Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Sreshtali li ste takiva hora?нови  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано20.07.01 04:38



Mnogo me e sram shtot mi e purva tema ,dano ne izleze mnogo tupo.Ta vuprosut mi beshe za tez hora za koito romantika ne oznachava nishto ili pochti nishto.Za onez dushi za koito krasotata ostava na zaden plan.Na kakvo se naslajdavat,na kakvo se radvat kak jiveiat i zashto vuobshte jiveiat?I kak da pokazesh na edin takuv chovek neshto romantichno?Shte mi e interesno ako niakoi mi drasne neshto po vuprosa Edin neoROMANTIK

Chovekut e chovek kogato e na put


Тема Re: Горките измъчени душинови [re: SlNNER]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано20.07.01 09:54



Какво ги е довело до там, че да загубят всяка радост, всяко усещане за красота и животът им да угасва бавно без смисъл. Едно приятелско рамо, едно подадено цвете в мъглата, може да събуди отдавна погребаните спомени за залезите и мечтите.

Редактирано от kakata на 20.07.01 10:59.



Тема Мила како,нови [re: kakata]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано20.07.01 10:21



да не ти е дошъл лунния цикъл, че от няколко дена си груба с всички?



Тема Да, срещала съм, нонови [re: SlNNER]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано20.07.01 10:52



се надявам, че те ще се претопят от романтиците тук.

Романтичното е по-силно от неромантичното, нали?

Вечен оптимист: Jennifer

***


Тема Re: Бълнуваш ли Рейнбоу?нови [re: Rainbow_bs]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано20.07.01 11:03



Някакво фатално разположение на звездите ли те кара да си груб?
Цял ден ще се измъчвам и ще вървя по улиците с юмрук върху сърцето.



Тема Re: Sreshtali li ste takiva hora?нови [re: SlNNER]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано20.07.01 11:34



Имам една приятелка, която много ме учудваше - чета нещо и не се сдържам да споделя и да цитирам някой хубав (за мен) момент и тя ме гледа едно уууумно и казва: "Как може да си толкова отнесена?!" Какво видя сега в това езеро! (или там съответно репликата)" А е хубав човек, просто няма чувството, че нещо й липсва. Усеща различно нещата, не изпада във възторг от "дреболии", прекалено земна е. На цветя се радва, защото са хубави за украса, не съм я виждала никога да прегърне букет, за да го помирише. Живее с чувствителен и романтичен мъж (какво ли не прави за нея!!!), но пише, че не се чувства добре с него. Не обичала изненади, не обичала глезотии, как можел да й остави шоколадово сърце в чантата - да се стопи ли искал (?!?!?). Ужас! Продължавам да не я разбирам...



Тема Re: В един разказ нанови [re: Бeзcъннa]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано20.07.01 11:48



Марк Твен, някакъв антрополог установява, че на това място на черепа, под което се намира чувството за хумор и където хората обикновено имат издутина, Марк Твен имал вдлъбнатина.
Та и твоята пирятелка има вдлъбнатина на мястото, под което би следвало да се намира романтичното, а и всякакво въображение.
Много трудно се общува с хора с подобни вдлъбнатини, особено когато е вдлъбнато и чувството за хумор.



Тема Срещала съм.нови [re: SlNNER]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано20.07.01 11:53



И понеже от доста години имам наблюдения, ще ти кажа.
Първия извод, до който съм стигнала е - не трябва да съдим хората, нямаме това право. Всеки се ражда с определени дадености, които впоследствие развива. Колкото човек е по-възприемчив към света наоколо, толкова по-съдържателен е живота му.
Втория ми извод произтича от първия - познавай хората, но бъди близък с онези, с които сте на една вълна. Иначе само ще се напрягаш от дисхармонията в отношенията, от което няма смисъл.

@=>=>=


Тема Re: Срещала съм.нови [re: shockwave]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано20.07.01 12:08



Под този текст се подписвам и аз.
Абсолютно споделям мнението. Без редакции ...




Тема Да споделя изводите ти.нови [re: shockwave]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано20.07.01 13:01



1. За гореспоменатата ми позната мога да кажа, че се разбираме само благодарение на другите качества, които ценя и уважавам у нея.

2. Поради различната "настройка на вълната" обаче вероятно нямаше да я наричам още "приятелка", ако не бяхме ограничили общуването си с писане на писма (тя живее в друг град сега). Натоварваше ме наистина.

Явно имаш опит.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.