Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема помагайте!  
Автор Megan (драка)
Публикувано28.06.01 17:15



След няколко дни имаме повод с любимият мъж. Давайте идеи как да го организирам. За което предварително благодаря.

P.S. и следварително ще се реванширам, разбира се! :-)



Тема Как по-точно ще се реваншираш?нови [re: Megan]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано28.06.01 18:18



Заведи го на бънджи скокове! А като му се вдигне ... адреналина той хубаво ще те наорганизира

НАЙ-добрия клуб



Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано28.06.01 19:48



Аааааа, приятелко! На мен ми трябва малко предварителна информация - като например заедно ли живеете или ще се срещнете някъде.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
Автор 4eHe (от T-Rex)
Публикувано28.06.01 23:48



Раци ( с майонеза + вкус).
Траминер на 18 градуса.
Само свещи и не от кръглите, щото пуши

Открит врат/високо вдигната коса плюс любимия му парфюм.

CD със Sahara Blue.

Никакви приятели ! Телефонът на секретар, РС то изключено. Кучето/котката - в банята.

Подаръкът му (нещо дребно и скъпо) да е загърнат в одрана страница от списание. По-цветна !
Картичката към него е с Miranda мечетата.



Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано29.06.01 10:36



Мина ли поводът или още имаш нужда от съвети?
Моето не е съвет. Вие си знаете, какво ви прави щастливи.
Ние бягаме! Преди оставяхме децата на бабите , а сега децата и те доволни.
И после се качваме на колата и за 2 дни някъде далече, и общо взето обстановката няма значение, щото се гледаме в очите , а не наоколо.
Има романтика и в дългогодишната връзка. И в основата и е доверието.
Това е тогава, когато знаеш, че на човека до теб можеш да разчиташ така, както на себе си не. Не знам дали е рецепта, но не сме се събрали на кулинарна вечер, я!



Тема Re: помагайте!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Megan (драка)
Публикувано29.06.01 14:11



не, не живеем заедно, той живее сам
може да сме там, може при мен, или навън
друго? )))))



Тема Ето ти два варианта-нови [re: Megan]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано29.06.01 15:44



разбира се ,това са просто две случайни хрумвания-може само да те провокират към нещо твое за измисляне(извинявай за ръбатия израз)
В домашна обстановка-пробвай една от ония модни напоследък ароматни свещи,отнасях се с насмешка към тях,но промених мнението си.
нататък иди на тривиалния вариант с затъмненото осветление ,готовата храна (или някой бърз ордьовър),и Варненско или Новопазарско Шардоне,държано на вратата на хладилника няколко часа преди това.
Другото-от вас
Вариант 2 -сред природата -аз бих отишъл или в недрата на Родопите ,или в Стара Планина-Витоша,и до голяма степен Рила са ,да ме извинят почитателите,по това време на годината ,конфекция-заради бабичките туристи и червените от изненадващия сблъсък с южното слънце "планинари "...
Но ,и тук ,всичко е във вас ,вътре-ваша грижа е да си го изчовъркате нежно ...един от друг !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Киро миньор ли си?нови [re: Kиpo]  
Автор akonitin (непознат )
Публикувано29.06.01 16:22



В 'недрата на Родопите'?!? Те вече са известни със своите БИВШИ рудници. Както и да е, тва дето го предлагаш може да е рутина за хората, те си знаят сами, могат и хашиш да опитат, или групово самоубииство (самозапалването е много екстравагантно и нямате нужда от покупка на свещи), могат да убият едно говедо и да си направят чеверме в Южен парк, всичко могат, квото си поискат. Да си се разбират двамата.



Тема Re: Киро миньор ли си?нови [re: akonitin]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано29.06.01 16:50



Как позна! Киро вярно е миньор!

А Убиването на говедо е добра идея. Само че ще им дойде много за два стомаха...

