Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Какви ти дядки, млади приятелю,нови [re: Kиpo]  
Автор Stephan (клиничен случай)
Публикувано27.07.01 20:06



днес следобяд като се разхождах из морската градина по моста в Бургас - от едната страна (едно място, където се извървява целият град) имаше цял клас на възраст не повече от 14-15 годишни, а момиченцата си бяха по монокини (боже, догодина и моята Мария ще бъде на тази възраст) - бяха сладки и чаровни в желанието си да приличат на възрастните, а си бяха деца... Не зная, Киро, какво ли ще ни поднесе живота утре. Ти имаш ли деца?

Сигурно изглеждам малко смешен в човешкото си притеснение, но ако имах синове, сигурно щях да съм наперен като петел - видиш ли - юнаците от рано навлизат в материята. Съдба! Един вмирисан на сол и море те поздравява!

Strength and honor! - казва Гладиаторът! Наистина това ни трябва - могъщество и достойнство!

Редактирано от Stephan на 27.07.01 20:08.



Тема pusti myrzel -нови [re: Kиpo]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано27.07.01 23:10



domyrzia me da se logna.
To pone na more da biah



Тема Re: СЪВЕСТ МЕ ЗАГРИЗА......нови [re: Kиpo]  
Автор X.ПTИЦA (МОРСКА)
Публикувано27.07.01 23:35



И аз често съм от ония"воайорите".Гузно ми стана значи!.Влизам само да ви поздравя романтици мамини умни!Благодарско,че ви има!!Не променяйте нищо добро у себе си и обърнете гръб на всичко,което посегне да ви нарани/дори в "ефира"/
На Каката и Меган-щура почивка!
Солени целувки от морето на всички и много здраве!



Тема Re: А може пъкнови [re: kakata]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано27.07.01 23:56



Их,ма,како,как пък все улучваш десятката с твоите дефиниции.
Чалнати,сигурно ще е така.



Тема Аз из клубанови [re: Kиpo]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано28.07.01 06:05



като си карам, само с качествени усмивки зареждам! Шегичка, Киро... шегичка беше....



Тема С тротинетките през Петроханнови [re: LeoS]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано28.07.01 17:40



Ама аз може и да остана с водачката на моята в Гинци-чист въздух,изобилие от картофи(екологично чисти при това ! )овче сиренце....Красота.А и като кореняк Видинлия ,като чуя "комар"и ме втриса Там ,на 1500 м. надм. височина са по-малко.
Ще ни вземете на буксир с джипа на връщане .

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Червеничко определено по-ти отива.нови [re: Babyface]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано28.07.01 18:23



Абе ,къде е Знаеш Кой ?Нещо ми се губи тия дни.

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: зяпач...нови [re: Edna]  
Автор 8H (тонизиран)
Публикувано28.07.01 18:27



На мен ми хрумват преобладаващо прозаични мисли...но съм привлечен тук, чета и ...не пиша...защо да изпълвам с неромантичност (даже не съм почернял) това хубаво клубче...

По повод бележките - ми те и тук си съществуват! Толкова много смутени чувства/объркани мисли се разменят всеки ден в дир-а и през тях...

Важна е посоката към която вървят усещанията/чувствата, не превозното им средство...(още тротинетки)



Тема Труди се безспир.нови [re: Kиpo]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано29.07.01 20:56



През другото време яко купонясва.




Тема Кире,нови [re: Kиpo]  
Автор TЪPTEЙ (ЖЕНКАР)
Публикувано30.07.01 08:41



имаш ли обяснение, защо една тъпа тема като моята "Ром+Антика=Романтика" събра толкова мнения?
Аз даже очаквах някой да ме линчува за гаврата с клуба. Или да ми я изтриеш.

Пич, но от кофтите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.