Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Темка за несмели зяпачи :-))нови  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано27.07.01 13:09



Виждам теми,"погледнати"от по 300-400 човека,а в тях е писано от не повече от 10-15 .Затова ще направя пореден опит да накарам някои от четящите ,но непишещи ,да се включат .
Защо не драснете няколко реда-няма нищо лошо ,нито страшно,а ако се притеснявате ,че можете да напишете нещо ,което няма да ви хареса при втори или трети прочит-винаги може да си редактирате мнението в рамките на няколко часа след публикуването му.А и да откриете нещо след този срок ,няма проблем да ми се обадите и ще го махнем-никакви притеснения !
Отново ви призовавам-казана дума тук не винаги е хвърлен камък.Освен ,ако не е казана нарочно и злобно някому.А и да се яви негативно послание ,положителните емоции,които обменяме тук винаги са доста повече.
Ето,например миналата седмица,успях да се разходя до черноморието,да се повозя на тротинетка с Кака,Фейси и Безсънка,да пия ракия (да си отбележа : ЛеОс,какво ползваш против комари ?)на дунавския бряг,ловейки риба,да се потопя в невероятно симпатичните стихчета от дуела на двойка поетески (ей ,казвам го съвсем беззлобно и искрено !),и всичко това-без да напускам добрата прашна София.Благодарение на вас.За което-благодаря !

А когато се размърдам след месец месец и нещо и аз ще споделя с вас всичко видяно и почувствано.

Така,че-пишете ! Всички сме хора,говорим един език и има какво да си кажем.
А ако не се сещаме на момента -все ще измислим нещо.
Хайде ,че пак попаднах в капана на многословието...

Редактирано от Kиpo на 27.07.01 13:30.



Тема Кире,нови [re: Kиpo]  
Автор TЪPTEЙ (ЖЕНКАР)
Публикувано27.07.01 13:30



това дето не се пише ме навежда на мисълта, че няма романтици.

Пич, но от кофтите!


Тема te gubiat, ne nieнови [re: TЪPTEЙ]  
АвторBabyface (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 13:40







Тема Не е така.Сещам се за една ПОЗНАТАнови [re: TЪPTEЙ]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано27.07.01 13:41



дама от един готин (най-готиния)крайдунавски град-желязна е отвсякъде.Когато я питах защо не пише в клубовете (инак следи всичко ),тя ми каза:"-Какво да пиша ,там само се ядете и се псувате "-това ,разбира се ,много преди да се открие този клуб.
Бтв,повярвай ,тя се справя доста добре и с псуването ,ако се наложи
Сещам се ,че и в клуба за попръжни съществува своего рода атмосфера на толерантност ,за което всеки може да се убеди ако надникне там
Не .Не съм съгласен-във всеки има подобен ресурс-поне в едно 2/3 от посетителите на НЕТа.Или така ми се ще ,не знам ...

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Бейб ?!Кога почерня-нови [re: Babyface]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано27.07.01 13:44



да не си на море?

Редактирано от Kиpo на 27.07.01 14:04.



Тема Re: Кире,нови [re: TЪPTEЙ]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано27.07.01 13:50



Ами,по-скоро на романтичните им души писането тук се вижда твърде прозаично..



Тема Re: Не е така.Сещам се за една ПОЗНАТАнови [re: Kиpo]  
Автор TЪPTEЙ (ЖЕНКАР)
Публикувано27.07.01 13:53



Ако човек пише от работното си място, никак няма да е настроен романтично.

Пич, но от кофтите!


Тема да.Тази възможност хич не ми мина през акъланови [re: TЪPTEЙ]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано27.07.01 13:54



-май си прав ...

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Темка за несмели зяпачи :-))нови [re: Kиpo]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано27.07.01 14:29



то се е видяло,че няма да накараш никой "нов" точно тук да се изкаже,ами и аз да се разпиша

аз лично не съм се колебала много дълго да се включа ли или не.и сега ще ви кажа защо
преди много ,много лета,когато бях в училищна възраст много обичах да си приказвам в часовете.и тогава с моята приятелка решихме ,за да не ни нарочват даскалите,че разваляме дисциплината да си пишем бележки.това е фаза,през която са минали много от вас предполагам.нашите бележчици ставаха все повече,все по-дълги и по-интересни и в един хубав ден взехме решение да ги увековечим.така започнахме да записваме "великите"(хм,може и без кавички) си мисли отначало в една Тетрадка,под индиго(за да може всяка да има екземпляр за себе си),а накрая изписахме около 15 такива или почти 1000страници
сега като се замисля сме били малко лудички

и какво ми се случи наскоро ...ровичкам си аз из интернет,разхождам си се вътре,значи, зяпам витрините така да се каже и ИЗВЕДНЪЖ в един ПРЕКРАСЕН ден виждам -о,боже!- Тетрадките,
нашите Тетрадки в интернет и под друго някакво си име "клубове"
СМАЯХ СЕ, ИЗКЕФИХ СЕ, ЯДОСАХ СЕ(как не съм ги видяла по-рано?!)
и после като започна едно ЧЕТЕНЕ

за какво ви пиша всичко това?искам да ви кажа, че е просто чудесна възможността да пише човек тук,но е чудесна и възможността само да почете,да почете и мълчаливо да свърне,зад някой друг ъгъл
хората са различни- не всеки обича да се изразява писмено или да "чука" по клавишите
хайде,че се изписах за една седмица напред



Тема Добре дошла!нови [re: magnet]  
Автор TЪPTEЙ (ЖЕНКАР)
Публикувано27.07.01 14:37



Хубаво е когато се появят нови хора.

Пич, но от кофтите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.