НАЙ-добрия клуб



Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
Автор fractal (непознат )
Публикувано29.06.01 21:19



ако още не е късно, смятам че романтично е когато още не е правено никога от вас (каквото и да е) - пробвайте да ви свърши бензина (за предпочитане сред природата) и е добре да си подготвена (вода,храна и всичко останало). Когато подхванеш нещата не казвай че искаш да отидете прекалено надалече, че без кола разстоянията са други



Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
Автор USAMA BlN LADEN (Възстаник №1)
Публикувано29.06.01 23:04



прас с бухалката по главата , връзваж го с белезнии и упражняваш сексуален тормоз цела нощ!

Only Chlen1 and Allah can judge me


Тема Re: ами ако той припадненови [re: USAMA BlN LADEN]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано29.06.01 23:10



след това "прас с бухалката"?
Отиде сексуалния тормоз, та се невиде.Има да го третира после с ледени буци цела нощ.



Тема Re: ами ако той припадненови [re: Babyface]  
Автор USAMA BlN LADEN (Възстаник №1)
Публикувано30.06.01 00:16



ами тогава само ще го преспи с преспивателно
ама с малка доза :)

Only Chlen1 and Allah can judge me


Тема То това е цял наръчник занови [re: Hector]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано30.06.01 02:29



съблазняването на 1 мъж. Ама тия: червилце, ама малко, хубави дрехи, ама не много хубави, че да не те заглеждат и всичките ти съвети все от тоя род малко не ми се понравиха на мен. Хммм! Че какво ще и стане да я позагледат?

После пък за вечерята да му наготви. Ами нали уж е романтична вечеря, какво има да се доказва там. Той пък какво би трябвало да направи за тая романтична вечер - да скове едно шкафче ли, та да покаже, че е сръчен? Ей, все за ядене мислите туй мъжете! Момичето иска да е романтична вечеря, вие ...

Ох, сега да не се засегнеш нещо. Взех повод от твоите думи и започнах да обобщавам.

***


Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано30.06.01 10:51



Промъкваш се у тях преди него, заформяш редичка стрелкички по стената през коридора към хола (да речем), овесваш на полюлея подаръче или смешна картичка, или билети за концерт, или собсвеноръчно написана покана за ресторант, където естествено си резервирала маса (стига и той да не е резервирал нещо с цел теб да изненада...). Ако не си планирала ресторант, поръчваш готова храна, палиш ароматизираните свещи (ама много хубаво ухаят из цялата къща, мммм), както май Ченето каза, вдигаш косата и се изтупваш съблазнително и... може да си излезеш или да го чакаш. За навън някак ми се вижда неподходящо да рискуваш с неудобствата на някоя полянка - като има повод, трябва да си е празник... Може би заведение на открито извън града?
Ааааа, и като казах "извън града", то може да си направите направо двудневна екскурзия някъде - разходки, някой парк край река, нови неща, хотелска стая, рум-сървиз... Или хижичка (бунгало) - спокойствие, гора, птичи песни, среднощен огън...


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: ами ако той припадненови [re: USAMA BlN LADEN]  
Автор Megan (драка)
Публикувано01.07.01 10:02



ама ще ядете шамарите, ей )))))
аз тук говоря за романтични вечери и поводи, а те ме съветват да го "прасна" с бухалка или пък да го третирам цяла нощ с ледени буци !!!

какви сте вие такива хора значи.......



Тема Re: ами ако той припадненови [re: Megan]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано01.07.01 10:25



Явнво, споделят собствения си опит.



Тема Добре де, помогнахме ли или не помогнахме?нови [re: Megan]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано01.07.01 12:20



АААааа! Нищичко не казваш!

