Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ВЛЮБЕНА СЪМ!  
Автор EOA (космополит)
Публикувано14.08.01 00:10



Пари ли любовта?!

Непрекъснато съм "опарена" и не спирам да обичам. Вечно съм влюбена: нещастно и щастливо, сериозно и закачливо, досадно, глупаво, жектоко, страшно, фатална, фанатично, опасно, смъртоносно, но ВЛЮБЕНА!

Питай тези, дето ме познават в живия живот!

И мене ме обичат: и много, и не много, и не достатъчно, и свръхмного, и ме лъжат, и са фалшиви, и ме използват, и ме боготворят, и ми се радват, и са ми са увесили на шията, и влюбено ме съзерцават, и ме мразят...

Ама пак съм ВЛЮБЕНА!

ВИНАГИ съм ВЛЮБЕНА!

НИКОГА не ми омръзва.Ще стана стара, проклета, но ВЛЮБЕНА бабичка.

Ще си умра ВЛЮБЕНА.

Или пък няма да умирам, ами ще прескоча в Космоса в трансцедентално ВЛЮБЕНО състояние.

ВЛЮБЕНА съм във всичко! В живота! В смъртта! В децата! В мъжете! Във всички вас, които ме четете сега!

Най-обичам да обичам и да съм ВЛЮБЕНА!

Ха, пукнете се де! /кой от любов, кой от нещо друго, кой от каквото си иска, ама си признайте, че и вие се влюбихте!/









Тема Не синови [re: EOA]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано14.08.01 11:37



признавам !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема тц тц тцнови [re: EOA]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано14.08.01 11:46



а аз си мислех че нямам конкуренция

ХУбаво е да знаеш че хората около тебе гледат през розовите очила и дори когато страдат си казват - "обичам и съм щастлива"

Дори и тези като мене които немогат да са гушнати нощем и им липсва близостта ... и те са влюбени :) И са щастливи че са си влюбени и си вхъркат из небето и вярват че всияки около нас са добри, че хората са щастливи, тези които се смеят когато децата им правят бели, които са влюбени дори когато сърцето ги боли....

ама хубаво е да си влюбена:) И аз съм щастлива че си! И моля те винаги такава бъди!



Тема Re: Не синови [re: Kиpo]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано14.08.01 14:12



Shte si priznaish, shte si priznaish!

Imam si metodika-magicheska!?



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано15.08.01 19:03



ЧУДЕСНА СИ!

Втора тема чета от теб... и се наслаждавам на виталността ти и откровението ти.
Благодаря ти за удоволствието...!


medea


Тема Re: не се и съмнявамнови [re: EOA]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано15.08.01 20:36



Личи ти отвсякъде.
Ми бъди и безкрайно щастлива.



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор Kpиптorpaмa (неразгадана)
Публикувано16.08.01 18:28



Прекрасно е!
Намерила си най- хубавите думи, най-истинските, и как само в няколко реда си успяла да събереш всичко, което може да се нарече ЛЮБОВ!!!


Je suis comme je suis, je suis faite comme-ca...


Тема И аз съм влюбен!нови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано16.08.01 19:40



Ама вместо да го обявявам с фанфари и топовни гърмежи на целия ДИР-(ник) - предпочитам да си го кажа на тази, в която съм влюбен. При това с усмивка и цвете в ръка...
Мила, ЕОА! Много е трогателно това, което си написала, но си е малко като декларация. Защото не познавам човек, който да не е влюбен. Но любовта си е нещо лично. Правиш ли я публично достояние - тя се похабява. Всички си я изживяваме като нещо съкровено и сърдечно - така че ние - четящите - можем само да ти повряваме, но не и да съпреживеем любовта ти. Нали и ние преживяваме своята?

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано16.08.01 19:41



Така ли ? И в кой?

give the dog a bone...


Тема И аз..нови [re: EOA]  
Автор aazi elvul (влюбеният дявол)
Публикувано16.08.01 20:42







Тема Re: И аз съм влюбен!нови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано16.08.01 21:54



Всеки е свободен да е влюбен по свой начин и по свой начин да чувства и усещата любовта!

