Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: И аз съм влюбен!нови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано16.08.01 21:54



Всеки е свободен да е влюбен по свой начин и по свой начин да чувства и усещата любовта!

Това, че съм се изразила по този начин не означава, че не мога и интимно да преживявам любовта.

Означава само ,че имам богата палитра от преживяване на любовта и мога да го правя по-най-различни и невероятни начини!

Не съм злепоставила никого. А аз се чувствам прекрасно!





Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: Дъpвo]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано16.08.01 22:03



Ами, аз съм казала - във всички и във всичко!

И в тебе, например. В очакването за това, какъв човек ще се окажеш! В изненадата, която съдържаш, в неизвестността на същността ти за мен!





Тема Това чудо любовтанови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано16.08.01 22:20



била голяма работа!
Човек си я изживява и имплицитно и експлицитно. Но когато се разлива необятна като океан - струва ми се, че човек най-накрая не може да разбере в кого и в какво точно е влюбен... Това ми беше мисълта.
А според моите разбирания тя си е съвсем конкретна и лична. Обичам морето, обичам дъщеричките си, обичам Румяна, преди си падах по Дженифър, страдам по Алба - нали разбираш, нещо такова - простичко и близко до сърцето. То и думите тук са повече от излишни. Всички думи - дори и най подбраните и красивите - те ще омърсят любовта отвсякъде. Защото всички знаем какво е любов. Тя си е едно неосезаемо присъствие на нещо, пред което не можем да устоим и ни омекват краката и душите, и устните - и потъваме в небитието, мило момиче...

От морето те поздравява: Стефан

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!

Редактирано от Stephan на 16.08.01 22:22.



Тема Re: Това чудо любовтанови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано16.08.01 22:25



Мило момче! Връстници сме!

Поздрави на Бургаското море от Варненското!





Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: Kpиптorpaмa]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано16.08.01 22:29



Ами нали и с тебе се харесахме още от първия път като се запознахме и то на живо!

Всичко е ясно! Любовта във всичките си форми струи отвсякъде!

Стига да решиш да я усетиш! Тя си е тук и ни чака!





Тема Чудесно е, че сменови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано16.08.01 22:51



връстници. Значи от позицията на времето можем да бъдем целомъдрени в любовта и да изживеем само най-хубавата й страна, избягвайки грешките.

Поздрав на варненки от един бургазлия. Бог знае защо всички варненки така са ми легнали на сърцето в тия клубове.
P.S. Май че морето ни свързва.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема и не само нанови [re: Stephan]  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано17.08.01 01:38



ТЕБ, МОЖЕ БИ ВИНАТА Е В МОРЕТО НО И ТУК СЕ ЧУВСТВА БРИЗ
А ТОВА С ЕОА Е НАПРВО ФАНТАСТИЧНО ,ТОЛКОВА МНОГО ЛЮБОВ-НЕВЕРОЯТНА Е
НАСТРОЙКАТА И ЗА ЖИВОТ

Не трябва непременно да сте луд, за да работите при нас ,но все пак помага!


Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: EOA]  
Авторaйдe cтиra вe (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 02:19



Абе що се правиш на няква хипарка (нищо лошо против хипарите). Обичала си всичко мнооооооооооого хубаво стига да е вярно. Много добре знаеш , че и ти мразиш , ненавиждаш и тем подобни. Тия глупости дето си ги напраскала са някав жалак опит да се чустваш интересна. Както бяха споменали по-горе любовта не се афишира , тя се изживява. И кво ти си решила да си споделиш дерзанията , че евентуално някой да ти се порадва. А не извинявай ти си ги споделила защото искаш да споделиш красотата на възприятията си.
Аве вземи да се успокоиш малко и да спреш да преиграваш
PS. Мога да си представя какъв ценик ще ме изкарате



Тема Re: ВЛЮБЕНА СЪМ!нови [re: aйдe cтиra вe]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано17.08.01 11:16



Siiiiiiiimpaaaatiaaaagaaaa!

Az ne samo se chuvstvam interesna, ami i sam si interesna, vliubena sam si tochno tai kakto sam kasala i tova vinagi e bilo i shte bade taka!

Nesavisimo, kolko zlobnichko, zavistlivichko, nachasenichko ste se izraziavat niakoi nedovolnichki ot sobstvenia si givot i poradi tova ne namirasti silizi da se radvat na liubovta na drugite sladichki sladurankovzi i simpatiagi!

Az pak te obicham i tebe, na puk na nihilizma ti i opitite da me napahash v sobstvenite si razbirania kakvo e liubov i kakvo ne e! I kak se afishira i kak ne!

Tuk ima hora, koito lichno me poznavat i znaiat, che vsichko e tochno taka, kakto go kazvam!

Ti kato iskash lichno, intimno i skritichko si badi vliuben! az pak shte si kazvam! Visoko! Na vseoslushanie, dokato vsichki se zaobichame i ne zapochnem da sinegrirame!

Ako shte i sama da si ostana. Ama kakto gledam, niama takava opasnost! Tesi kato mene sme poveche ot tezi deto sa kato tebe po vaprosa za liubovta!

Badi zdrav i VLIUBEN!

S obich: EOA




Тема Мадам, не е линови [re: EOA]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано17.08.01 11:32



уморително да си постоянно влюбена? Няма ли бързо да те поизносят толкова много чувства? Понякога не си ла даваш тайм-аут?

Не съм много сигурен, че можеш постоянно да поддържаш този висок градус.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!

Редактирано от Stephan на 17.08.01 11:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.