НАЙ-добрия клуб



Тема Verno si eнови [re: Jennifer]  
АвторHector (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 13:02



Ti si prava za edno che malko prekalih s gotveneto.
Verno che ne e svurnzano s romantikata :(
Ma to stana dosta obshirno i az se uvlekah i obqsnih vsichko za qenata koeto iska edin muj (toest az :)))
Za pozaglejdaneto :)
Jenite se iskate da vi zaglejdat :)) Pone da pravehte neshto (povecheto de )
nezman ka mu kazvat medicinskoto ime na tova da iskash da te gledat :)
Kakto i da e :)
Kazvam ti obache che mujete (ne vsichki a az ) obicham neshtata koito potchertavat ne koito biqt na ochi.
Setivata trqbva da se ostavqt da vulneqt.
Nqma mqsto za fantaziq a romantikata kudeto vsichko e qsno, nali ??
Plus tova da ti kaja chestno kvo sum govoril s muje :)))
mnogo obichat atraktivni jeni ma da ne sa tehni :)
A za tehnite jeni ...... e tova e drug vupros :)))
I poneje te qvno sa zaedno po dulgo ta za tova vikam da ne e aktrativna chak pa tolkova.
I pak kazvam tova go pisha ot moqta kambanariq. Kojto iska da chete i da si pravi izvodi kakto za men taka i za sebesi.

Posledno neshta shte te pitam.
Ako se razminesh s nqkoq devojka koqto si e izlqla zeliq Chanell na vednuj varhu glavata , kakvo shte si pomislish, to shte te udari v glavata de ??
Taq puk kak moja da napravi taq prostotiq ?????

Za gotveneto shte ti kaja.
Ne che vsichko i minava na mujete prez stomaha. Ne e taka. Prosto vseki muj se chuvstva dobre kato vijda do sebesi opravna jena.
Kojto kvoto shte da razprawq i kavato i jena da ima , ne se li pribira v kushti s udovolstvie , wruzkata mu e obrechena.
Kushtaata e peshterata deto si namirash prikritie ot celiq jivot ot stresa, ot nepriqtnosti i........., ako me razbirash za kvo govorq ??

TO verno che Hector zvuchi kato antika de ama ne moje vsichki da sme glavni geroi ot Potuvaneto na Titanik.


Hector


Hector



Тема Хектор, Хектор!нови [re: Hector]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано01.07.01 15:13



Първо да те питам теб - ти нали нямаш нищо против да се позагледаш в минаващите момичета? Не ми казвай "НЕ", защото няма да ти повярвам. Иначе въпросът дали жените обичат да ги заглеждат или мъжете обичат да заглеждат жените май е като въпроса с кокошката и яйцето. Но пък и не знам вие мъжете имате ли нещо потив и вас да ви позагледаме? Не, нали?

Моят съпруг е много хубав и ако не го заглеждат, аз бих го приела като лична обида:))), така де, подигравка с моя вкус. Приятно ми е (в определени граници) когато по купони жените го закачат. Ако бях се оженила за някой хм-хм, как да се изразя, ама обратното на хубав и никой не го поглежда и аз нямаше да се чувствам комфортно. Иначе и аз се заглеждам по мъже, ама май само с гледането си оставам. Най-обичам да ходя на места, където има много хубави мъже, събрани на едно място. Нищо не им правя, само ги гледам, но си зареждам батериите.

Сега за парфюма - ако е хубав и скъп парфюмът, дори и малко да се прекали с дозата, това няма да подразни. Дразнят турските парфюмчета, дори и да са употребени в малко количество. Голяма работа, че прекалила с Шанела, де ги повечко такива, ами все ползват едни гадни (за моя нос) миризми.
Аз лично обичам 2-3 дена след като ме няма да се помни дори само по порфюма ми, че съм минала оттук. Ама нали се сещаш, че с всякакъв парфюм не се получава. Пък досега никой не се е оплакал, че му мирише на мой парфюм(и).