Това, че съм се изразила по този начин не означава, че не мога и интимно да преживявам любовта.

Означава само ,че имам богата палитра от преживяване на любовта и мога да го правя по-най-различни и невероятни начини!

Не съм злепоставила никого. А аз се чувствам прекрасно!





Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: Дъpвo]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано16.08.01 22:03



Ами, аз съм казала - във всички и във всичко!

И в тебе, например. В очакването за това, какъв човек ще се окажеш! В изненадата, която съдържаш, в неизвестността на същността ти за мен!





Тема Това чудо любовтанови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано16.08.01 22:20



била голяма работа!
Човек си я изживява и имплицитно и експлицитно. Но когато се разлива необятна като океан - струва ми се, че човек най-накрая не може да разбере в кого и в какво точно е влюбен... Това ми беше мисълта.
А според моите разбирания тя си е съвсем конкретна и лична. Обичам морето, обичам дъщеричките си, обичам Румяна, преди си падах по Дженифър, страдам по Алба - нали разбираш, нещо такова - простичко и близко до сърцето. То и думите тук са повече от излишни. Всички думи - дори и най подбраните и красивите - те ще омърсят любовта отвсякъде. Защото всички знаем какво е любов. Тя си е едно неосезаемо присъствие на нещо, пред което не можем да устоим и ни омекват краката и душите, и устните - и потъваме в небитието, мило момиче...

От морето те поздравява: Стефан

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!

Редактирано от Stephan на 16.08.01 22:22.



Тема Re: Това чудо любовтанови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано16.08.01 22:25



Мило момче! Връстници сме!

Поздрави на Бургаското море от Варненското!





Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: Kpиптorpaмa]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано16.08.01 22:29



Ами нали и с тебе се харесахме още от първия път като се запознахме и то на живо!

Всичко е ясно! Любовта във всичките си форми струи отвсякъде!

Стига да решиш да я усетиш! Тя си е тук и ни чака!





Тема Чудесно е, че сменови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано16.08.01 22:51



връстници. Значи от позицията на времето можем да бъдем целомъдрени в любовта и да изживеем само най-хубавата й страна, избягвайки грешките.

Поздрав на варненки от един бургазлия. Бог знае защо всички варненки така са ми легнали на сърцето в тия клубове.
P.S. Май че морето ни свързва.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема и не само нанови [re: Stephan]  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано17.08.01 01:38



ТЕБ, МОЖЕ БИ ВИНАТА Е В МОРЕТО НО И ТУК СЕ ЧУВСТВА БРИЗ
А ТОВА С ЕОА Е НАПРВО ФАНТАСТИЧНО ,ТОЛКОВА МНОГО ЛЮБОВ-НЕВЕРОЯТНА Е
НАСТРОЙКАТА И ЗА ЖИВОТ

Не трябва непременно да сте луд, за да работите при нас ,но все пак помага!


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Авторaйдe cтиra вe (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 02:19



Абе що се правиш на няква хипарка (нищо лошо против хипарите). Обичала си всичко мнооооооооооого хубаво стига да е вярно. Много добре знаеш , че и ти мразиш , ненавиждаш и тем подобни. Тия глупости дето си ги напраскала са някав жалак опит да се чустваш интересна. Както бяха споменали по-горе любовта не се афишира , тя се изживява. И кво ти си решила да си споделиш дерзанията , че евентуално някой да ти се порадва. А не извинявай ти си ги споделила защото искаш да споделиш красотата на възприятията си.
Аве вземи да се успокоиш малко и да спреш да преиграваш
PS. Мога да си представя какъв ценик ще ме изкарате



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: aйдe cтиra вe]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 11:16



Siiiiiiiimpaaaatiaaaagaaaa!

Az ne samo se chuvstvam interesna, ami i sam si interesna, vliubena sam si tochno tai kakto sam kasala i tova vinagi e bilo i shte bade taka!

