Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ще трябва да ни изнесешнови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано10.08.01 11:28



една сказка.
Започвам да ставам много любопитна по Македонския въпрос:)))
А, питай мъжа си какво мисли по въпроса дали има македонски език.

***


Тема Re: Re Ти имаш два изключителни аргументанови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано10.08.01 16:08



Моля,моля,не забравяй аргумент номер едно,който гони четири години.И е почти мъж за женене.



Тема Да беее...нови [re: Jennifer]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано10.08.01 16:31



И да слушам в тая жега едночасова лекция по въпроса, това ли намери да ми пожелаеш?



Тема Re: Re знаем го тоя третиянови [re: Billyana]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано10.08.01 16:49



На мен той най-много ми хареса, особено със снимките на които е с някое от бебетата.
Но все пак, третият аргумент вече много пъти е ядосвал страните в спора, за да се гледа на него безпристрастно.



Тема Da ama.....нови [re: Megan]  
Автор Jetro (сам в къщи :)))
Публикувано10.08.01 16:56



...kak da ti kaja....izpital sum go ..stav toq nomer,ama samo za vecherta...a vruzkata...???kade otiva...kakvo li ne sum pravil ,da si q vurna.../momicheto de.../obache ne se poluchava i tova sie....Vqrno che az bqh vinovniq-nqma da kriq....no puk i tq....kakvi sa tezi raboti- vse pak i edin shans mi stigashe...za da se hvana za nego i da preoburna mnenieto i v drugata ,"pravilnata"posoka...................................Taka che takuv naruchnik......nqma, ne e imalo i nqma da ima !!!! Toi -"Naruchnika" e v samite hora ,mejdu koito stoi nekakuv vupros za izqsnqvane.....ne mislite li.... Te , ili go iskat i go pravqt - ili ne...

[izchervqvam se


Тема IDEIA...нови [re: Jennifer]  
Автор ivann (непознат )
Публикувано10.08.01 22:55



Az imam ideia pokana na sreshta vav somashna obstanovka , tiha muzika , lubimo iadene , sveshti , erotichno belio ................ i t.n.



Тема Малко за майтап....нови [re: Jennifer]  
Автор Petak-13 (Fatalen...)
Публикувано11.08.01 03:28



На този адрес http://www.karmafarm.com/ ще видите едни Генератори на извинения и други теща.... абе майтап да става!


Редактирано от Kиpo на 13.08.01 12:55.



Тема Re: Re знаем го тоя третиянови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано12.08.01 01:42



за аргументи,доводи,доказателства с теб не мога да споря,ще ме схрускаш за закуска,знам.Не може ли спретнем едно извънсъдебно споразумение?Ей,много ми се услаждат тези съдебни трилъри
Между другото въпросният аргумент е най-големият умиротворител за момента.Ако се случи с татю му да си повишим леко тон в негово присъствие,той веднага пита,дали не се караме./в гласа му има надежда,защото в къщи караници няма,а на детенце му е любопитно да присътва на скандал/Естествено ние казваме,че не се караме,плясваме с ръце,прегръщаме се и животът става песен

Редактирано от Billyana на 12.08.01 01:51.



Тема Re: Re Жестоки хора!нови [re: Billyana]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано12.08.01 17:50



Ми създайте малко радост на детенце, де!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.