Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Не, не е правописна грешканови [re: Stephan]  
АвторJennifer (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 22:00



зависи къде поставяш ударението.
Хоро - хора (мн.ч.) - хората.

А не хора - хората.



Тема Що си нерег.,нови [re: Jennifer]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано25.09.01 22:04



Джени ?
И къде собствено се губиш напоследък ???

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Права си -нови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано25.09.01 23:03



нали съм си по-простичък - трудно се сещам.
Виждам, че напоследък не влизаш. Ако е заради скапания хард диск - щях да ти изпратя един оборотен по куриери, докато се оправиш. Не е проблем за мен. Но нямаше да липсваш на дружината тук.

До скоро: Стефан от морето



Тема Re: Що си нерег.,нови [re: Kиpo]  
АвторJennifer (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 16:22



1. Нямам време за нет (по-специално за нет-отдих и нет-развлечения)
2. Не мога да се логна. Не знам защо.



Тема Трогната съмнови [re: Stephan]  
АвторJennifer (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 16:25



Стефане, но с диска проблемите уж се оправиха. Причината да не влизам е че напоследък нямам време за сърфиране ей така за удоволствие.

Нищо друго!

Поздрави!



Тема Е, разбира се,нови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано27.09.01 17:16



работата е най-важна. Когато се поосвободиш, предполагам, пак ще имаш време и желание да си приказваш с клубни приятели.

Привет от един удавен от дъжда град ти изпраща:
Стефан



Тема Винаги! Дори обратното -нови [re: Stephan]  
АвторJennifer (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 21:20



колкото повече задачи имам, толкова по-добре се организирам.
Ще си бъбрим пак, само не мога да разбера защо ен мога да се логвам.



Тема Вместо да си мъчишнови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано27.09.01 23:45



мозъка с този проблем - опитай да се регистрираш отново. Ако ти откаже регистрация сървъра (с довода, че такъв ник вече има), виж кода на клавиатурата - ако нещо се е сменил, естествено е да не вкарва в компютъра тези значи, които търси сървъра за логване. Провери си настройките в контролния панел - ако не се оправяш сама - повикай специалист, но това все пак са неща, които не са свързани с твоя компютър. Логването се извършва в сървъра на ДИР-а, така че опитай първо това, което ти написах по-горе, за да си сигурна, че там няма някаква промяна.

Успех: Стефан



Тема В моомента пиша от клубнови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано28.09.01 16:06



и виж, че логването стана успешно!
От домашния ми РС не става!
Все пак ти благодаря за инструкциите, довечера ще се поразщракам и ще изпълня заръките ти!

***


Тема В такъв случайнови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано28.09.01 16:22



си преинсталирай Windows или само Internet Explorer-а. Може някоя библиотека (файл с разширение .dll - dynamic library link) или някой системен файл да се е скапал и така да не се обръща към съответното място. Сигурен съм, че ще се справиш. Само не бързай с традиционните в такива случаи радикални мерки - съмнения за вируси, форматиране на дискове, инсталиране на чисто на Уиндоуз и други такива. Аз не съм привърженик на такива мерки и въобще не ги прилагам. Сега операционната система е достатъчно гъвкава - имам предивид Windows в по-новите му версии - и тези неща не се налагат, защото системата позволява самообновяване.

Стефан ти целува ръка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.