Nesavisimo, kolko zlobnichko, zavistlivichko, nachasenichko ste se izraziavat niakoi nedovolnichki ot sobstvenia si givot i poradi tova ne namirasti silizi da se radvat na liubovta na drugite sladichki sladurankovzi i simpatiagi!

Az pak te obicham i tebe, na puk na nihilizma ti i opitite da me napahash v sobstvenite si razbirania kakvo e liubov i kakvo ne e! I kak se afishira i kak ne!

Tuk ima hora, koito lichno me poznavat i znaiat, che vsichko e tochno taka, kakto go kazvam!

Ti kato iskash lichno, intimno i skritichko si badi vliuben! az pak shte si kazvam! Visoko! Na vseoslushanie, dokato vsichki se zaobichame i ne zapochnem da sinegrirame!

Ako shte i sama da si ostana. Ama kakto gledam, niama takava opasnost! Tesi kato mene sme poveche ot tezi deto sa kato tebe po vaprosa za liubovta!

Badi zdrav i VLIUBEN!

S obich: EOA




Тема Мадам, не е линови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано17.08.01 11:32



уморително да си постоянно влюбена? Няма ли бързо да те поизносят толкова много чувства? Понякога не си ла даваш тайм-аут?

Не съм много сигурен, че можеш постоянно да поддържаш този висок градус.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!

Редактирано от Stephan на 17.08.01 11:33.



Тема Re: Мадам, не е линови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 13:34



Не елиментаризирай! Не сме в клуб "Психология" или "40-50"!

Не поставяй под въпрос нещо, което ти не познаваш като трайно състояние и усещане и отношение към живота, към себе си, към другите.

На тоя свят има неща, за които даже и не подозираме, че сме способни! Които са невероятни и фантастични, но истински и живи, както всичко останало.

Съжалявам,че не можете да усетите, повярвате и съпреживеете моето състояние! Но само заради това, аз не мога да престана да се чувствам по този начин, за да ви угодя и да се вмъкна във вашите представи за нещата от реалниния и иреалния живот.

Не мога да разбера, защо се опитвате да ме оспорите, опровергаете, дискредитирате! Кой би имал полза и каква от това! Аз не ви налагам моето разбиране и усещане, само го изявявам по необичаен начин. На който му е близко като светоусещане и го разбира - добре.

Другите са свободни да си изказват мнението, но не са в състояние да променят състоянието ми!

Разбирам, че е загадъчно да се чувстваш винаги по този начин, да живееш по този начин. Тук има друга тайна, но не й е дошло още времето да ви я кажа. Нещата трябва да се смилат едно по едно!



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано17.08.01 14:11



A samo kak boli posle :)))

Hector



Тема ееех, любезна ЕОА -нови [re: EOA]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано17.08.01 14:20



ма защо тоя клуб 40-50 така негативно Ви е легнал на сърцето влюбено, та - мини не мине - все камъни хвърляте там, негативно настроение у околните създавате... пък - не бива, чистейки камъните от някоя цветна градина - не бива да ги хвърляте в градината на комшията, не бива, както казват - щастието на едни да се гради на нещастието на други...

Що така, ееех, що така, госпожо влюбена... пък аз - о, аз как щях да ви заобииичаааам, ма - пусто като съм в тая група - сега мога само да клеча в кьошето житейско и да подсмърчам ли, подсмърчам...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: И аз..нови [re: aazi elvul]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано17.08.01 14:30



Я виж ти!Аази,миличък,доколкото ми е известно Илит,копнее да го чуе от тебе,ама тиииии.....Внимавай,че Бабриел се навърта наоколо!



Тема Re: ееех, любезни Г-н Селянин,нови [re: ceлянинът]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 15:02



Ми Вие нали сте и от тоз клуб! Даже аз, всъщност ви възприемам като присъствие в тоз клуб. И в тоз клуб ние с Вас си имаме съответните влюбено-романтични лирични отношения вече!

Така че, не знам какво толкова ви тегли в другия клуб. Аз си спомням, че се появих в оня клуб със моето си възторжено настроение, преди последното есе,
и бях посрещната меко казано противоречиво. Но не се чувствам обидена, нито пък съм се променила. Както знаеш, пак си влизам, когато имам да кажа нещо по своя си начин! Но си имам известно предубеждение - към клуба, не към хората в него. Но това е друга тема.

