Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: търсянови [re: Holyexecutor]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано04.09.01 02:12



клавиша дето изписва вдигнат нагоре палец,но май са забравили да го сложат





Тема "Кой не скача ...нови [re: magnet]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано04.09.01 10:06



...е червен ! "Беее-сее-пе !
Може би точно зарад' тоз потенциал за заяждане не са го сложили

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Повтаряй се ,даже се потретвай-нови [re: Holyexecutor]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано04.09.01 10:09



някои предсставителки на човечеството харесват тези неща в определен контекст.Макар,че излизам от рамките на строгия романтизъм и ще помоля вие да ме прощавате.

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Депресиите се борят с адреналиннови [re: magnet]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано04.09.01 10:14



,а адреналина се произвеждаше от някаква жлезичка ...не помня коя ,подсказват ми -май надбъбречната)точно ,при мощни емоционални инжекции.Нека ти помогна :
Представи си задръстване в центъра на София -километрична колкона по " Ботев" ,клаксони ,шофьори ,псуващи силно на глас ...групи ароматни пенсии по трамваите ,които припкат кат'същи козленца към мотрисата ,но влязат ли вътре започва нещо ,достойно за ВИТИЗ-пъшкания ,операции ,прясно махнат гипс етц етц-само и само да и м сториш място
Как да не ти домилее за София ,кажи !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Депресиите се борят с адреналиннови [re: Kиpo]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано04.09.01 13:11



прав си,киро,адреналина ми се вдигна,усещам дори как трудно улучвам съответния клавиш,толкова силно ми треперят ръцете от желание по-бързо да стигна до задръстванията - идвам ,идвааам




Тема Re: Повтаряй се ,даже се потретвай-нови [re: Kиpo]  
Автор Holyexecutor (абе, един такъв)
Публикувано05.09.01 01:08



"Представителки" нарочно с двойно "с" ли си го написал, нещо като ПредСсссссссссссссссставителки

Трудно е да бъдеш бог


Тема Грешката е вярнанови [re: Holyexecutor]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано05.09.01 11:48



Признавам си -заради нощните доби е било.Но както се оказа впоследствие,май правилно съм сгрешил !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Тъжно е ,но не можем да го задържим ...нови [re: Kиpo]  
Автор[desi] (Нерегистриран)
Публикувано05.09.01 17:56



az se radwam 4e lqtoto si otide... a winagi sym go iskala, 4akala, winagi me4taeh za nego prez wsi4ki ostanali sezoni...
lqtoto beshe naj-prekrasniq sezon- lqtoto se wlubih, lqtoto dori planirah da rodq deteto si...
wsi4ki prekrasni momenti w jiwota mi bqha letni... moreto e hubawo prez lqtoto, liwadite, towa 4e stawash sutrin i mqtash edna bluzka na gyrba i usmihnato wzemash 4ashata s kafe na balkona.toplo e. i toplinata e w teb dori. A toplinata e obi4...
A tazi godina broih dnite na lqtoto...sega broq esennite i iskam naj setne da swyrshi.da swyrshat wsi4kite sezoni prez koito sym sama:( I lqtoto beshe studeno i mra4no i edno takowa..siwo :( bezcwetno... takawa e i esenta koqto idwa:(
taka 4e...lqtoto nemoje da e lqto ako ne se radwame na jiwota.
taka 4e...lqtoto swyshtnost e w dushite ni i mislite ni. Nima mislite 4e ste mi e studeno ako wyn e minus 18 a moeto syrce o4akwa na letishteto da widi liceto koeto ne e wijdalo tolkowa meseci? Nima nqma da se stopli celiq swqt kogato 2te taka jelani ryce me pregyrnat?
I togawa ste e lqto. Nishto ne si e zaminalo. A pyk ako si zaminawa lqtoto to e za da dojde pak otnowo pri nas.taka e..wsi4ko si otiwa, wryshta se..a nie pomydrqwame i si otkriwame belite kosi godina sled godina. No pyk o4akwaneto ni nosi me4ti i shtastie. I sigurnostta 4e sezonite wsyshtnost sa prekrasni wsi4kite.Samo ako pojelaem da sa takiwa...



Тема Re: Тъжно е ,но не можем да го задържим ...нови [re: Kиpo]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано09.09.01 17:22



I izvoda e che tursim vinagi tova koeto niamame, a kato go imame tursim drugoto.
Ne se opitvai da zadurjish neshto biagashto, a liatoto to shte se vurne ...... dogodina.

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема само ние ще сме безнадеждно помъдряли и одъртялинови [re: sunrise]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано09.09.01 23:01



с една година ...

Benefacta male locata malefacta arbitror



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.