Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: здравей, дамо,нови [re: HeOHeЛ]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано16.08.01 23:45



Привет, Неонел!

Извинена си. :)))
Отдавна съм ти простила закачките с мен.
Дори бих казала, че съм поласкана от вниманието ти. :)))

Починах си от баналностите на софийското ежедневие. Пристигнах на морето на зазоряване в 5.30 часа. Хоризонта розовееше, небето беше светлосиньо, облаците - тъмносиви, а огнения диск се издигаше нагоре като пламък. Приказна картина. Стефан от Бургас може да потвърди как изглежда морския изгрев.

Освен това имаше пълнолуние вечерите. Представи си нощно къпане във вода, топла като чай, но не така бистра и лунна пътека в морето. Забравяш грижите и се отдаваш на веселието :)))

А и не можех да се почувствам сама - заведение до заведение и тълпи от хора. За разнообразие сменяхме интериора, местейки се по 3-4 на вечер - в пицарии, барчета, дискотеки. В Китен има една дискотека ЗАНГАДОРЕ - в заливче на морето, хитова за сезона. Обух къси панталонки и потник и скачах във водата танцувайки, купона е масов, предимно 20 годишни, като при тези от MTV, но това не ми пречеше да се забавлявам под учудените им погледи заради възрастта ми.

А сега трябва да превключвам на другата вълна, целогодишната.
Нямам избор, налага се, тук не става морския безгрижен купон.:(((



@=>=>=


Тема Добре си синови [re: shockwave]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано17.08.01 11:38



поживяла. Няма що... Пък ние тука понеже понеже цялото ни битие минава край морето, и не можем да ги усетим тези неща като вас, хората от континента.

Пилето беше ли с теб?

Поздрав и от мен!

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема trjabwa da se posyberatнови [re: shockwave]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано17.08.01 11:57



oshte ,dobawjaj neshto ,koeto ti hwashta oko ,posle shte obsydim koe i kak da wkarame
Prijaten den ti zhelaja

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: trjabwa da se posyberatнови [re: Kиpo]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано17.08.01 16:15



Киро, харесват ми и вдъхновените писания, искрени, вълнуващи.

Твоите Сенки са чудесно описание на точно това време.
И аз знам че след 10 август времето се променя, както и ти си го забелязал като романтик, но не съм успявала така сполучливо да го предам.

Не бих искала да ме обвинят в нарцисизъм :))) ( макар че съм си СуперЕгоист за собствените си чувства и преживявания ), но описанието на блуса като изживяване от Рамон в темата ми за Романтичните песни е един от заслужаващите внимание постинги в този клуб, според мен. На стр. 4 е вече.

Нека да започнем с няколкото, който са сътворени досега, и да прибавяме в бъдеще други, надявам се:)))

@=>=>=

Редактирано от shockwave на 17.08.01 16:21.



Тема Така е ,добре ,ще го направим съвсем скоронови [re: shockwave]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано17.08.01 16:22



но линкът ти е грешен нещо-оправи го.
Аха .Вече си го сторила !
Хайде ,приятен ден засега !

Редактирано от Kиpo на 17.08.01 16:23.



Тема Стефане,нови [re: Stephan]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано17.08.01 21:34



нали знаеш, че не винаги човек оценява това, което има и много пъти се случва да го оценява, когато го загуби. :(((

Оставих пиленцето ми на воля и бях с една приятелка. На връщане се разходихме по Богориди, в Морската градина на Бургас, дори и на мостика се качих, та се почувствах като на Титаник с развятите от вятъра коси. Понеже миналата година бях във Варна и мога да направя сравнението, трябва да ти кажа, че Бургаската градина изглежда много добре - и алеите, и цветята в тях, и пейките, и чешмичките, и фонтаните са поддържани. Явно кмета ви си заслужава мандата.:)))

@=>=>=


Тема Не зная за кмета,нови [re: shockwave]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано17.08.01 21:58



защото в къщи сме от тия, които не ходят по избори. Ама за морската градина и моста - ами това си ми е всекидневната разходка, мадам. Може даже да сме се засекли някъде в навалицата. Наистина на моста е най-хубаво - на 250 м. навътре в морето - вятърът ти изпира мозъка от всички грижи и неприятности и когато се завръщаш вече си като прероден. Това не може да се опише, по-скоро трябва да се усети и види на място.
Радвам се, че си се почувствала добре в моя град. А аз се чувствам така добре всеки ден. А за градината - зная всяко стръкче наизуст - нали две деца съм отгледал, разхождайки ги всеки божи ден в тази градина. До преди три години живяхме точно до Флората и градината беше част от дома ни.

Поздрав: Стефан от Бургас

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема : )нови [re: shockwave]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано18.08.01 07:07



знаех си!

: )

: )))

: )))))

!



Тема Re: О.К. Но като гледам-само пушеканови [re: Kиpo]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано27.08.01 16:15



Олееее,къв си пък,Киро!
Доколкото си спомням преди време,когато се зароди идеята за златен фонд,ти беше нахвърлял много,ама наистина много идейки за това,кое може да бъде включено във въпросното фондче.Поразрови се,опресни паметта си.Ние сме били само по пушека,ама ха!




Тема Малка грешчица..нови [re: Billyana]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано27.08.01 16:19



съм допуснала.Останала съм с впечатлението,че си изброявал идеи за златния фонд,а пък то не било съвсем така-просто си споменал нещата,които са ти доставили удоволствие докато си ги четял.Имам предвид темата "Темка за несмели запячи"
Коленопреклонно моля да бъде извинена!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.