Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Абе и аз като тебенови [re: Jennifer]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.08.01 00:17



Сега да си пиша разписанието ли, не ми се пише.
А в момента съм сама - цели десет дена - цялото домочадие е на почивки. Работата ще чака до началото на септември...Какво да правя толкова, да тръгна да скитосвам ли? На Витоща бях, на купон бях, на събор ще ходя, с всички приятелки пих кафе... и ми остана време да разровя и другите клубове. Такива ми ти работи.



Тема Ти нямай грижа за тованови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано26.08.01 00:18



Тук сме все космополити, лесно разрешим е проблемът с местоположението, а пък и самото мероприятие е виртуално.

***


Тема Ами аз ходих веченови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано26.08.01 00:37



да ударя 2 питиета. Не продължих повече и сега какво, ТВ ли да гледам?

То виж, че и тук си правим компания и смеси пак дружинка!

***


Тема Едно стихче, съвсем на място:нови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.08.01 00:42



Кажи с какво, любими годенико,
аз бих могла да те сравня?
Със младото и стройното дърво!
Единствено със него бих могла
да те сравня..."


Сафо, VI в.пр.Хр.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: Направо се измъчих данови [re: Jennifer]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.08.01 00:42



ви гона по темите, да бяхме отворили една нова, пък да си джанкаме там сектите, бабите, времето, и прочие....



Тема Ако не се лъжа,нови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.08.01 00:54



някъде беше пуснала нещо за бабите, ама нали чета отгоре-отгоре и не мога да кажа нищо по-точно. Може и да не съм съвсем разбрал.

И какво толкова работиш 12+ часа? (Ако не е тайна, де...) Защото аз съм чувал, че от работа се остарявало и човек се изгърбва. Трябва да се грижиш за свойта младост, защото аз - колкото и да съм загрижен за теб - ти идвам малко далечко, така че трябва сама да се оправяш с младостта!!!

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Вие, юристите, по принуданови [re: kakata]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано26.08.01 00:59



през август сте във ваканция, защото и съдилищата не работят ведно с разните му там прокурори, следователи и цялата рекетьорска дружинка в котилото. Преди 2 год. и половина временно делих общ офис със секретарката на адвокатската колегия в Бургас (невъобразимо приятна млада жена, зодия Лъв) - та от там за половин година (освен, че се запознах с над 300 бургаски адвокати) научих всички тънкости на юристдикцията и много други неща.
Е, ние тук си нямаме юристка с лунички, но все пак нали сме си малък град, провинция, не сме чак толкова хубави...

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Ех, за всеки повод си имашнови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано26.08.01 01:09



нещичко тиииии!

Но чакай сега, един глупав въпрос, нали Сафо възпява любовта към жената, този годеник откъде се появи?

***


Тема Правилнонови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано26.08.01 01:10



Имам такава тема в родители.

Ами намирам се на работа и аз. Все нещичко излиза. Затова сега активно почивам, пък макар и на РСто.

Иначе за загриженстта ти - сърдечно ти благодаря!

***


Тема Има такъв момент,нови [re: Stephan]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано26.08.01 01:11



Въпреки, че винаги има какво да се върши.
Просто аз съм такъв човек, че или работя както трябва или въобще не работя.
В момента не се считам на работа, а в отпуска и маркирам някакво присъствие, от което няма голяма полза.
Като отворят гишетата, няма да се налага да ми четеш постингите толкова много, че ще останат на заден план. Ама верно обърнахме тия форуми на чат.
Я, някоя вечер да си отворим една стая и да си побъбрим като хората.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.