Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дайте предложениянови  
Автор nickolette (без титла)
Публикувано18.07.01 12:27



Кажете ми някое хубаво, романтично местенце на някоя планина. Искам да отида за 3 - 4 дни, да не е много скъпо и да има красиви гледки
Потърсих в дира и се спрях само на Чепеларе, но неи скам да се хвърлям направо там.

Помагайте!!



Тема Re: Дайте предложениянови [re: nickolette]  
Автор Luda_Gad ()
Публикувано18.07.01 12:33



Преди няколко години ходих в Академика. Мисля че мястото ще ти допадне заради хубавата местност.
Няма да е зле ако уточниш дали имаш предвид хижа, палатка или квартира малко планинско градче

С две думи - нямам думи


Тема Re: Дайте предложениянови [re: Luda_Gad]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано18.07.01 18:32



Аз бих попитала за хижа! Да не е много далеч от София, да има по възможност наблизо населено място - ще съм сама с детето все пак. Академика къде е?



Тема Re: Дайте предложениянови [re: nickolette]  
Автор Megan (драка)
Публикувано18.07.01 21:33



аз лично обичам Копривщица, просто има хубава атмосфера.....приятни частни хотелчета, сносна кухня, прекрасна природа и е само на час път от София.
А иначе можеш да помислиш и за Банско или Мелник.
Има и едно село - Боженци, близо до Габрово и Трявна, приказна природа и къщи в стар възрожденски стил, невероятна атмосфера наистана, но е доста далеч, пък и е скъпичко....



Тема Намира сенови [re: Бeзcъннa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.07.01 21:35



над Банско, малко отклонение от пътя след пистата на Шилигарника.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Дайте предложениянови [re: nickolette]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано20.07.01 04:02



Zemenskiat Prolom-miasto ne mnogo izvestno ili populiarno no prekrasno.Mozesh da posetish Zemenskia manastir kudeto se namira nai starata curkva v Bulgaria.Ili puk chernite dupki kudeto e jivial Sveti Ivan Rilskimoje puk i da namerish niakoia sudina ostavena ot nego prez vekovete.Ili puk poseti vodopadut pri selo Skakavica za da se dokosnesh do negovata purvichna i nenakurnena krasota.I vsichko tova s udoben transpot ot Sofia (ne znaia dali na teb shte ti e udobno ama...)vlak ot Centralna gara. P.S Ima tur.spalnia v ednoimennia grad,no ne sum siguren dali vse oshte raboti E priatni ti puteshestvia i da ni donesesh snimki

Chovekut e chovek kogato e na put


Тема Re: Намира се [re: nbb]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано20.07.01 04:10



Да, Банско, и аз това си помислих веднага. Може и хижа Бъндерица и тя е там.
Може и Родопите и Чепеларе, но още по-добре Пампорово. А има там едно приказно село Снежанка, след Чудните мостове е. Приказка!



Тема В Родопитенови [re: Edna]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано20.07.01 11:13



кое ли местенце не е романтично!

***


Тема Re: Дайте предложениянови [re: Megan]  
Автор nickolette (без титла)
Публикувано20.07.01 19:51



Боженци? Не го бях чувала, а не ми е хич далеко. Можеш ли да ми дадеш още инфо? Къде може да се отседне, някакъв телефон...?



Тема Ima razni mestentza....нови [re: nickolette]  
Автор Mиk (познат :)))
Публикувано20.07.01 20:57



....Kato naprimer - "Bojentzi" / do Gabrovo /..niqkoi veche go beshe spomenal....no az pone imam lichni nabludeniq ako tova ima znachenie... Hubavo e ,i na Koprivshtitza...e ,ima povechko turisti...ama ne e losho..puk i davat pod naem mnogo hubavi , i avtentichni ..vuzrojdenski kushtichki....a we - struva si....Taka che ...izberi si neshto i...davai...shtoto lqtoto ne chaka...Obache, spored mene -nai vajnoto e s kogo shte budesh...naistina /tova si e moe mnenie.../ A puk ako nqma s koi... drasni mi dva reda.......nqma da se otkaja

Taka e to Mdaa....



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.