Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 11.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Английският пациент  
Автор Megan (драка)
Публикувано10.08.01 23:11



филма е невероятен, наистина.
но там има един момент ............. ако даваха "Оскар"-и за сцени от филм, тази щеше да е печелившата.
когато сестрата (Жулиет Бинош) и Кип са в църквата, и той й показва стенописите ......... невероятно просто беше.............



Тема Re: Английският пациентнови [re: Megan]  
Автор ivann (непознат )
Публикувано10.08.01 23:20



za tezi koito ne sa gledali filma razkaji go nabarzo



Тема Re: Английският пациентнови [re: Megan]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано10.08.01 23:56



Naistina e strahoten tozi film, no ne bih iskala da prejiveia podobna liubovna istoria.
Tezi dni gledah "Sibirskiat brasnar" i toi si zaslujava da se gleda.

:) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: Английският пациентнови [re: Megan]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано11.08.01 00:18



И аз току що позагледах части от него. Не можах да пропусна сцената с погледа на Ралф Файнс. Кип и Хана са паралелната любовна история, живота, бъдещето, а нещастникът, наречен английски пациент, иначе също млад, бе превърнат от войната в старец с изпепелена душа, отделно от физичското си страдание. Гледала съм го поне четири пъти пак видях много нови неща, заслужава си филма Оскарите, именно затова че може да се гледа много пъти и винаги да има нещо ново.



Тема Re: А ето инови [re: Megan]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано11.08.01 13:26



но май няма много за гледане в нея, поне на мен не ми се отвориха разни линкове.



Тема Хубав, ама мнооооого тъжен!нови [re: Megan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано11.08.01 15:21



Защо започнаха да не ми понасят такива нехепиендове, не знам.

Гледах го пак, ама по би ми се искало да свърши по друг начин.

Как ли?

***


Тема "Осъдени души"нови [re: Megan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано11.08.01 15:44



"Осъдени души" за мен е такъв филм. Не знам колко пъти съм го гледала, колко пъти съм препрочитала книгата, а все откривам нещо ново и все ми е много тъжно.

***


Тема Re: Хубав, ама мнооооого тъжен!нови [re: Jennifer]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано11.08.01 16:07



Въпреки оптимистичния финал за изпълнения с очаквания живот на момичето.
И на мен ми стана мъчно за края на всички главни действуващи лица. Всъщност, не войната, а ревността на съпруга предизвика смъртта на толкова хора,.



Тема А нима ти нямаше да бъдешнови [re: kakata]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано11.08.01 17:46



също толкова ревнива в тази ситуация? Даже човекът беше по английски толерантен в началото, ама и на него му падна пердето.

Просто, мисля си, че такива любови трябва да бъда доста по-дискретни. Когато си отишъл на играеш va bank както във филма, трябва да приемеш всякаква развръзка като възможен край. Все пак любовта си беше отвсякъде любов...

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.