Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ех,нови [re: magnet]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.08.01 15:53



тъкмо се бях засилила с виртуалната почерпка и видях, че се приема само реална такава.
Между другото, сутринта бях разпънала масата и тъкмо бях приготвила шампанското, но ме видя мъжа ми.Веднага ме обвини в битов алкохолизъм рано сутрин и се наложи да раздигна набързо приготвеното.
Така че явно вече е дошло времето на истинската почерпка.Сборен пункт - ресторант " Бунара ", кой когато смогне.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Е, аз със сигурно няманови [re: nbb]  
Автор Stephan (влюбен в Румяна)
Публикувано06.08.01 16:00



да насмогна, (ако съм сред желаните гости, де!), но пък ще пия една поморийска за твое здраве тази вечер.
А и ти не забравяй морските си приятели в "БУНАРА"...

Не съм аз!



Тема Всички желаещинови [re: Stephan]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.08.01 16:07



са добре дошли.
Пък ти вземи си признай кога е твоят празник, да видиш има ли пречки пред желанието.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Нищо не признавам без бой...нови [re: nbb]  
Автор Stephan (влюбен в Румяна)
Публикувано06.08.01 16:21



Все пак аз не съм хубав като теб и нямам само приятели из тези клубове.



Приятно прекарване довечера! Предполагам, че ще бъдеш с приятели и симпатичното ти мъжле?



Тема Re: Знам една тайна! Отнася се за nbb! Елате!нови [re: Jennifer]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано06.08.01 17:54



ЧЕСТИТООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Честит рожден ден, nbb!нови [re: Jennifer]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано06.08.01 18:04



Знаеш, че ме вълнува повече един друг рожден ден и за малко да пропусна твоя.
Надявам се да не ме съдиш много :)


Нека цялата благодат на земята се изсипе в краката ти.
Бъди вечно здрава, вечно млада, и вечно усмихната !
Много слънчеви дни в твоя живот
ти желае LeoS.



Тема Благодарянови [re: LeoS]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.08.01 08:07



на всички, които ме уважиха. Не мога да ви благодаря в момента поотделно, защото не знам още колко време ще имам достъп. Надявам се още дълго време да се радваме едни на други на това прекрасно място.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Стефане,нови [re: Stephan]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.08.01 08:10



не може всички да ми бъдат приятели, а и не би било реално. Самата аз не винаги харесвам това, което пиша, та какво остава да допада на всички. Но поне се старая да не си създавам съзнателно врагове.
А пък хубостта е много относително нещо и не смятам, че това привлича приятелите.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема magnet!нови [re: magnet]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано07.08.01 09:50



Хайде, отокга те чакам! Имам да ти казвам нещо смешно, а все не мога да те видя!

Да прости nbb, че го казвам в нейната презнична тема, но тъкмо пък да я поразсмея и нея.

Ти нали беше казала, че ще ни помислят за лесбийки като ни чуят как се възхищаваме една от друга. На което аз отговорих, че точно нас няма да ни помислят за такива. Спомняш ли си?

И само ден, два след това в Лингвистика един ме пита "Ти оная от ЕВа и Ева ли си?" Хе-хе!

Хе-хе-хе-хе-хе-хе!
Ха-ха-ха-ха-ха!

Обаче подаръците ти са страхотни! Бъди сигурна, че nbb ще спи с тях... Тя е много емоционална и много ще им се зарадва!

Поздрави!

***


Тема Благодаря ти, Джени !нови [re: Jennifer]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.08.01 22:57



Благодаря за доброто, което лъха от всичко, което си ми написала. Пожелавам ти най-малко утроено на моето щастие.

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.