Недей да подсмърчаш, извади си носната кърпичка, обърши си носа и ела на зелената ливада, да дишаме мириса на сено и да си романтичничим, колкото ни душа иска!






Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: HectorP]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 15:05



Може и тебе да те боли!

Ама за мене няма после! Аз съм си влюбена и като ме боли!

Ха, да те видя можеш ли го изпита това състояние - да те боли, ама пак да си влюбен!





Тема А може ли аз да дебна за злинови [re: EOA]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано17.08.01 15:18



кучета със сопата от другата страна на купата?
Или да бягам от поляната и да си ви оставя на спокойствие?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Е, аз съм селско момченови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано17.08.01 15:26



от провинцията и не съм толкова специален колкото теб. Сигурно не съм и способен на такава велика любов - какво ли ми разбира бедната глава?

Струва ми се, че малко преувеличаваш с твърдението си, че някой се опитва да те променя. Кой го е еня за теб? Просто ти ги пусна тези неща тук като тема и ние си даваме становище. Нищо повече. Каквото с теб, такова и без тебе.
Най-сетне в България сероди и един велик. А пък аз си помислих, че така ще си умра, без в България да се роди някой велик. Явно съм се заблуждавал.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор 8H ()
Публикувано17.08.01 16:05



Да го видим пак това състояние ! Любовта не е болка за умиране...?

Поне, като минеш над 12г...щото преди това може и болка да не си познал ??



Тема Re: Е, аз съм селско момченови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 17:03



Стефане, много си честолюбив! Разбирам те, защото и аз съм такава!

Обаче, хич не ме е еня, че никой не го е еня за мене.

Мене ме е еня за мене си и за вас. Интересни сте ми!

За тебе може да е все едно с мене или без мене. Ама на мене не ми е все едно дали е без мене и без тебе. И без всички!

Пък ти като искаш - пак нека да не те е еня за мене и да ти е все едно и с мене и без мене!

А за величието - ВЕЛИКА съм! И вие сте ВЕЛИКИ, ама сте много скромни и не щете да си признаете!




Тема boliнови [re: EOA]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано17.08.01 17:05



Vuobshte ne me zatrudnqvash :))
TOva chuvstvo mi e do bolka poznato :))
Kazva se ne spodelena lubov :)))

Ama beshe mnogo aktualno prez rannite mi godini.

Ha sega tebe da te vidim :)

Hector



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: 8H]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано17.08.01 17:06



Verno na 12 si e za umirane :)))
ma na 21 veche trqbva da si jo prejivql :)))


Hector



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано17.08.01 18:55



Всъщност аз съм само едно дърво...Но обичам да бъда обичан.За това аз сега обичам и теб...Е, как мислиш?

give the dog a bone...


Тема Re: И аз..нови [re: *aзилит*]  
Автор aazi elvul (влюбеният дявол)
Публикувано17.08.01 20:37



Ха,гъбаркаш се с мене,а?!



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: Дъpвo]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 21:05



ЧУДЕСНОООО!

Ей, за туй им товоря на всички!

Я, колко е хубаво! Нали, кажи им!

Ей, туй мисля и усещам! Радвам се, доволна съм, приятно ми е!

Ако искаш, може да ми раскажеш как се чувстваш като дърво!?

Е, слушам в захлас...



Тема Re: boliнови [re: HectorP]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано18.08.01 01:27



Нямам несподелена любов!

Моята е винаги споделена!

Болката може да е друго!

Ама пак няма проблем! Любовта и влюбването си ги има и това е, което е от най-важно значение!







Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано18.08.01 01:37



За да обичаш всички ще имаш нужда от цялата си смелост...Не мислиш ли?
Колкото до мен,чувствувам се прекрасно .И аз като всички дървета се хвърлям
в дълбоки размисли.Обичам да изслушвам хората,обичам и да им говоря...
Най-хубавото е, че никой не ме взима на сериозно,понеже нали съм дърво и мога да говоря каквото си искам...А иначе харесвам хипарите,пънкарите,техно-маниаците ,рапърите,а аз самия съм рокаджия.Любимата ми група е AC/DC.
A,да и сладолед обичам, и теб те обичам....

