Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Същият тозинови [re: kakata]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано16.07.01 23:52



проф.Дуриданов ме изпитваше втория семестър на първи курс по "Увод в общото езикознание" - не можеш да си представиш касапница. Той късаше обикновено 70% от антуража и все му се виждаше, че много е пуснал. Вярно е, че езикознанието беше изключително важна дисциплина и без нея не можеше да се мърда напред, ама неговото си беше направо... Аз го взех от раз, но пипнах една невроза, дето ме държа два-три месеца после и трябваше да се лекувам със секс и чашка край морето. По-добре да не бях го вземал този изпит и да не бях поемал напрежението...
Все пак това, което научих от него за лингвистиката, ми стигаше за всичките пет години - никой не каза нищо стойностно след Дуриданов - трябва да му се признае, че е мозък, та чак дрънка.

Ти, скъпа рожбо, какво си завършила в Университета и коя година? Аз съм учил филология от 1984 до 1989, после бях аспирант от 1990 до 1993 във Философския факултет при проф. Н. Василев.



Тема Re: Може и той да е билнови [re: Rainbow_bs]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано16.07.01 23:58



Много енергичен, личеше си че му доставя огромно удоволствие да преподава.
Как пък да не запяш като оматьосан!? Особено след безкрайно отегчителното каканижене на сухарите от нашия факулетет, на които очевидно също така им беше омръзнало това, което преподават. Още повече, че бяха длъжни по идеологически причини, да ни убеждават, че това което ни преподават отмира....



Тема Re: Какво? Къде? Кога?нови [re: Rainbow_bs]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано17.07.01 00:05



се пита там в едно руско състезание, а не каките из дира.
Който го интересува, се ориентира за интересуващите го детайли в огромната база данни на кю-то ми.




Тема Е, чак пък толкова!нови [re: kakata]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано17.07.01 00:12



Нали знаеш, че не се задълбочавам. Най-малко ще тръгна да ти дълбая биографията в кюто. Та ти дори ни си сложила една снимчица поне да видим черна ли си, бяла ли си... Притесняваш се?
Днес забелязах (30-40), че Биляна от Пловдив се е опитала да си сложи снимка, но от първия път обикновено не става. Тя няма да има телефон до сряда, после ще я упътя. Добре е и ти да се пробваш, пък ако си по-внимателна към мен само ще спечелиш от това.

Лека вечер!

P.S. Забравих да кажа, че Биляна има небесно-сини очи - направо мечта!

Редактирано от Rainbow_bs на 17.07.01 00:15.



Тема Re За какво да слагам снимканови [re: Rainbow_bs]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано17.07.01 01:22



и без това нищо няма да видите от чернотия?



Тема [smeq se]нови [re: Jennifer]  
Автор fractal (чаша,в буря H20)
Публикувано17.07.01 13:10



"съвсем съвсем сериозно!" ... а, не, мерси... имах предвид импровизация, като тук, без сценарий и режисура...

(щом така четеш, дали не е време да започнеш да пишеш? или пак уцелих нещо което вече си??)



спокойствие/удоволствие


Тема Ааа, не ща в Бургас, искам при готинитенови [re: Rainbow_bs]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано17.07.01 22:17



преподаватели. Нали затова ще записвам курса наново.

***


Тема Сега да взема да лъжа ли, ченови [re: fractal]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано17.07.01 22:20



и това съм правила. Обаче в мерена реч. Беше ми любимо, а и още ми е да стихоплетствам. Като се провинях нещо, за да ми се карат по-малко отговарях в стих. Номерът минаваше. И продължи да минава след като станах госпожа. Е, ясно е, че стиховете ми станаха по-нецензурни, ама такава е била ситуацията.

***


Тема Кога нашата габровсканови [re: Jennifer]  
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано17.07.01 22:32



муза ще ни пусне тука своите стихове? Нима ще ни държиш в напражение - толкова обожатели и почитатели на лъвиците край Янтра?

Не съм аз!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.