Сега за прословутото готвене. Момчета, не превръщайте жените си в готвачки и перачки, вие страдате от това. Всяка жена може да готви, или се научава рано или късно, но щадете си жените и приятелките. Не ги ли обичате повече, когато са безгрижни, весели, ефирни, с чувство за хумор, духовити в компания, неотразими. Не ви ли става кеф, че вашата дама е по-готина от на х, у и z? Че нали тя възпитава и децата ви? Затормозената и изпита жена по-добре ли възпитава от спокойната и отпочиналата?
Стига сте мислили за манджи. Българската жена е интересна. по тоя въпрос ще ти пусна ей сега нов постинг, че тук стана дълго.

***


Тема Българската жена е интереснанови [re: Hector]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано01.07.01 15:25



Какво ми се случи вчера. Запознах се на кюто с 1 турчин – младо момче. Чудеше се дали да се ожени или не, пита ме при мен как е, не сме ли си омръзнали с мъжа ми след 6 години брак. Казах му, че гледаме да сме си интересни и да си разнообразяваме живота (и сексуалния).
"Ама как си му интересна на мъжа си?" "Ами," казвам му, "не полагам особени усилия. Повечето БГ жени са така. Не ни е нужно да правим кой знае какво."
Може всичко да се каже за нас, но че мъжете ни скучаят с нас - не вярвам. Тук включвам и недотам приятните емоции, които също понякога им сервираме, но това пак не е скука, нали?

Та не се опитвайте да ни направите като туркините и жените от мюсюлманския свят - затворени, служещи само за разплод и забулени. Не ме вземай за феминистка, казвам го от обич и уважение към вас, мъжете. За вас е по-добре да имате жента на мечтите си, но и от вас зависи тя да е такава. Дал ви Господ такива жени, запазете си ги.

Ти, Хектор, казваш, че ви е приятно да видите до себе си оправна жена. Че оправността на жената с едни тенджери ли се измерва?

Иначе защо, Хектор е един много романтичен герой! Къде повече мъже като Хектор! Никът ти определено ти отива. Много ми хареса тона, с който говориш с мен и съм впечатлена от вниманието, което обръщаш на проблема. Много се изкушавам да те попитам дали си семен. Дано да ми отговориш, тайничко се надявам.

Хайде, отивам да сложа тенджерите на котлона



***


Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
АвторGRlGORl (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 16:26



На всяко ъгълче в дома сложи малко огледало.На гърба на огледалата залепи
бележка и на нея напиши това,което би направила за него,ако те люби пред
това огледало.Ако имаш приятелка на която можеш да се довериш-покани я
през деня у вас,помоли я да те обръсне навсякъде,след това докато тя те маже с балсам и разказвай как мечтаеш да те люби твоя любим съпруг.

/Идеята за приятелката е за да можеш да споделиш след това освен,че по
време на процедурата може добре да се подгреете/
УСПЕХ!!!



GRIGORI@SKYBIZ.COM



Тема Ама да не стане тъй, че да не сенови [re: GRlGORl]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано01.07.01 17:21



стигне до любимия мъж след тая приятелка.
Шегувам се, но знам, че има много жени, които се изкушават от комбинацията ж-ж. Да не се сърди авторката на темата, говоря по принцип, а не за нея.

***


Тема Re: Ама да не стане тъй, че да не сенови [re: Jennifer]  
АвторGRlGORl (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 17:40



JENNIFER,това е изненада!Всеки има скрити мисли и желания.
Нищо лошо MEGAN да се повесели :-)))



Тема Jennнови [re: Jennifer]  
АвторHector (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 18:01



Zdrasti pak :))