All we need is love...

give the dog a bone...

Редактирано от Дъpвo на 18.08.01 01:38.



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: Дъpвo]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано18.08.01 02:07



А нима не си личи, че съм смела!

Което не означава, че не изпитвам страхове, но вървя сама срещу тях с широко отворени очи! Влюбени!

Усещането е величествено и неповторимо, сурово и красиво едновременно!

Няма никога да се откажа, каквото и да се случи!

Обичам дърветата. Имам и си любимо.





Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано18.08.01 02:15



О така ли ?И кое е то?
Знаеш ли, бих искал да съм като теб,обаче не мога....
Аз съм зъл,а моето сърце е диво....
Все пак се радвам,че има и хора като теб...

give the dog a bone...


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: Дъpвo]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано18.08.01 03:55



Когато му дойде времето ще ти кажа! Междувременно, идентифицирай се с твоето любимо дърво, намери си го и общувай с него на живо, прегръщайки го и опирайки гръб на ствола му!

Всеки може да бъде какъвто си пожелае! Ти искаш да си зъл и с диво сърце. Намираш нещо силно привлекателно и истинско в това да си зъл и див. Много ми е познато, като лично преживяно.

А сега отдели онази субстанция, която ти харесва от злината и дивостта, смеси я с любов, радост и други неща, които ти харесват. Разбълникай коктейла, отпийни, примляскай, примижай от удоволствие, надигни шишето, изпий го до дъно. Отвори широко влюбените си очи, дишай дълбоко, изкрещи на глас новото НАМЕРЕНИЕ за себе си! Как е......




Тема Млада госпожице,нови [re: EOA]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано18.08.01 10:56



ти май наистина си някаква еманация на "сексуалността на българката"...

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано18.08.01 11:12



E добре,макар да знам,че от такива коктейли обикновенно се полудява...
Наздраве скъпа,пия за теб...
Колкото до моето любимо дърво-търся ,търся и все не го намирам...

give the dog a bone...

Редактирано от Дъpвo на 18.08.01 11:13.



Тема ех, как ще си романтичим двама с теб - ЕОА -нови [re: EOA]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано18.08.01 12:01



на зелената поляна, завряни в копата със сеното...
Оообаче - селският ми опит посазва, че в сеното боцка... бодат разни тръни из него... и като си оооох - представя твоите нежни заоблености - голи - и със трънчета по тях - които със зъбки - и цалуфки - ще трябва да ги измъквам - не зная - хубаво ли ще е - кофти ли ще е... Затуй, ще си взема едно по-дебело чердже или брезентец - да го постеля - да се чувстват по-комфортно твоите бели и нежни заоблености... щото то - романтичене, романтичене - ама и трънаци разни има...

прост селянин, ама много прост ви казвам !

Редактирано от ceлянинът на 18.08.01 12:06.



Тема Кире - хора сме - ще си помагаме,нови [re: Kиpo]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано18.08.01 12:05



когато се наложи... та благодарности за твоята готовност за съдействие - за пазене от зли кучета, пък и - да не подпали някой копата със сеното... щото то - тия пожари напоследък - да не би от някои ревнивци и ревнивки да са предизвикани...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Авторrad (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 13:13



Хубаво е да си блюбен...



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор rad (непознат )
Публикувано18.08.01 13:29



Влюбените са крехки и нежни но разрушават всичко защото сърцето се състои от огън.
мисъл от филма " Аглийският пациент"



Тема Май не е само огъннови [re: rad]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано18.08.01 14:22



Огънят е унищожаваща сила, освен че може да топли той и изгаря.
А любовта е нещо съзидателно и много стимулиращо.

***


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: Дъpвo]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано18.08.01 15:32



Защо да се полудява?! Аз ,таквоз на луда ли ти изглеждам!
Има едно състояние, наречено "контролирано безумие" - Най-върховното и оптималното за тялото, душата и духа, което познавам и "практикувам". В него съм по-луда и от най-лудите и по-нормална и от най-нормалните!

