Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Наръчник за романтично сдобряване след прегрешения  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано09.08.01 13:40



и скандали

Имате ли някакви идеи?

***


Тема Джени,нови [re: Jennifer]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.01 13:42



да не би да си паднала в Сатурновата дупка ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема А, не съм в Сатурнова дупка, дойде ми идеятанови [re: nbb]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано09.08.01 13:57



от темата Megan и я пуснах.

Не е зле човек да има една торбичка с идеи за сдобряване, нали? Все някога може да послужат, знае ли човек.

***


Тема Идеята енови [re: Jennifer]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.01 14:01



супер, ще помисля и при следващото включване ще гледам да споделя мнение.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема И аз имам нужданови [re: Jennifer]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано09.08.01 14:19



от този наръчник, мило момиче!

Можем да си го напишем заедно. Също и с другите, които се присъединят към нас...

?????

P.S. Ти с любимия човек ли се посдърпа? И аз съм горе-долу така...

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!

Редактирано от Stephan на 09.08.01 14:22.



Тема идеянови [re: Jennifer]  
Автор Megan (драка)
Публикувано09.08.01 14:46



1. изчезваш от работа по - рано
2. снабдяваш се с балон, пълен с хелий ( от тия дето се лепват на тавана от самосебеси)
3. прибираш се вкъщи
4. бърз душ, секси дрехи, парфюм на важните места, любимото бельо ( не твоето - неговото)
5. прибираш в една кошница бутилка вино, чашки и някакво мезенце (аз лично предпочитам синьо сирене, но няма да ви обременявам с моя избор)
6. преди това не е лошо да си направила резервация в тихо и романтично местенце, в близост до населеното място, което и той знае ( все пак - не искаш да се загуби по пътя)
7. връзваш на балончето бележчица - Любими чакам те едисикъдеси
8. и отиваш да го чакаш. по възможност не пътувай на стоп - все пак искаш да се добереш дотам жива, здрава, и което е по-важно - все още прелъстителна.

Е, оттам нататък се оправяйте сами.


С пожелание подобни тактики никога да не ви трябват )))))))))




Тема Re: Наръчник за романтично сдобряване след прегрешениянови [re: Jennifer]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано09.08.01 14:46



Не е възможно, Джени. Не е възможно да се напише такъв наръчник.
Защото прегрешенията са мнооого и все различни :)
Даже понякога човек само си мисли, че е сгрешил, а то се окаже че не е.
Но има една вълшебна думичка, която действа в много от случаите.
Ще ти я пошепна, докато танцуваме на бала ти :))




Тема Re: Наръчник за романтично сдобряване след прегрешениянови [re: Jennifer]  
Автор woman (обичаща)
Публикувано09.08.01 15:03



Обикновено, и то когато аз съм предизвикала (което, подразбира се е 90% от случаите) скандала правя една супер невинна, страхотно чаровна и мила физиономийка и гледам с ей - такива очи...
И готово!

Истината е, че любимият е с железни нерви, както сам казва не може да ми се сърди повече от 5 минути, и все пак говорим за дребни и глупави спречквания, иначе съм загубена...
Ако, трябва да говорим сериозно - не знам друго спасение освен любов - като единствена и универсална лечителка, а както вече се оказа всяка нейна проява е романтична...



Тема сдобряване след прегрешениянови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано09.08.01 15:05



Nikoga ne sum se sprqvql s skandalite :) vinagi mi e tqgovo i da je s mnogo trud da
oprqvq neshtata e kato stoman deto si q lepil se sedi na krivo :))

Hector



Тема Интересно - ако туканови [re: woman]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано09.08.01 15:55



в клубовете се посдърпаме - как да засвидетелстваме любовта си един към друг? С думи ли?
За мен това винаги е било най-трудното, по-скоро - невъзможното нещо...



Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: Универсална рецепта няманови [re: Jennifer]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано09.08.01 21:54



Но аз в къщи оправям работите като подхващам разговор по любимите теми на мъжа ми - Македония, разни исторически събития и прочие, за които иначе не искам въобще да чуя. В началото е подозрителен, но с два, три интригуващи въпроса и добре изигран интерес му минава сръднята.
Ако пък и вметна нещо от рода : "Ти най-добре го каза!", или " Най-после ми стана ясно, защото от вестника нищо не разбрах., успехът е гарантиран.



Тема Мислих, мислихнови [re: Jennifer]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.01 21:58



и нищо не измислих. Ще кажа кое е моето оръжие в такива случаи - усмивката.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Универсална рецепта няманови [re: kakata]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано09.08.01 22:36



подмаз,а?харесва ми като идея!