Tuka si govorim razni raboti i znaem che nqma prav.
Vseki si ima filosofiq za jivota i si q sledva.
Dali se zaglejdam po momicheta deto mainavat :)))
Zaglejdam se :)) Hubavo se zaglejdam az ako znaqt kvo i mislq nema samo da se razminem :)) KAkato i da e .
Zaglejdaneto opredeleno obache ne se haresva na moite polovinki.
Sega ne mojesh da hodish s nqkoq madama i da se zaglejdash po vsqka fusta ?
Tova e naranqwa. Ako si izlezal s neq toe zashtot si siakal s neq.
A ako e taka q gledaj vlubeno v ochite :)))
Pak shte si gledash drugi kat si sam ili s priqteli. !!!
Na men shte mi e nepriqtno ako vurvq s nqkoq madama i vseki q zaglejda i svurka sled neq ili se obrushta kato nevidel ?
Tova che gledash mujete za da se zarejdash e dobre :)
A predstavqsh li si ako gi pipnesh kak shte explodirash ot energiq :))))
Sa ne kazvam che ne mi e priqtno kato imam gorina priqtelka.
Ma krasotata se izrazqwa s stil.
Chestno da ti kaja azsi padam po po ne luskavite neshta.
Tuk kato i az ne sum mnogo luskav si pasvame s po skromni devojki.
Neche drugite ne mi haresvat haresvat mi ma nemame kvo da si kajem :)

Za Chanella :)) Lichno moeto mnenie e che haj-kubavata mirizma (naj-vuzbujdashta ) e na toku shto izlezlo ot banqta jensko tqlo :)))
Mirizmata na sapun e prevuzhodna :)))
Niakvi Chaneli ili drugi ne vajat :)))
A chestno az da ti kaja ne obicham mirizmi koito stoqt i ne se promenqt s chasove.
Ako vednuj se vidime shte mi e priqtno da usetq leko ohanie na parafum no ako
tozi mirizma me presledva nawsqkude shte mi e gadno :))
Pak kazvam che nqma nishto protiv parafuma naprotiv samoche predpochitam
da e umerena upotrebata :)))

Sega za gotveneto :))
Spirame da go obshujdame.
Ako se obichat nqma probelmi vseki shte gotvi ili opravq kogato i kakto moje :)))

Ama murzela ne moga da go priema organicheski..........


Hector



Тема Jenen ?нови [re: Jennifer]  
АвторHector (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 18:09



Ne ne sum :)
Ti vijdala li si jenen geroj :))

Ama tuka me razkrivash ot vsqkude :))
Neka da ostavim neshto i za fantaziqta :))
Mejdu drugoto az v povecheto ot otgovorite si sum iskren i ne luja.


Za jenata :))
Tq s tendjerite ako e opravna i s drugite neshta shte e taka :)


Dobre de stiga veche :(((( mnogo me nastupi s teq tendjeri i tigani !
Chovek da ne kaje neshto vednaga go napadate i posle mu tursite mujestvenosta :))

Hector



Тема Не отричам, че енови [re: GRlGORl]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано02.07.01 12:54



хубаво да се повесели, само да не се обиди, че допуснах такива неща за нея.

***


Тема Re: Не отричам, че енови [re: Jennifer]  
АвторGRlGORl (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 14:27



Човек пречупва мнението си за хората през себе си.
Как би се чувствала ти в тази ситуация,JENNIFER?



Тема Samo jeneniнови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано02.07.01 17:42



Kvo stana sega :)
Znaeh si che trqbvashe da kaja che sum jenen :)
Maj jenite si padat po jeneni :)
Shte si go vpisha v profila :))

Lek den

Hector



Тема Тенджери и оправия!нови [re: Hector]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано02.07.01 18:58



Всяка бабичка може да готви, да прави питки и мекички, но не всяка бабичка е оправна.

Тенджери и оправност нямат нищо общо.

Като ти ги пиша тези неща, държа да знаеш, че много обичам да готвя и то все по-засукани, а не бабешки манджи. Е, доста често оставаме на аламинути, защото има случаи, когато и шестте ми ръце са заети с нещо друго и просто не стигат и да наготвя.

А ти ако мислиш да се ожениш за жена само заради готвенето, ще си имаме по-сериозен разговор с теб.


***


Тема Аааа, защо да няма прав?!?нови [re: Hector]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано02.07.01 19:08



Ами естествено, че няма да се хареса на твоите половинки да се заглеждаш по други. Едно е теб да те заглеждат, друго е ти да заглеждаш и особено когато до теб има едно специално момиче, което сигурно е свикнало него пък да го заглеждат.

