Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Темка за несмели зяпачи :-))нови [re: Kиpo]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано27.07.01 15:13



Само като бегло успокоение - вероятно не са чак толкова много пасивните читатели, защото броят прочитания на темата показва колко пъти е била отворена тя - т.е. за да прочета аз 10 човека, писали в различно време, отварям 10 пъти. И десетимата като направят същото - ето ти "темата е видяна: 100"...
Лично аз по нощите като си "прелиствам", забелязвам движение в цифричките, без да пишат хората, но какво да се прави - все някога ще се обадят!

- - -
А аз се чудя мотопедката ли харчи повече, какво й стана, пък то ти си бил натежал...




Тема Re: Лепта към Темката :-))нови [re: Kиpo]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано27.07.01 16:34



Полетът на въображението е едно много приятно изживяване, което може да изглежда налудничаво, но никога не е глупаво.
Киро не спомена африканското фотосафари на което по едно време се бяхме отправили, и от което така и забравихме да се върнем.
И така, несмелите души да не мислят, че ние тук сме някакви вери спешъл личности, или титани на мисълта, обикновени хора сме, обикновено изглеждащи, обикновено облечени, с обикновени професии и прочие. Е, малко сме чалнати на тема романтика и интернет, но това вече не е необикновено, нали?



Тема Re: Че кой на работното си мястонови [re: TЪPTEЙ]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано27.07.01 16:40



мисли за работа? не е ли полетът на въображението най-страховит именно там, зад бюрцето пред компютърчето, а отстрани прашния прозорец?



Тема Re: А може пъкнови [re: Billyana]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано27.07.01 16:45



ние да им се виждаме леко чалнати?



Тема Re: Киро е от мъжете, на коитонови [re: Бeзcъннa]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано27.07.01 17:15



Всеки килограм в повече ги прави по-мъжествени. чест е да возим на тротинетка таквиз левенти.
Колкото до брояча, според мен той цъка и на отваряне и на пълен преглед и на отговор и прочие, така че бройката трябва да се раздели най-малко на 10, за да се разбере колко хора реално са видели тимата. Въпреки това, при цифра 1000. значи 100 души са я видели, а вътре са писали най-много 20.
такива ми ти работи, има значи криещи се.



Тема Re: Темка за несмели зяпачи :-))нови [re: magnet]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано27.07.01 18:00



Колко хубаво го рече! И ние едно време си пишехме бележчици в час и аз взех че ги запазих и сега на една от така наречените другарски срещи ги отворихме, и умилението, и възхищението, и романтичните спомени, и неистови възгласи нямаха край.
Колко се радвам , като ми хрумне нещо и мога да го споделя, току виж и на някой друг се оказало интересно, и се закачи и той разкаже нещо и така ....А и знам , че тук ще ме разберат. А не като онази случка , за която разказах в една тема с даскалицата по музика.



Тема Re: Темка за несмели зяпачи :-))нови [re: Kиpo]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано27.07.01 18:16



В отговор на:

ЛеОс,какво ползваш против комари ?



Едно просто средство ползваме. Палиме огънче. Разпалваме го със сухи съчки, но като направи бързо жарава се слагат вече сурови клонки. Ама да не "осакатиме дърветата" (израза е на един симпатичен дядка), събираме покрай брега коренища или каквото е довлякъл Дунава и ако вече са полусухи, ги топваме в реката, изтръскваме ги и айде връз въглените. Почва да си пуши мирно и кротко и кьорав комар не се навърта вече :)

А да знаеш как сладко мирише това средство !
Ммм ... Утре сутрин пак съм натам :)))




Тема Черна завист ме наляганови [re: LeoS]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано27.07.01 19:33



Колчем се сетя за уийкендите ти със симпатични дядки...
Макар,че аз бих сменил един-двама от тях с някоя симпатична клубна романтичка там ,край огъня...

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Аааа,не знам !нови [re: Бeзcъннa]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано27.07.01 19:49



Може да си наляла от оня " Ви-пауър" с дъждовната водичка в него !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Черна завист ме наляганови [re: Kиpo]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано27.07.01 19:53



А ти да знаеш на мен как ми се е приискало да ви подкарам натам всичките накуп !

С едно единствено изключение ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.