Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Поглед, който ви кара да мечтаетенови  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано22.07.01 15:23



Нали вече попрехвърлихме филмите, книгите и песните, но от всеки филм, все е останало нещо, което ни кара да си го припомняме отново и отново. Едно от тези неща е въздействуващият поглед на артист или актриса. На мен, например, пред очите ми е Ралф Файнс, който гледа отдалечаващата се любима /Кристин Скот Томас/ във "Английският пациент". Погледът му е пълен с копнеж и възхищение, въпреки смъртната умора след опасното приключение в пустинята. Очите му са искрящи, зелени на фона на загорялото лице.
Красота значи, и коя жена не мечтае да бъде гледана така и то от такъв мъж?



Тема Re: Поглед, който ви кара да мечтаетенови [re: kakata]  
Авторpoznai koi (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 15:58



vsiak jena predpolagam. e vie davate li mu pravo da gleda taka vsiaka jena?



Тема Re: Поглед, който ви кара да мечтаетенови [re: kakata]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано22.07.01 16:19



В "Отнесени от вихъра" погледа на Рет Бътлар към Скарлет О' Хара бе брилянтно изпълнение.
А в живота? О, има едни очи, от които съм се чувствала като разтопен шоколад. Топли, блестящи като звезди, омагьосващи.


@=>=>=


Тема Re: Коя версия на Рет Бътлър?нови [re: shockwave]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано22.07.01 16:42



От по-старите филми не мога да забравя прекрасните очи на Жерар Филип. За неговите очи сме единодушни с леля / голяма романтичка/.

Редактирано от kakata на 22.07.01 16:44.



Тема Обичам да ме гледат тъмни очинови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано22.07.01 16:44



От екрана, но най-вече в живота. Много ме разтапят. Колкото по-тъмни, толкова по-добре. Добре, че в нашите географски ширини има в изобилие такива чифтове очи!

***


Тема Re: Аз пък зелени или сини, но непременно големинови [re: Jennifer]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано22.07.01 16:53



по този повод у дома ме гледат три чифта от любимия ми тип, два чифта зелени и един - много сини.



Тема Re: Коя версия на Рет Бътлър?нови [re: kakata]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано22.07.01 18:11



С Вивиан Ли - за нея съм 100% сигурна и Гари Купър ( мисля че така беше името му).

@=>=>=


Тема Аз пък имам един чифт очи,нови [re: Jennifer]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано22.07.01 18:14



пъстри, светли, които като ме погледнат, съм в състояние да забравя всичко. Твърде красиво, за да бъде описано



Тема Re: От два часа си блъскам главатанови [re: shockwave]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано22.07.01 22:36



и се сетих, че е Кларк ГейБъл.
Бе не е лош, ама от онова време има един къде, къде по хубав - Кари Грант.



Тема Re: От два часа си блъскам главатанови [re: kakata]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано22.07.01 22:41



Ех, благодаря ти! И аз се тормозех да си спомня името му, ама амнезията на тия години си казва думата.

@=>=>=



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.