Лъскавостта. Една толкова обширна тема. Всеки трябва да се старае да излезе от ежедневието. Например ако няма какви мебели да разместваш вкъщи, размести си цветята, пак се постига някакво разнообразие и стил, нали? Какво пречи да се опитва човек? Е, в БГ лъскавост като в световните модни салони няма, но защо пък да не се постараем да не изглеждаме не толкова средностатистически за нашите си географски ширини? какво лошо?

Шанела. Лошо ли е миризмата на сапуна (приемам, че говориш за хубав сапун, защото има и сапуни, които миришат гадно) + "Шанел"?

И пак повтарям: не ми е езвестно да има скъп парфюм, който да мирише гадно. Може да не отговаря на характера на човека, който го носи и оттам да се получава разминаване, или пък носещият да е нечистоплътен, а напарфюмиран, но сами за себе си тези парфюми не са гадни.

Това за 3 дена след мен да се усеща парфюмът го казах малко пресилено. Не съм си намерила още такъв:))) Не се притеснявай излишно.

Допускам, че си зодия козирог или някакъв земен знак. Ако съм сгрешила слънчевия ти знак, провери си асцендента. За готвенето спирам, уточнила съм въпроса в другия постинг, пак до теб.

***


Тема Е, кои жени си падат по женени?нови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано02.07.01 19:09



Много относително е това.

***


Тема Re: Е, кои жени си падат по женени?нови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано02.07.01 19:31



Ma kvo e otnositelno :)
Q se vij ti :)
Kat ti kazah che sum single nema edin posting da pusne :)
Ne se opravdavaj :)) shtoto to si e podsuznatelno :))))

Hector



Тема Е как не съм ти пускала постинги?нови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано02.07.01 19:43



Виж, че съм ти отговорила на всички.

Аз съм на възраст и в положение, при което ми стават и по-млади и по-стари, и женени и неженени. Шегувам се. Това все едно не съм го споменавала.

Виж, да кажем, че ти не си ми отговорил на 2та мои постинга - това е друго.

***


Тема Tichammmнови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано02.07.01 19:51



Eto me beeee :)
Kak nema da otgovorq :)))
Tuka sum be ma raberi me i mene. vojni jeni edno drugo ne moga edin posting da pratq :))
Da te pitam li az tebe za kompromati a ?

Godini , vuzrast , nabor, na kolko si godini :))
Ajde nqma !
shte ti kaja za godinite na jenata :)
Imat 3 broq :)

1 na kolkoto se chuvstvat
2. na kolkoto i davat
3. na kolkoto sa :))

Hector



Тема Re: Аааа, защо да няма прав?!?нови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано02.07.01 20:04



Za zagkejdaneto svurshihme li ?
Maj ne.
Neka sprem s obshtite neshta i da kaja az znachi :)
Ne mi e PRIQTNO devojkata do mene da hodi kat shavrantiq i da im tekat ligite na razni debelaci ili skapanqci :(
Inache kazano :)))) Tova beshe tupo mali ma s zavurshek :)

Za luskavoto

Az kolkoto i luskavi momichete i momcheta da sum videl se sum se razocharoval.
Verno hubavo e da obrushtash vnimanie na vunshniq vid, na povecheto s tova si ostavat :))
A tova ne mi haresva. Skromnichkite te sa po gotini :)
Moje da ne sa luksozno oblecheni ma pone mojat da ti kajat neshto po temata :))
I shto mislish che v BG nqma luks i moda ne si prava ima :)))
Ima mnogo daje. Ma govorila li si s manekenka/maneken skoro.
Ne che az puk sum mnogo umen de ama neshto se ne se razbirame za kvo si govorim :))

