Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Романтични спомени.....нови  
Авторeфиpнa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 16:54



Всеки от нас има такива нали ?
Поне съм сигурна, че всеки, който има романтична душа е изпълнен с такива
Хайде да си припомните и да споделите някой с нас?
Например за това как се запознахте с любимите си хора и как разбрахте, че това са те ?



Тема Re: Романтични спомени.....нови [re: eфиpнa]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано27.07.01 17:13



Ми к'во да ти кажа, всъщност най романтичното преживяване ми беше в заслона под връх Мльовица 30.12.1997 г. Бяхме направили еди нощен преход до него, по време на снежна буря, 4 часа преход на 2 км. Стените на заслона бяха покрити със скреж, като вътрешността на фризер, а ние бяхме толкова уморени, че веднага легнахме да спим. Моята тогавашна любов, заспа, а аз останах буден, заслушан в дишането и, мъчех се да различа чертите на, тогава, вълшебното за мен лице, в снежният сумрак на зимната нощ....
...и адски много съжалявам защото не можах да мигна, после, от нейното хъркане, борещо се да надвие шума на снежната буря, навън.

Не, де, беше хубаво все пак.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Романтични спомени.....нови [re: eфиpнa]  
Автор Megan (драка)
Публикувано28.07.01 10:39



мииииииииииииииииии.............ние с любимия се запознахме в чата, той ме увещаваше да се видим повече от месец. говорехме си всеки ден, в чата и по кюто. голямо приятелство беше в началото. накрая се видяхме. минаха още 2-3 месеца докато аз се влюбя в него и оттогава сме заедно.



Тема Наистина много романтично -нови [re: Megan]  
Автор Stephan (клиничен случай)
Публикувано28.07.01 11:02



има ли още такива работа в живота, Меги?

Един въпрос: после като започнахте да се срещате, не ви ли липсваше романтиката на кюто и чата?

Един от морето



Тема Романтична е магията в отношенията...нови [re: eфиpнa]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано28.07.01 11:15



Когато си спомняш за преживени моменти и благодариш на съдбата за тях.


@=>=>=


Тема има иманови [re: Stephan]  
Автор Venera- (диването)
Публикувано28.07.01 12:03



аз също мога да го потвърдя, от личен опит:)
А при мен романтиката на чата и кю-то си остана, верно сега е по-различно, тръпката е друга, но си я има:) Лошото е обаче, че сме от различни градове



Тема Е, значи още по-романтично!нови [re: Venera-]  
Автор Stephan (клиничен случай)
Публикувано28.07.01 12:27



Когато любовта между двама, срещите - са свързани и с пътуване - става съвсем романтично. Аз като се запознах с булката, тя учеше в Пловдив ицяла година пътувахме всяка седмица между София и Филибето, за да се срещаме. Сега от онова време ми остана хубавия спомен на пътуванията и разходките из Стария град. пък и човек докато пътува - много неща могат да му минат през главата - преди всичко хубави. Скоро четох някъде, че човек като се разхождал, отделял някакъв ензим на "доброто настроение" и затова препоръчват разходки на мрачни хора. Струва ми се, че и пътуванията действат така на човека.
Стискам палци и на твоята любов!

Бърборан от Бургас



Тема Благодаря!нови [re: Stephan]  
Автор Venera- (диването)
Публикувано28.07.01 20:38



Колкото до романтиката около пътуванията, определено я има, но зависи при какви обстоятелства и до къде се осъществява това пътуване:)
Тъжно е когато имаш нужда от любимия си човек в точно определен момент и знаеш, че не можеш да го видиш, тъй като е далеееееч, далеч от теб и тогава не ти остава нищо друго освен спомена от последната среща, гласа по телефона или изписаните думи в чата....
На теб също желая успех и много, много любов! Поздрави от варненското море:)



Тема Re: Благодаря!нови [re: Venera-]  
Авторvld (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 20:49



Mila mi Venera-
(hehe tova zapochva malko kato edno stihotvorenie, mislq che beshe na Botev: Mila mi Veneto, posle rodinata, nai-mnogo obicham tebe), no nz. Da minem kum temata: ne e vazhno razstoqnieto, a e vazhno che ima za kogo da si mislish i kogo da chakash ili pri kogo da ima da otidesh kogato ti e edna takova samotno, tujno, muchno. Radvam se mnogo che pri men tozi chovek go ima. Mozhesh da razchitash che i pri teb goo ima i shte go ima zavinagi! Kakto kazah ne e vajno razstoqnieto a mislite za choveka do teb (koito ne vinagi e do teb v bukvalniq smisul).
Samo mozhesh da se nadqvash edin prekrasen den da ste zaedno i da nqma sila koqto da vi razdeli, zashtoto vinagi shte ima nqkoi koito da se izprechi mezhdu vas dvamata, no tova ne trqbva da vi prechi da produlzhite da se obichate!
Pomno che vinagi shte ima nqkoi koito si misli za teb!



Тема а дали е вернонови [re: vld]  
Автор Venera- (диването)
Публикувано28.07.01 20:59



"Очи, които не се виждат, се забравят"?

"Mozhesh da razchitash che i pri teb goo ima i shte go ima zavinagi! "

Едва ли бих могла да разчитам на това, не бих могла да знам какво ще ми поднесе съдбата на следващия ден.... Но поне докато мога, ще се опитам максимално да се насладя на романтиката и любовта в тази връзка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.