Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано23.08.01 00:41



DA W SEBE SI , W SEBE SI I OSHTE VEDNAG W SEBE SI

usmihvam se]НЕЩО КАТО НОЖ,НЕЩО КАТО ЦВЕТЕ, ИЗОБЩО КАТО НИЩО НА СВЕТА


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: farmer]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано23.08.01 17:15



Razbira se, che i v sebe si! Dage na parvo miasto v sebe si!

Ne mogesh da si vliuben v nishto drugo istinski, ako predi tova ne si se nauchil da obichsh sebe si!

usmihvam ti si!



Тема Мозъкът ми отнове взе да ме надвиванови [re: Stephan]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано28.09.01 12:42



Пускам поста си тук, но той не е реплика.

Стрямя се да си обяснявам нещата и вярвам, че за всяко нещо си има причина/и, и то от своя страна е причина за следствие/я. Исках да кажа, че понякога мисля повече от необходимото, но това все пак става рядко

За мен думата любов е недефинирана дума, без конкретно значение. Кагато някой каже •изпитвам любов•, лично аз не знам какво точно изпитва. Знам само, че ако е наясно с това, което говори, то става дума за дълбоки и силни чувства. Повтарям силни.

There's a thin line between love and hate.
... нежно-силна песен на Pretenders ... повечето изживяли бурни взаимоотношения познават това преобръщащо люшване на чувствата ...
Power is nothing (definite) without control.
В тази реклама за автомобилни гуми има доста ... най-малкото е смешно това, че аз и придавам значение

... ох разконцентрирах се - колегите ми нещо се смеят наоколо ...
... аааа ... не ми се концентрира наново ...
... ще се опитам да обощя плодчето на моя мозък ...

Любов е всяко завладяващо съзнанието усещане, мисъл, идея, цел, Audi B3 quattro ...
Любов е когато една песен те грабне, когато почувстваш огромността на морето, необмислеността на вселената и мини-мини-мини-миниатюрността на собственото си съществуване на фона на СМИСЪЛА, а същевременно ти си част от СМИСЪЛА ... а така ... ти си луд, бе брато ... ОБИЧАМ ТЕ МОЙ ЧОВЕК
... есен е и егото ми се разгонва ... влюбвам се в себе си ... ставам супер готин и хората ми налитат ...

Яко е да се мисли, но на мен ми стига за днес Есен е слънцето грее, музиката е подбрана-силово, започнало е производството на адреналин, което ще довде до скорошната му поява на пазара ... Започнах нещо редовно да си поливам нарцисите

Чао е-хора и моля ви, ако не ме разбирате ме забравете. В силен период съм

(__\=OOOO= /__)
Vorsprung durch Technik

Редактирано от Spidercho на 28.09.01 12:49.



Тема Заслужава си отделна теманови [re: Spidercho]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано28.09.01 12:49



-що не я пусна ?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
АвторANRY (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 22:22



СЪЖАЛЯВАМ НО НЕ МОЖА ДА МЕ ЗАПАЛИШ.НЕ ЗА ЛЮБОВТА...АЗ ЗНАЯ КАКВО ЗНАЧИ ДА ОБИЧАШ НО НЕ МОЖА ДА МЕ ЗАПАЛИШ ДА РАЗКРИЯ ДУШАТА СИ ПРЕД ТЕБ ЗАЩОТО КОГАТО НЕЩО Е ЧЕСТО И БЕЗПРИЧИННО НАРАНЯВАНО ТО СИ ИЗРАБОТВА ЗАЩИТНА ОБВИВКА ЗА ДА НЕ СТРАДА.АКО ТОВА Е ТВОЯ НИК И В ЛАФЧЕТО ТО ЗНАЙ ЧЕ СЪМ СЕ ОПИТВАЛ ДА ГОВОРЯ С ТЕБ НО ПОД ДРУГ НИК И МИ БЕШЕ ОБЪРНАТО ВНИМАНИЕ КОЛКОТО НА КРАСТАВО КУЧЕ НО ТОВА НЕ Е ВАЖНО.ВАЖНОТО Е ЧЕ ТИ СИ ВЛЮБЕНА НО МОЛЯ ТЕ НЕ КАЗВАЙ ЧЕ Е ВЪВ ЦЕЛИЯ СВЯТ И ВЪВ ВСИЧКО ЖИВО ЗАЩОТО НЯМА ДА ГО ПОВЯРВАМ...
НО ЩО Е ЩАСТИЕ...
ИЗМАМА,ПРАХ ЖАДУВАН БЕЗПРЕДЕЛНО
МЕЧТА,КОЯТО НИВГА НЕПОСТИГНАТА
ЩЕ СИ ОСТАНЕ ВЕКОВЕ НАРЕД...
ИМА ОЩЕ НЕМАЛКО СЛЕД ТОВА А ИМА И ДВА РЕДА ПРЕДИ НЕГО НО БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ...ЗАСЕГА ПЪТЯТ КЪМ МОЯТА ДУША ВСЕ ОЩЕ Е ОХРАНЯВАН О НЕ ЗНАЯ ДАЛИ ТОВА Е ЗА МОЙ КЪСМЕТ ИЛИ НЕЩАСТИЕ...КАКТО И ДА Е...ПОЖЕЛАЙТЕ МИ КЪСМЕТ ЗАЩОТО ЩЕ МИ Е НУЖЕН СТРАШНО МНОГО ... НАИСТИНА МНОГО А АКО НЯКОЯ(НЕ НЯКОЙ)ЖЕЛАЕ ДА ПРОЧЕТЕ НЕЩО ДРУГО ПИСАНО ОТ МЕН ПРОСТО ЩЕ ТРЯБВА ДА СПЕЧЕЛИ ДОВЕРИЕТО МИ КОЕТО ...БОЯ СЕ НЕ Е ПРЕКАЛЕНО ЛЕСНО.



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: ANRY]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано10.10.01 18:20



Това че влюбеността е естественото състояние на духа ми не означава, че не мога да бъда проклета, крива, високомерна, заядлива, саркастична и т.н.

А пък в чата, мога да си бъда каквато си поискам! Тези, които са имали търпението, усета, оригиналността, която да ме провокира, са дочаквали и общуване, което надминава границите на човешките очаквания!

А има и такива дето си представят влюбеността като меланхолично, сантиментално състояние и очакват да се излее порой от сълзливи обяснения!

Е, тук става въпрос за друго нещо! Който разбрал , разбрал и преживял каквото трябва! Има и доста опарени, неудовлетворени, сърдити, обидени, разгневени, ожесточени!

Ама това не означава, че не съм ВЛЮБЕНА в целия свят и във всичко! Това означава, че сме на различна енергияна вълна, което се преживява като отхвърляне, неудовлетвореност!

Влюби се първо в себе си, заобичай се и тогава ще започнеш да излъчваш любов и ще разбереш за какво става въпрос!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.