А дървото не спирай да го търсиш. Колкото ти се струва, че си по-далеч от него, толкова, всъщност си най-близо. Стига да не спираш да го търсиш, защото вече си го ВЪЗНАМЕРИЛ. Откритието винаги идва като чудо - неочаквано, изненадващо, внезапно, изневиделица, спонтанно...





Тема Re: ех, как ще си романтичим двама с теб - ЕОА -нови [re: ceлянинът]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано18.08.01 15:41



Еееех, ти направо мина към последния въпрос!

Аз си имах нещо друго пред вид, но нейсе! Както кажеш, тъй ще бъде.

Ти водиш. Обичам мъжа да води! Аз само показвам посоката.





Тема Re: ...освен туй...нови [re: ceлянинът]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано18.08.01 15:48



...съжалявам, ако си падаш по бели женски заоблености, слънце не видели.

Щото моите са доста помургавели от августовското слънце. Аз съм от кадифените, кафеени красавици!

Така че, овреме си прави сметката!

А ти от коя порода българи си!? Дай си профила, анфаса и рентгена, като сме я подкарали по таз пътека!






Тема Re: Млада госпожице,нови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано18.08.01 16:01



Нали ти казах!

Връстници сме, направо в една година родени. Може да съм по-малка с някой друг месец от тебе!

Освен туй, не съм госпожица! Госпожа съм, но абсолютно свободна! По дух!





Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: rad]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано18.08.01 16:11



Дааа, може би крехките и нежни влюбени разрушават всичко, но има една субстанция - невероятна смесица, получена от двамата, дето огън не я лови...





Тема glei beнови [re: EOA]  
АвторTarrra (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 22:39



mn se radvam za tebe ama glei
sq 6te ti zabiq edin i 6te zabravi6 4e si vlubena .... moje i ni6to da ne poooomni6
po tvoe jelanie!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: boliнови [re: EOA]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано20.08.01 09:30



Tova me krepi :)


Hector



Тема двама с теб в безлунна нощ, на ливадата -нови [re: EOA]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано20.08.01 10:59



над нас ще е бездънния млечен път... аз ще съм по-бял, щото морето - още не съм го видял засега, пък ти - едва-едва ще долавям очертанията ти в мрака... жабешкият хор от близкото блато ще е мелодичноромантичен, ще бъдем потопени в натрапчивото и непрекъснато цвърчене на щурците... та - едва-едва ще виждам шоколадовите ти заоблености на светлината на звездите - и с устни ще обхождам тялото ти - и със зъби ще вадя внимателно тръните от теб, които преди малко са се набили по тялото ти от копата сено... щото то - в него има тръни - нали ти казах... оттатък ливадата ще просветва сребристозагадъчно ленивата огромна вода на Дунава...
И в този миг - зад нас - внезапно - със зло и сухо пращене - ще лумне в огнена вихрушка до небето - копата със сено - цялата в пламъци - горящи искри ще се посипят по поляната... звездите ще потънат в огнено-червената тъмнина...
Ееееоооооааааа - и - бух в хладните води на Реката...

Абе - както е казал Елин Пелин :
"Темно брате, темно като у катраница...
Нема ли кой да палне плевнико на кмето -
та да разгони туй темнило проклето..."

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Тц..нови [re: aazi elvul]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано20.08.01 13:27



не!Виж колко съм сериозна-Как си влюбено дяволче?потопи ли се малко в адското море?



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
АвторПeтъk-13 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 18:34



Ами аз сигурно теб съм видял някъде та съм написал това...

Морско Момиче...

Чуваш ли ти зова на нощта
тихия глас на птица сама
ромон на нежна морска вълна
вопъла на тишина....?

Попива ли пясъка твоето тяло
от жажда за обич така отмаляло,
докосвано, галено, любено страстно
рисувано с устни... вълшебно, прекрасно?

