Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема По нейно временови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.08.01 01:18



са се пишели т.н. епиталмии (сватбени химни), които са се пеели на разни сватби. Та тя е имала такова девическо училище (нещо като манастир), в което момичетата са се обучавали да танцуват, пеят и разни такива неща от този род. Между другото, Сафо е имала и любов с мъже - просто тогава са имали други виждания и не са били строго профилирани както в наше време - този хомосексуален, този хетеросексуален... Просто са се обичали.

Jennifer-dislocator

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Е, вие си побъбрете!нови [re: kakata]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.08.01 01:23



Мене за чат не ме търсете. Тя, голямата ми дъщеря, се занимава с такива работи. Там всички пишат без да мислят - по-скоро първо пишат, а пък после, ако им остане време, може и да мислят. Пусни една тема "за собствено успокоение" както казваш ти и ще пишем по нея, няма да чатим. (Между другото, с Енбиби паднахме от смях на това твое "собствено успокоение".)



Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема За Сафо инфото - 10х, нонови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано26.08.01 01:25



сега ще се наложи да ми разясниш малко повече за jennifer_dislocator-a.

Много сериозно ме заинтригува и очаквам малко повечко инфо и по този въпрос, че в главата ми започват да се въртят едни мисли....

***


Тема Re: временови [re: Stephan]  
Автор 8H (ин/директен)
Публикувано26.08.01 01:25



това време много усложнява нещата...и води до оправдания с времето...

(чата, може да продължи и в Нощни птици, че клуба ще вземе да се самоубие от тези сюицидни теми там...)



Тема Няма нищо подобно -нови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.08.01 01:32



просто това, което ти се върти в главата няма нищо общо с мен. Спомних си само за оня твоя виртуален "приятел", дето ти беше написал стихче за хубавите ти крака в един друг клуб. Та и на мен ми дойде такава щастлива идея. Продължението го знаеш. Това е всичко - кълна ти се. Ти за кого ме мислиш?

100% Virgo

P.S. Не си ли разбрала, че - когато съм в настроение - обичам да вдигам хората на балон?

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Аааа, аз в чат съм влизала 2 пъти - катастрофанови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано26.08.01 01:34



Там по принцип никой не ме отбелязва за човек и не ми обръща внимание, а и ме помислихаза педераст, не знам пък защо.

А, влизала съм 2 пъти и в руски сайтове.Това бешенай-големият майтап, защото не ми вярваха, че съм от БГ и ме изпитваха за столицата и валутата на БГ, и дали съм знаела къде е Шипка.

А моят руски е един толкова завален, особено пък когато го пиша.... ама такива работи с чатовете. Не съм им почитателка.

***


Тема Това за времетонови [re: 8H]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано26.08.01 01:37



си е голямо изкуство.

Има хора, на които винаги им стига, и на които никога не им стига.

Срещу нас живее 1 лелка, много и се "възхищавам" - вечно яде семки на терасата и дебне кой минава. Как намира време????

***


Тема Това пък смешното къде съм го писала?нови [re: Stephan]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.08.01 01:39



Я прати някакъв линк, защото не си помням точно, радвам се че сте се посмели дори за моя сметка. Е, то на тебе винаги ти е смешно за чужда сметка, доколкото те познавам...



Тема Дано това да е вярнотонови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано26.08.01 01:42



обяснение.

За 100% Virgo-to ще си търся авторските права.

А както споменахме тази знаменита зодия, май дойде времето да се надписват картички, на коя дата обаче да направим това за Стефан? Дали има някой, който знае???????

***


Тема Не съм го цитирал точно,нови [re: kakata]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.08.01 01:48



но смисълът съм го докарал:



Между другото, на тема Стефан си прекалено чувствителна и палиш от четвърт. Успокой най-сетне топката и без афекти! И не сме се смели за твоя сметка - по-скоро за сметка на общо 20-30 души, които писателстват тъдява. Ако беше дошла ти да ме видиш, щяхме и с тебе да се посмеем, защото има много весели неща, за които човек може да се хване в тези клубове.
И наистина не ме познаваш, а беше време... Ти, между другото, си или зодия Риба, или Водолей - хич не мога да меля с тях! Главата си залагам, че една от двете!

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.