Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Трябва да се направи и един наръчникнови [re: Jennifer]  
Автор Megan (драка)
Публикувано09.08.01 14:31



даааааааааа ))))))))) добра идея!!!



Тема Вместо да й метне един бой?????нови [re: Megan]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано09.08.01 21:02



хм че интересно!



Тема Re: Това да не си ти,нови [re: Xypodilec]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано09.08.01 21:07



като ти се разсърдят и да ти метнат един бой, бе.



Тема Re: Това да не си ти,нови [re: kakata]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано09.08.01 21:59



Колкото пъти досега са се опитвали да ми метнат един бой... ако бяха успявали нямаше да излизам от Пирогов...
Но си права де... един път не можах да се стърпя и за да не ударя жената ударих стената... ефектът беше две счупени костици на дясната ми ръка...
... а как се свири на китара с гипс на дясната ръка... като те гипсират някой път (не дай Боже) ела, и ще ти покажа
иначе... изчакавш Вечерта и изсвирваш нещо хубаво... ако не можеш да свириш... хората вече са измислили касетофони и CD-плейъри за тия неща... Болерото на Равел е един чудесен пример в тая насока...

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Удариш ли веднъж,нови [re: Arriah]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано09.08.01 22:11



от тук нататък романтиката ще стане доста шамарена.



Тема Re: Удариш ли веднъж,нови [re: kakata]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано09.08.01 22:29



По принцип (и това не е само мое мнение) се ядосвам трудно, минава ми бързо, но между тия две събития не съм за гледане...
Просто има дни, в които се налага другите да те изтърпят, защото всичко ти се струпва изведнъж... Лошо става ако и двамата имате такъв ден едновременно...
Иначе Животът е Прекрасен

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Re: Че то дните пълни с изнервящи събитиянови [re: Arriah]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано09.08.01 22:40



са повече от тези, без такива, поради което да се изтрепем ли?
По-добре човек да се усамоти било с книга, било пред ТВ, било пред компа и да чака да му мине. А ти като свириш и на китара, направо грабвай китарата и се прави на Пако де Лусия, току виж любимата запристъпва към теб със стъпките на фламенко и заразмахва фустите си.



Тема Да бе, да...нови [re: kakata]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано09.08.01 22:58



Най-напред: повечето дни не са ПЪЛНИ с изнервящи събития... да не всеки ден има нещо весело или радостно, но да кажеш че всеки ден е пълен с изнервящи събития...
След туй: въпросът кой да седне на компа след скандала може да доведе до доста по-сериозен такъв...
Идеята с книгата е добра, но: в бибиотеката си имам едва около 600 книги и повечето вече ги знам наизуст.
Идеята с китарата е добра, но: ежедневно аз си се упражнявам по час и нещо, така че вече и това ни е писнало...
Мога да предложа следното нещо: вземаш една топка, отиваш в най-близкото даскало и замеряш коша 1-1.5 часа, след което се прибираш, изкъпваш и мир и любов (горе-долу в този ред )

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Re: А що пропусна фламенкото?нови [re: Arriah]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано09.08.01 23:14



не е ли добър вариант за сдобряване, а?



Тема Re: А що пропусна фламенкото?нови [re: kakata]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано09.08.01 23:17



Dance of passion... стига бе... това води до секс, не до сдобряване...
За съжаление ми се наложи да науча разликата между двете неща :-(((
Не го пожелавам никому, но... който го е научил живее по... хмм... балансирано и спокойно...

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.