Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема клюка:да знаете,Стефан  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано11.08.01 17:18



не си стои на работното място!
вчера лично проверих!



Тема Re: клюка:да знаете,Стефаннови [re: magnet]  
Автор exsert (непознат )
Публикувано11.08.01 17:26



Аве, много бургазлии се навъдихме в клубчето!!!
И нали сме си готини, започнаха и на работното ни място да ни търсят...





Ах морето, ах морето.....



Тема Що не си гледаш работата -нови [re: magnet]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано11.08.01 17:27



Ти ли ще ми държиш сметка кога работя - ами аз нямам шефове и си работя когато ми е кеф!

Пък и ти - доколкото помня от преди нещо ме недолюбваш (покрай диагнозата на Leo(n)S(io) за клиниката) - така че каква работа имаш при мен? Да не съм те канил? Съжалявам...



Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема И ти ли си от Бургас?нови [re: exsert]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано11.08.01 17:29



да взема и аз малко свеж морски въздух.
Можеш да обясниш по-подробно в Бележки. виж колко са досадни някои клубни "приятели". Мможе би и в спалнята ми искат да влязат...

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: Що за грубянщина,нови [re: Stephan]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано11.08.01 17:40



Непредизвикана от нищо.
Ти дневник ли си водиш за това кой кога, къде с какво е наранил великото ти себелюбие.
Ей, цар си да настройваш хората против себе си. Не съм срещала друг като тебе. Евала ти за таланта.



Тема Не си права -нови [re: kakata]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано11.08.01 17:50



но има три-четири души тука, чиито деяния няма да забравя. Между другото, ако се чувстваш лично засегната - на теб не ти се сърдя за нищо - ама за абсолютно нищо.

Да си го знаеш, защото и аз се смятам за мъж. Нашето с тебе си беше заради твоя приятелски жест към Безсънна, жест който аз високо ценя и си мечтая да имам и аз такъв приятел/приятелка в ДИР-а.
Пък това, че съм цар да настройвам другите против себе си е вярно дотолкова, доколкото съм цар и да печеля приятели - виж колко много си ги имам тук в Клубовете. Не можеш да ме засегнеш! След като поствам толкова много - естествено е да не се харесам на всички. Аз да не съм кварталната курва, която всички пощипват по ... ??????



P.S. И ти като си адвокатка по занаят, не е нужно да ставаш адвокатка на всички в клубовете срещу мен, след като не знаеш как стоят нещата!!!!!!!!!! :-((((((

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!

Редактирано от Stephan на 11.08.01 17:52.



Тема Re: Що не си гледаш работата -нови [re: Stephan]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано11.08.01 18:08



Ми то Варна е много наблизо до Бургас. Да дойда и аз ли да те инспектирам?!

Мене каниш ли ме?!





Тема Re: Виж какво ще ти кажанови [re: Stephan]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано11.08.01 18:10



не адвокатствам на всички, които са против теб, а на добрия тон, който от време на време губиш.
Начинът по който си отговорил, не е начин по който се говори с дама, която при това с нищо не те е обидила, а е написала шеговит постинг относно служебното ти време.
След като ти непрекъснато публично изнасяш имена, местоположения и факти от личния живот на различни хора, които са ти станали достояние от лични бележки, следва да търпиш и намесата в твоя личен живот.
Както виждаш, не премествам вниманието от предмета на спора върху личността ти нито твоята, нито моята.
Заявявам ти, обаче, че тук този тон е недопустим. създаването на клуба е осъществената мечта на Киро, за която се радваме всички негови приятели. Мечтата му е за място в интернет, където хората ще забравят ежедневните булшитс...свободно преразказано по Киро.



Тема Re: Венценосецо невероятен.....нови [re: Stephan]  
Автор exsert (непознат )
Публикувано11.08.01 18:12



Що се връзваш на каката?!
Нали си знаеш за нейното благородство, доброта,.... справедливост....

И да не продължавам - много са качествата и!!!



Ах, университета, ах морето....



Тема Re: Що не си гледаш работата -нови [re: Stephan]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано11.08.01 18:19



стефане,стефане.....така ли цял живот ще я караш-без грам чувство за хумор?
не си ли спомняш,че ме покани да ти дойда на гости-откъде иначе ще знам къде да те търся?
спокойно,точно в твоя личен живот нямам никакво желание да надничам/даже и като приятел/
и сега ще ти кажа защо- забележката ми беше съвсем добронамерена,една приятелка искаше да си купува нещо за компютъра и понеже живее съвсем близо до офиса ти се сетих,че може да й помогнеш.та по тоя повод минахме оттам....а ти-гузен негонен бяга-цар си на ласкателните обръщения,а когато трябва спокойно и по мъжки да отреагираш на някаква обективна истина издишаш.
сори за горните думички,ама сам си ги изпроси

и още нещо-вярно е ,че това тук е публично пространство и всеки има право да изрази лично мнение,но държа ПУБЛИЧНО да кажа- не поствай/в другите теми/ под моите мнения,защото НЕ ГОВОРЯ НА ТЕБ,А НА ДРУГИТЕ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.