Тема Re: Мислих, мислихнови [re: nbb]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано09.08.01 22:38



"...времето лекува..."
Ако има скаднал и не ви е минало след 1/2 час (не говоря за запъване - напр. дай сега да видим кой първи ще каже "съжалявам" (имах една такава приятелка)).
Значи има генерален проблем, който трябва да се обсъди... просто след 5 мин викане и 30 мин гледане на стената, човек обикновено е изразходил достатъчно от негативните си емоции, за да може да си каже "Чакай сега да видим има ли проблем, или просто сме се изнервили до немай къде..."
Мога да заявя отговорно, че досега съм имал само един случай, в който ме е държало повече от 1/2 час и тогава си имаше основателна причина

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема винаги трябва да носим изненадинови [re: magnet]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано09.08.01 22:51



за мъжа ми най-голямата такава е моят интерес по тия въпроси.



Тема Re: Наръчник за романтично сдобряване след прегрешениянови [re: Jennifer]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано10.08.01 01:35



Аз просто му се гушвам,казвам,че не обичам между нас да има напрежение и така..За момента конфликтът се тушира,а после,след като мине мъничко време,правим разбор кой къде е сгрешил и защо.



Тема А-ха!нови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.08.01 06:27



Значи преди това се заключваш в банята да попрелистиш малко литература по темата, така ли да го разбирам?

***


Тема Ах, точно пък ти не умеешнови [re: Stephan]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.08.01 06:27



да си служиш с думите!
Ех, че го каза!

***


Тема Re Ами, ти пъкнови [re: Jennifer]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано10.08.01 09:36



Тези теми са ми повтаряни толкова пъти, че въпреки че минавам на автопилот след втората дума, все нещо ми е влязло в ума чрез шлюзовете на подсъзнанието.



Тема Re Ти имаш два изключителни аргументанови [re: Billyana]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано10.08.01 09:44



за сдобряване. Кой може да се сърди пред бебешко креватче?



Тема Ще трябва да ни изнесешнови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.08.01 11:28



една сказка.
Започвам да ставам много любопитна по Македонския въпрос:)))
А, питай мъжа си какво мисли по въпроса дали има македонски език.

***


Тема Re: Re Ти имаш два изключителни аргументанови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано10.08.01 16:08



Моля,моля,не забравяй аргумент номер едно,който гони четири години.И е почти мъж за женене.



Тема Да беее...нови [re: Jennifer]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано10.08.01 16:31



И да слушам в тая жега едночасова лекция по въпроса, това ли намери да ми пожелаеш?



Тема Re: Re знаем го тоя третиянови [re: Billyana]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано10.08.01 16:49



На мен той най-много ми хареса, особено със снимките на които е с някое от бебетата.
Но все пак, третият аргумент вече много пъти е ядосвал страните в спора, за да се гледа на него безпристрастно.



Тема Da ama.....нови [re: Megan]  
Автор Jetro (сам в къщи :)))
Публикувано10.08.01 16:56



...kak da ti kaja....izpital sum go ..stav toq nomer,ama samo za vecherta...a vruzkata...???kade otiva...kakvo li ne sum pravil ,da si q vurna.../momicheto de.../obache ne se poluchava i tova sie....Vqrno che az bqh vinovniq-nqma da kriq....no puk i tq....kakvi sa tezi raboti- vse pak i edin shans mi stigashe...za da se hvana za nego i da preoburna mnenieto i v drugata ,"pravilnata"posoka...................................Taka che takuv naruchnik......nqma, ne e imalo i nqma da ima !!!! Toi -"Naruchnika" e v samite hora ,mejdu koito stoi nekakuv vupros za izqsnqvane.....ne mislite li.... Te , ili go iskat i go pravqt - ili ne...

[izchervqvam se


Тема IDEIA...нови [re: Jennifer]  
Автор ivann (непознат )
Публикувано10.08.01 22:55



Az imam ideia pokana na sreshta vav somashna obstanovka , tiha muzika , lubimo iadene , sveshti , erotichno belio ................ i t.n.



Тема Малко за майтап....нови [re: Jennifer]  
Автор Petak-13 (Fatalen...)
Публикувано11.08.01 03:28



На този адрес http://www.karmafarm.com/ ще видите едни Генератори на извинения и други теща.... абе майтап да става!


Редактирано от Kиpo на 13.08.01 12:55.



Тема Re: Re знаем го тоя третиянови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано12.08.01 01:42



за аргументи,доводи,доказателства с теб не мога да споря,ще ме схрускаш за закуска,знам.Не може ли спретнем едно извънсъдебно споразумение?Ей,много ми се услаждат тези съдебни трилъри
Между другото въпросният аргумент е най-големият умиротворител за момента.Ако се случи с татю му да си повишим леко тон в негово присъствие,той веднага пита,дали не се караме./в гласа му има надежда,защото в къщи караници няма,а на детенце му е любопитно да присътва на скандал/Естествено ние казваме,че не се караме,плясваме с ръце,прегръщаме се и животът става песен

Редактирано от Billyana на 12.08.01 01:51.



Тема Re: Re Жестоки хора!нови [re: Billyana]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано12.08.01 17:50



Ми създайте малко радост на детенце, де!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.