Погалава ли вятъра твойте коси,
в очите ти греят ли всички звезди
и парят ли още твоите устни
със спомен за нечии толкова вкусни?

Вървиш и се рееш на бели крила
щастлива и пееща малка душа,
Светът е в краката ти Морско Момиче
прекрасно и влюбено крехко кокиче...



Тема Re: boliнови [re: HectorP]  
Авторima li zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 05:57



naj boli ot spodelenata ljubow



Тема Хъмм....нови [re: ima li zna4enie]  
Автор Petak-13 (Fatalen...)
Публикувано21.08.01 12:15



Имаш в предвид момента на раздялата после може би!? Защото докато е споделена не боли.. все пак нали е ЛЮБОВ!!!

боли като се разделиш...
като не можеш да я споделиш...
когато те отхвърлят със пренебрежение
и в мъката си нямаш ти спасение!

Редактирано от Petak-13 на 21.08.01 12:16.



Тема Re: тц тц тцнови [re: [desi]]  
АвторZa Teb (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 18:58



В нощта не си самотна ти, макар че пусто място ръцете ти в леглото ще прегръщат – ще дойда и ще те целуна – и ще остана, макар на утрото с зората да изчезна – в душата ти аз семенцето на надежда ще зачена.



Za Teb



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано23.08.01 00:41



DA W SEBE SI , W SEBE SI I OSHTE VEDNAG W SEBE SI

usmihvam se]НЕЩО КАТО НОЖ,НЕЩО КАТО ЦВЕТЕ, ИЗОБЩО КАТО НИЩО НА СВЕТА


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: farmer]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано23.08.01 17:15



Razbira se, che i v sebe si! Dage na parvo miasto v sebe si!

Ne mogesh da si vliuben v nishto drugo istinski, ako predi tova ne si se nauchil da obichsh sebe si!

usmihvam ti si!



Тема Мозъкът ми отнове взе да ме надвиванови [re: Stephan]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано28.09.01 12:42



Пускам поста си тук, но той не е реплика.

Стрямя се да си обяснявам нещата и вярвам, че за всяко нещо си има причина/и, и то от своя страна е причина за следствие/я. Исках да кажа, че понякога мисля повече от необходимото, но това все пак става рядко

За мен думата любов е недефинирана дума, без конкретно значение. Кагато някой каже •изпитвам любов•, лично аз не знам какво точно изпитва. Знам само, че ако е наясно с това, което говори, то става дума за дълбоки и силни чувства. Повтарям силни.

There's a thin line between love and hate.
... нежно-силна песен на Pretenders ... повечето изживяли бурни взаимоотношения познават това преобръщащо люшване на чувствата ...
Power is nothing (definite) without control.
В тази реклама за автомобилни гуми има доста ... най-малкото е смешно това, че аз и придавам значение

... ох разконцентрирах се - колегите ми нещо се смеят наоколо ...
... аааа ... не ми се концентрира наново ...
... ще се опитам да обощя плодчето на моя мозък ...

Любов е всяко завладяващо съзнанието усещане, мисъл, идея, цел, Audi B3 quattro ...
Любов е когато една песен те грабне, когато почувстваш огромността на морето, необмислеността на вселената и мини-мини-мини-миниатюрността на собственото си съществуване на фона на СМИСЪЛА, а същевременно ти си част от СМИСЪЛА ... а така ... ти си луд, бе брато ... ОБИЧАМ ТЕ МОЙ ЧОВЕК
... есен е и егото ми се разгонва ... влюбвам се в себе си ... ставам супер готин и хората ми налитат ...

Яко е да се мисли, но на мен ми стига за днес Есен е слънцето грее, музиката е подбрана-силово, започнало е производството на адреналин, което ще довде до скорошната му поява на пазара ... Започнах нещо редовно да си поливам нарцисите

Чао е-хора и моля ви, ако не ме разбирате ме забравете. В силен период съм

(__\=OOOO= /__)
Vorsprung durch Technik

Редактирано от Spidercho на 28.09.01 12:49.



