re: kakata]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано11.09.01 15:47



ха ха ха ха

майтапя се разбира се.........

ти стига да искаш и най-неочаквания предмет може да го наречеш,че е еди кой си............незнам защо но като каза"мустакат чичко и това ми излезе в акъла......и го казах само с цел да ви разсмея,а не че си мисля,че наистина е така :)))))))))))))))))))))))))


TEDDA


Тема Е, убау де,нови [re: TEDDA]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано11.09.01 16:04



Сега, какво да го правя тоя чичко, да го бръсна ли?




Тема Re: Е, убау де,нови [re: kakata]  
Автор Йopи (магаренце)
Публикувано11.09.01 16:07



Направи му кола-маска :)))))))))))


Hungry bear does not play boogie-boogie!

Тема Много ме разсмя,нови [re: TEDDA]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано11.09.01 16:16



млада госпожо! Ами нали ако съм й някъде под ръка - досега триста пъти да ми е потрошила главата (че и бутилката да отиде зян заради мен)?????????? Не зная дали от всичките над 16 хил. регистрирани в клубовете има някой по-лош от мен за нея?

Е, все един трябва да е най-лошия... Нали не съм й в къщата - опазил Бог!!!!!!
Благодаря ти за доброто настроени, смехотворке!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.