Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Тенови [re: Edna]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано03.08.01 14:55



Да ви разкажа и аз нещо,от която щях да падна.Преди известно време се срещнах съвсем случайно с един приятел от ученическите години.Разприказвахме се за това,за онова..Знаех,че едно време той ми симпатизираше,но между нас не е имало нищо "по-така".Извeднъж той ми каза:"Абе,помниш ли,имаше едни сандали/следва описание/?Знаеш ли колко сладко ти стърчеше палеца на десния крак,всеки път, когато те погледнех ,ми идеше да те разцелувам!"Е,можете да си представите как ми е увиснала челюстта на това място

Редактирано от Billyana на 03.08.01 15:55.



Тема Re: биляна,нови [re: LeoS]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано03.08.01 14:57



От много пеене ще вземе да ме заболи диафрагмата



Тема Re: Романтиката, Биляна, коятонови [re: Stephan]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано03.08.01 15:00



Не търся съвет,драги Стефане,просто споделям.Никой не би могъл за каже каква е рецептата за щастие.За самите себе си често не можем да вземем правилното решение,а какво остава тогава за другите?
И на теб да ти с е връща здравето!



Тема Re: Абе и закръгленки сте си готинки ,бееенови [re: Kиpo]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано03.08.01 15:01







Тема Re: Любов/Романтиканови [re: woman]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано03.08.01 16:01



Май стигнахме до консенсус ?
Ако не друго, то поне, че и двамата не сме нещо "таферни" днес ...




Тема Re: Любов/Романтиканови [re: woman]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано03.08.01 22:29



IMA
Prosto ROMANTIKATA , kakto vsjako ponjatie e otnositelno.
Naskoro v edin klub edin mnogouvagavn klubar pisa sa ljubovta na tachta mu...
"TJA (babat) taka obichal djadoto si che , dage kokochkite na dvora mu obichala"

AMI MILA Women,
As ,lichno v kokochkite vigdam samo PROSA i nikakva ROMANTIKA,NO NA ...sa babata e ROMANTIKA I LJUBOV.
As lichno mi se struva che bich mogla da obicham i bes ROMANTIKA ili po-tochno kasano kogato TJA ischesne...
A be savisi si ot partniora_
AKO I DVAMTA JA ZENITE...
LJUBOVTA se prevrachta v MAGIJA

medea


Тема Re: Все пак си мисля,нови [re: Stephan]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано04.08.01 00:33



че пак няма да се съглася с теб.
"Романтичното е в самото присъствие, то е осезаемо с други сетива."
Присъствието на мъжа с вестник пред телевизора , докато нежната половинка готви? А колко често това присъствие хич го няма?
Ей не си признават тези мъже!
Аз не се оплаквам лично. Оплаквам множеството български жени, със или без особена сексуалност на които до болка им липсва романтиката в любовта след брака например. Може би, сами са виновни?



Тема Това за вестника и за булкатанови [re: Edna]  
Автор Stephan (влюбен в Румяна)
Публикувано04.08.01 06:43



в кухнята - ами то си го има по целия свят. Какво му толкова специфично българското - това аз не мога да го разбера. Просто като мъж и българин съм малко засегнат на чест.
Ако сме винаги романтични - ами тя и романтиката ще се изтърка. Пък и от гледане на романтични филми май някой може да си помисли, че романтиката е навсякъде, само не и в дома му. Пък то не е така...



Тема А козичките в дворанови [re: Medea_forever]  
Автор Stephan (влюбен в Румяна)
Публикувано04.08.01 06:53



му обичала ли е? Сигурно ги е наричала с момински имена: Гергана, Диляна...

Медея, в постването ти има нещо, което ми се върти в главата като чета темата отдавна и не зная как да го изразя вербално. Ама ти го каза някак. Значи тя романтиката си върви с любовта - влюбеният възприема много романтично някои неща - дори ако щеш и дърветата и пейките по улицата към дома на обичаната кака. Но ако любовта си отиде и младите се разделят - тези неща загубват романтичния си смисъл. Това да открием романтиката в нещо си е наше, субективно усещане и това си го определяме ние. Но за любовта са нужни двама, а не един субект. И ако продължа да обичам някоя дама и след раздялата, какво романтично може да остане в тази любов. Понякога хората се обичат силно, но никак не се разбират, не споделят общи разбирания и възгледи и дразгите помрачават любовта. Какво романтично има в тази любов, която не намира общ език извън леглото. Тук има нюанси, които само могат да се усетят.

Бъди здрава! И все така умна!



Тема "Няма да пипам обещавам..."нови [re: Stephan]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано04.08.01 19:52



Това е щастието /или нещастието / на зодията ни-
приемаме всичко реално, емоционално с цялата си душа и тяло -като че ли проблема се отнася ЛИЧНО до нас .
И ако ТЕМАТА ни е заинтерисувала ...я дискутираме с вътрешното ни АЗ до тогава докато в мислите ни се роди една окончателна логична подредба на понятия, чувства , действия, последствия.
Истинско удовлетворение постигаме едва когато мозайката в мислите ни и чувствата ни се изпълни с причините и следствията на даденото събитие /явление, емоция/
Тогава съм много спокойна и много хладно мога да вземам решения, НО докато дойде този момент...да не ти разказвам...ти си знаеш...
Пак се ...разбъбрих

разприказвалата се ...


Знаеш ли ти си първия мъж-представител на тази зодия,който познавам и те наблюдавам и изследвам с интерес.
Ама няма да пипам -обещавам
А не си ли си задавал въпроса
"ЗАЩО СМЕ ТОЛКОВА МАЛКО В НЕТА от тази зодия?"

medea



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.