Тема Заслужава си отделна теманови [re: Spidercho]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано28.09.01 12:49



-що не я пусна ?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
АвторANRY (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 22:22



СЪЖАЛЯВАМ НО НЕ МОЖА ДА МЕ ЗАПАЛИШ.НЕ ЗА ЛЮБОВТА...АЗ ЗНАЯ КАКВО ЗНАЧИ ДА ОБИЧАШ НО НЕ МОЖА ДА МЕ ЗАПАЛИШ ДА РАЗКРИЯ ДУШАТА СИ ПРЕД ТЕБ ЗАЩОТО КОГАТО НЕЩО Е ЧЕСТО И БЕЗПРИЧИННО НАРАНЯВАНО ТО СИ ИЗРАБОТВА ЗАЩИТНА ОБВИВКА ЗА ДА НЕ СТРАДА.АКО ТОВА Е ТВОЯ НИК И В ЛАФЧЕТО ТО ЗНАЙ ЧЕ СЪМ СЕ ОПИТВАЛ ДА ГОВОРЯ С ТЕБ НО ПОД ДРУГ НИК И МИ БЕШЕ ОБЪРНАТО ВНИМАНИЕ КОЛКОТО НА КРАСТАВО КУЧЕ НО ТОВА НЕ Е ВАЖНО.ВАЖНОТО Е ЧЕ ТИ СИ ВЛЮБЕНА НО МОЛЯ ТЕ НЕ КАЗВАЙ ЧЕ Е ВЪВ ЦЕЛИЯ СВЯТ И ВЪВ ВСИЧКО ЖИВО ЗАЩОТО НЯМА ДА ГО ПОВЯРВАМ...
НО ЩО Е ЩАСТИЕ...
ИЗМАМА,ПРАХ ЖАДУВАН БЕЗПРЕДЕЛНО
МЕЧТА,КОЯТО НИВГА НЕПОСТИГНАТА
ЩЕ СИ ОСТАНЕ ВЕКОВЕ НАРЕД...
ИМА ОЩЕ НЕМАЛКО СЛЕД ТОВА А ИМА И ДВА РЕДА ПРЕДИ НЕГО НО БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ...ЗАСЕГА ПЪТЯТ КЪМ МОЯТА ДУША ВСЕ ОЩЕ Е ОХРАНЯВАН О НЕ ЗНАЯ ДАЛИ ТОВА Е ЗА МОЙ КЪСМЕТ ИЛИ НЕЩАСТИЕ...КАКТО И ДА Е...ПОЖЕЛАЙТЕ МИ КЪСМЕТ ЗАЩОТО ЩЕ МИ Е НУЖЕН СТРАШНО МНОГО ... НАИСТИНА МНОГО А АКО НЯКОЯ(НЕ НЯКОЙ)ЖЕЛАЕ ДА ПРОЧЕТЕ НЕЩО ДРУГО ПИСАНО ОТ МЕН ПРОСТО ЩЕ ТРЯБВА ДА СПЕЧЕЛИ ДОВЕРИЕТО МИ КОЕТО ...БОЯ СЕ НЕ Е ПРЕКАЛЕНО ЛЕСНО.



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: ANRY]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано10.10.01 18:20



Това че влюбеността е естественото състояние на духа ми не означава, че не мога да бъда проклета, крива, високомерна, заядлива, саркастична и т.н.

А пък в чата, мога да си бъда каквато си поискам! Тези, които са имали търпението, усета, оригиналността, която да ме провокира, са дочаквали и общуване, което надминава границите на човешките очаквания!

А има и такива дето си представят влюбеността като меланхолично, сантиментално състояние и очакват да се излее порой от сълзливи обяснения!

Е, тук става въпрос за друго нещо! Който разбрал , разбрал и преживял каквото трябва! Има и доста опарени, неудовлетворени, сърдити, обидени, разгневени, ожесточени!

Ама това не означава, че не съм ВЛЮБЕНА в целия свят и във всичко! Това означава, че сме на различна енергияна вълна, което се преживява като отхвърляне, неудовлетвореност!

Влюби се първо в себе си, заобичай се и тогава ще започнеш да излъчваш любов и ще разбереш за какво става въпрос!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.