Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема едно такова несъществено събитие...нови  
Автор Megan (драка)
Публикувано07.08.01 17:53



.....пък романтично, наблюдавах преди няколко дни.

имам едни приятели, съвсем отстоко са женени... 3-4 месеца. и имат много проблеми, разбира се, докато си напаснат характерите. повечето им караници са за някакви супер смешни подробности, но това не е важно

та....действието се развива на морето. те се карат. и двамата виновни, но тя повече. следобяд, привечер даже, на плажа. той отива на бара и си дави мъката в пиене. ама много носи това момче, честно. и пие, пие 2-3-4 големи. и го обзема чувство за винааааа. тя спи, на един шезлонг, под чадъра.


и .....ето го романтичния момент. премества той един шезлонг до морето, на прибоя. купува един коктейл, много ефектно изглеждащ (за вкуса не знам) и я буди с целувки. мда.

красота, ви казвам.



Тема Re: Тц, тцнови [re: Megan]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано08.08.01 00:29



Той чак след 2-3-4 - тото ли се разнежи?



Тема Re: Тц, тцнови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано08.08.01 00:33



Струва ми се ,че и тя не е била чак толкова впечатлена от липсата на хармония в семейното гнездо,след като кротко си е спяла под чадъра



Тема Re: То, хармонията явно още [re: Billyana]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано08.08.01 00:48



не е изградена при тези гълъбчета, ама момъкът ми се вижда да е бил доста уплашен, след като се е престрашил след толкова стимуланти.



Тема Меги, Мегииииииииии!нови [re: Megan]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано08.08.01 00:52



Ти на т'ва романтика ли му викаш? (заради името на клуба, де)
Тия няма да изкарат и 1 година. Ако изобщо докретат и дотогава.

П.П. Жена не се "купува" с коктейл а с ЛЮБОВ. А к'вое туй чудо (ЛЮБОВ) и аз не знам. Т.е. ДЕФИНИЦИЯ нямам.
Ама инак си много мила!

Aко губиш времето си, то ще те погуби!
Шекспир


Тема Re Маго, ми как да й поднесе любовта си, бе?нови [re: Mag]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано08.08.01 01:05



Дай друга идея?



Тема леле кви сте злобарки, начиии : )))нови [re: kakata]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано08.08.01 01:16



стига бе, биляно, знаеш ли как се уморява човек, когато му е мъчно? като нищо може да заспи от умора от това
а пък онзи момък не, че е бил толкова уплашен, ами е беседвал със себе си, да си се разбере.
човек доста трудно се отърсва от простичкото , но всеобхватно "аз" и го заменя с "ние"...
така си мисля : )


ама че сте чавки, лелееее : )))))



Тема Re: леле кви сте злобарки, начиии : )))нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано08.08.01 01:54



Не,бе,Неонел,не сме злобарки,това са просто дружески закачки по никое време.
Да ти кажа,когато на мен ми е мъчно,сън не ме хваща,апетитът ми изчезва и започвам да линея.Но аз не съм мерило,опазил ме Бог
А на някои хора "ние"наистина им тежи



Тема Re: едно такова несъществено събитие...нови [re: Megan]  
Автор woman (обичаща)
Публикувано08.08.01 09:27



Мдааа...
Понякога, на човек да му стане радостно, че е имало караница, за да може после да се раждат такива моменти...
А, ти, Мег, само това ли ще разкажеш от цялото море???
Уж, репортажи, уж обещания, пък...
Я, бързо докладвай за собствени романтични преживявания!!!



Тема Хей, момичета...нови [re: Megan]  
Автор Stephan (невероятен)
Публикувано08.08.01 09:38



Я, успокойте топката! Какъв е този женски купон тука?

Искам само кротичко да попитам Меги как да разбирам това: "и двамата виновни, но тя повече". Това да не е като: "Две птички летели, особено лявата" или пък "Две хубави очи - особено лявото"?
На четвъртия месец брак тези кромоли са си чисто театро. За съжаление на 4, 14 и 40 години вече не са...
И затова повечето решават въпроса както Александър Велики "развързал" Гордиевия възел - знаете как!

Желая ви стабилни бракове!!!!!

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.