Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мадам, не е линови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 13:34



Не елиментаризирай! Не сме в клуб "Психология" или "40-50"!

Не поставяй под въпрос нещо, което ти не познаваш като трайно състояние и усещане и отношение към живота, към себе си, към другите.

На тоя свят има неща, за които даже и не подозираме, че сме способни! Които са невероятни и фантастични, но истински и живи, както всичко останало.

Съжалявам,че не можете да усетите, повярвате и съпреживеете моето състояние! Но само заради това, аз не мога да престана да се чувствам по този начин, за да ви угодя и да се вмъкна във вашите представи за нещата от реалниния и иреалния живот.

Не мога да разбера, защо се опитвате да ме оспорите, опровергаете, дискредитирате! Кой би имал полза и каква от това! Аз не ви налагам моето разбиране и усещане, само го изявявам по необичаен начин. На който му е близко като светоусещане и го разбира - добре.

Другите са свободни да си изказват мнението, но не са в състояние да променят състоянието ми!

Разбирам, че е загадъчно да се чувстваш винаги по този начин, да живееш по този начин. Тук има друга тайна, но не й е дошло още времето да ви я кажа. Нещата трябва да се смилат едно по едно!



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано17.08.01 14:11



A samo kak boli posle :)))

Hector



Тема ееех, любезна ЕОА -нови [re: EOA]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано17.08.01 14:20



ма защо тоя клуб 40-50 така негативно Ви е легнал на сърцето влюбено, та - мини не мине - все камъни хвърляте там, негативно настроение у околните създавате... пък - не бива, чистейки камъните от някоя цветна градина - не бива да ги хвърляте в градината на комшията, не бива, както казват - щастието на едни да се гради на нещастието на други...

Що така, ееех, що така, госпожо влюбена... пък аз - о, аз как щях да ви заобииичаааам, ма - пусто като съм в тая група - сега мога само да клеча в кьошето житейско и да подсмърчам ли, подсмърчам...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: И аз..нови [re: aazi elvul]  
Автор *aзилит* (ентусиаст)
Публикувано17.08.01 14:30



Я виж ти!Аази,миличък,доколкото ми е известно Илит,копнее да го чуе от тебе,ама тиииии.....Внимавай,че Бабриел се навърта наоколо!



Тема Re: ееех, любезни Г-н Селянин,нови [re: ceлянинът]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 15:02



Ми Вие нали сте и от тоз клуб! Даже аз, всъщност ви възприемам като присъствие в тоз клуб. И в тоз клуб ние с Вас си имаме съответните влюбено-романтични лирични отношения вече!

Така че, не знам какво толкова ви тегли в другия клуб. Аз си спомням, че се появих в оня клуб със моето си възторжено настроение, преди последното есе,
и бях посрещната меко казано противоречиво. Но не се чувствам обидена, нито пък съм се променила. Както знаеш, пак си влизам, когато имам да кажа нещо по своя си начин! Но си имам известно предубеждение - към клуба, не към хората в него. Но това е друга тема.

Недей да подсмърчаш, извади си носната кърпичка, обърши си носа и ела на зелената ливада, да дишаме мириса на сено и да си романтичничим, колкото ни душа иска!






Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: HectorP]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 15:05



Може и тебе да те боли!

Ама за мене няма после! Аз съм си влюбена и като ме боли!

Ха, да те видя можеш ли го изпита това състояние - да те боли, ама пак да си влюбен!





Тема А може ли аз да дебна за злинови [re: EOA]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано17.08.01 15:18



кучета със сопата от другата страна на купата?
Или да бягам от поляната и да си ви оставя на спокойствие?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Е, аз съм селско момченови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано17.08.01 15:26



от провинцията и не съм толкова специален колкото теб. Сигурно не съм и способен на такава велика любов - какво ли ми разбира бедната глава?

Струва ми се, че малко преувеличаваш с твърдението си, че някой се опитва да те променя. Кой го е еня за теб? Просто ти ги пусна тези неща тук като тема и ние си даваме становище. Нищо повече. Каквото с теб, такова и без тебе.
Най-сетне в България сероди и един велик. А пък аз си помислих, че така ще си умра, без в България да се роди някой велик. Явно съм се заблуждавал.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Автор 8H ()
Публикувано17.08.01 16:05



Да го видим пак това състояние ! Любовта не е болка за умиране...?

Поне, като минеш над 12г...щото преди това може и болка да не си познал ??



Тема Re: Е, аз съм селско момченови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 17:03



Стефане, много си честолюбив! Разбирам те, защото и аз съм такава!

Обаче, хич не ме е еня, че никой не го е еня за мене.

Мене ме е еня за мене си и за вас. Интересни сте ми!

За тебе може да е все едно с мене или без мене. Ама на мене не ми е все едно дали е без мене и без тебе. И без всички!

Пък ти като искаш - пак нека да не те е еня за мене и да ти е все едно и с мене и без мене!

А за величието - ВЕЛИКА съм! И вие сте ВЕЛИКИ, ама сте много скромни и не щете да си признаете!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.