Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Обичам Киро!!!!!  
Автор Pyмянa (Vice-kaka)
Публикувано13.07.01 23:37







Тема Обичам Румяна!!!!!нови [re: Pyмянa]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано14.07.01 06:04







Тема Re: Това хубаво, но не трябваше да си бръснешнови [re: Rainbow_bs]  
Автор Pyмянa (Vice-kaka)
Публикувано14.07.01 09:53



мустаците....и си прекалил със слънчевите бани.
Колкото до лъвицата, тя горката е тръгнала след нас от Серенгети, нямаше как да откажа да и пусна една обява.



Тема Това е, защотонови [re: Pyмянa]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано14.07.01 10:01



този маймун е нещастно влюбен в тебе. Другият път ще ти се яви в цялото си великолепие на мъжкар, но с фрак, папионка и цилиндър, та дано му обърнеш внимание....





Тема Re: Що, бе, Руми - виж колко сладко може да бъде..нови [re: Pyмянa]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано14.07.01 10:06





Sol lucet omnibus


Тема Смехът е заразителен, самонови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано14.07.01 10:08



дето Руми май нещо не се е наспала....



Тема Re: Грешиш - чувствотонови [re: Rainbow_bs]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано14.07.01 10:21



й за хумор е най-бодро, докато очите й още отказват да се отворят, отвори своите и го виж

Защо не опиташ така? :



А ти - животински страсти, разни...

Sol lucet omnibus


Тема Румяна е превъзходна клубарка -нови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано14.07.01 10:30



чел съм я когато мога в други клубове, но тя насама рядко се явява. Във всеки случай винаги се преобразява, за да не доскучее и в тези метаморфози се крие една динамична натура, която държи да си бъде винаги № 1 (нещо като певицата Мадона, например). Не случайно Руми оцветява ника си с червено, най-привлекателния цвят, най-забележимия...



Тема Re: Грозно е да сенови [re: Rainbow_bs]  
Автор Paнoбyдничe (поспаланче)
Публикувано14.07.01 10:43



говори зад гърба на хората, но тъй като тя в момента е тук, ще си позволя да продължавам спора с теб в анализ на лицето, скрило се зад захапания от твоята уста /пардон - ръце/ ник В привидно позитивните ти думи долавям лек черен нюанс. Може и да се лъжа, но не мислиш ли, все пак, че не е нужно да се отплесваме в подобни посоки? ДАЛИ да се преобразява или не, решава тя, а ти можеш простичко да уважиш правото й да го прави необезпкоявано :) Не е нужно да биеш барабана, нито да сочиш с пръст Страстта да си Намбър Уан като гледам е

/включително и тук/, така че нейното /ако го има/, направо бледнее, сравнено с други примери А червеното.... ах, любимият ми цвят - как да не я обича човек?!?

Sol lucet omnibus

Тема Прекалено сложно мислиш,нови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано14.07.01 11:16



скъпо Ранобудниче! В думите ми няма никакъв черен нюоанс - всичко си е казано в прав текст. Постванията на Румяна толкова чистосърдечно ме разсмяха, че аз ги приех като предизвикателство към останалите клубари и намерих начин да го приема според разбиранията си. Защо е нужно да ми разваляш доброто настроение от свежия смях и приятно присъствие на Румяна?
Има една категория клубни дами, които не приемат начина ми на мислене, и скоро разбирам, че трябва да избягвам да поствам по техни поствания. Скоро се отучвам дори да ги чета и така е най-добре. Но мисля, че Румяна приема моите поствания по-различно от теб...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.