Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Романтик=Работохолик :-))нови  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано07.09.01 23:08



Фактът ,че близо денонощие никой не влиза в клуба означава ли ,че редовните романтици и романтикогравитиращи личности сега са извън нет-а и почиват ?
Или и романтиката е уморителна ?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Означава, че по време на работа [re: Kиpo]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано08.09.01 00:18



мисълта на работещите е настроена на всякакви романтични вълни, само и само да не мисли за служба.
А, аз като безделник днес, и висяща принудително в къщи, защото не си намерих домашен придружител за нищо навън, установих, че кечът се пренесъл в клуб "Християнство". Та и аз малко бях като Данаил в рова с лъвовете, но ето ме пак тук.




Тема Re: Романтик=Работохолик :-))нови [re: Kиpo]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано08.09.01 02:09



Според мен означава просто, че повечето романтици наоколо не ползват домашни РС-та, а пишат от служебните си компютри. Щото за море е хладничко днес...де да знам...:) А може би студената прегръдка на есента е прегазила цялата налична романтика...
Подсещаш ме, че бях писала навремето един текст за работохолизма, ама не му е мястото в този клуб - иначе щях да го метна.:)))

Между другото, мисля си, че не бива всичко да се свързва непременно с романтиката. Аз например не се имам за много романтична, но този клуб ми стана любим заради хората в него...и заради модератора, разбира се.:)



Тема Re: Романтик=Работохолик :-))нови [re: Rama]  
Автор Holyexecutor (абе, един такъв)
Публикувано08.09.01 03:43



Е, не си съвсем права, на служебния си компютър нямам Internet и си позвам личния. Просто, за съжаление, по-голямата част от деня (и от живота) преминава през грубата действителност, а за романтика - време малко.... То иначе не би и била романтика

Трудно е да бъдеш бог


Тема Аз пък си мисля,нови [re: Kиpo]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано08.09.01 10:50



че с цели четири почивни дни на разположение всеки романтик би измислил друг начин да се почувства добре, т.е. да си помечтае инриъл вместо онлайн. Е, лично аз вчера обикалях с детето и колелото - насред тая виелица, която се заформи в квартала, не беше особено романтично...

След малко тръгвам към "Патиланци". Ако някой забележи на някоя въртележка две къдрави хлапета със сладолед, ние сме!




Тема Предполагам ,нови [re: Бeзcъннa]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано08.09.01 11:22



ти можеш да бъдеш разпозната само по леееко по-мъдрия от на другото хлапе поглед.Не и по други белези)))
Хихи ,да знаеш как обичам да казван на някоя непозната или полупозната жена : " Това е вашата дъщеря ,нали ?"
-когато очевидно хлапето и е внуче

Или : О,каква сестра-колко ви е разликата ? Две ? Три години ?(когато става дума за детенцето на въпросния субект)
Това действа и при мъжете ,но ще се съгласиш ,че при вас се получава много добре !

Редактирано от Kиpo на 08.09.01 23:07.



Тема Хвърляй ,хвърляйнови [re: Rama]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано08.09.01 11:24



трактата де.А и комплиментите не звучат,хм,никак зле
Да ,разбира се-права си ,за pc-тата

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема ей , ей , ей !нови [re: Rama]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано08.09.01 12:25



Едва ли е редно и безопасно да мислиш за модератора в 2 часа през ноща!




Тема Re: Предполагам ,нови [re: Kиpo]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано09.09.01 01:17



След като омайваш дамите с подобни приказки,нищо чудно ,че има опашка за записване при тебИ съответните "гладиаторски"борби след това



Тема Размина ми се...нови [re: Kиpo]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано09.09.01 01:59



Аз не станах патиланко,
бях пред блока мързеланко.
Че реши едно момиче
с батковците да потича
и остави мила мама
край комшийки да придряма...

А твоите ко(мпли)ментаторски привички ме подсещат за един особено "мил" младеж, който с поглед, впит в сестра ми, я запита "Това майка ти ли е или някоя от сестрите?" Направо опит за убийство си беше...


Друго си е Киро две думи да каже, така де!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.