Za sapuna ne e losho da e pone za 1 lv. :)) Ma da ne mirishe mnogo :)))
Kakuvto i parafum da polzvash prusnesh li poveche ot stotna s nego
prikluchavash s nejnosta i otivash v dramta :) Spored mene de :))

Tova za zodiqta evalarka :) Koziq mu rok sum :)
Seki vika che ne mi bilo otivalo :))
Ma najse da razbere nekoj :))

Hector



Тема И на всичките точкинови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано02.07.01 22:53



Imat 3 broq :)

1 na kolkoto se chuvstvat
2. na kolkoto i davat
3. na kolkoto sa :))

аз отговарям и на трите с 23

***


Тема Re: Аааа, защо да няма прав?!?нови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано02.07.01 23:09



Аз не ти говоря за манекени и манекенки, а за нормални хора, които си поддържат гардероба с изкарани от тях пари, а не разхождайки моделите на някоя фирма. Аз лично много харесвам и съм клиентка на 2 модни къщи и по-сериозните си тоалети си ги купувам от там. Намирам, че там правят дрехите точно като че ли за мен. Приятно ми е да ги нося, да ме оглеждат, да изглеждам по-добре, отколкото с дънките, които също с удоволствие нося. Човек има нужда и от такива неща. Аз съм на различни фази. Понякога нося спортни дрехи, друг път официални, трети път малко екстравагантни или излъскани. Обичам да бъда разблична. В момента, в който ти пиша съм на фаза да съм малко по-екстравагантно облечена. Къпя се минимум по два пъти на ден с по-ароматен сапун, ползвам по-силни и омайни парфюми, а пък виж, че си разменихме много и дълги постинги. Значи това не е критерий, че няма какво да си кажем. Е, забравих най-важното - не съм манекенка... може би заради това си пишем така.

А за козирога серизоно ли съм познала? Как ли няма да позная едно толкова типично рогче!
Ей сега ще те скандализирам докрай като ти кажа, че никак не обичам бабешки манджи. Обичам новостите и експериментите в кухнята. Почти нямам провали. За справка мога да призова свидетели и то много.
Хайде сега да видим дали ще продължиш да ми пишеш, след като съм изкъпана със силномиришещ сапун, напарфюмирана със по-силничък парфюм и нося по-нескромнички дрехи:))))




***


Тема Sorry pakнови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано03.07.01 20:20



Teq muje se zakusnqvat i se se izvinqwat :((

Dneska mnogo rabota be :) Ma beshe dobre shtot q svurshih :)))

Za drehite. Az imam prai ne e da nqmam ma kat stigna da kupuvam drehi se ne moga dasi izbera samo se qdosvam i obikalqm i nakraq ne si kupuvam :)))
Se tursq nqkoj da dojde s mene i posle sujelqvam :)))
Tursq si konsultant :) Edin chovek det da razbira teq neshta :)
Inache dunkite sa mi lubimi :) zashto ?

1. Stavat pochti za vsichki sluchai
2. mnogo sa nepretenciozni
3. lesno se perata ne se gladqt
4. vinagi sa na moda
5.. i dr.

Otiva mi s kostum ma ne se chuvstvam udobno :)
sushto ne mi haresva koprina i nekvi takiva materii. De da znam chuvstvam se kat gej takiva drehi :)) koprineni de :)))

Az ne obicham da buda razliche ! nito se boqdisvam ito se lakiram nito godq s djapanki deto sa moderni. I predpochitam sportnoto obleklo :)))) nali sum i sportist :)) malko eks de :))
Za postingite deto si gi pishem tova e hubavo :)
Ma ako se vidim :) shte sprem da si pishem :)) Shtoto az sum tochno tova deto ti ne haresvash i obratnoto ( poslednoto moga samo da predpolagam).
Puk i dulgite postingi sa nqkolko izrecheniq v realniq jivot :) nali ?
Tova za sapuna shte go prejiveq, ama za parafuma shte mi e tejko :))), puk i ne sikam da me omajvash :))

Pozna znachi zodiqta sa ako poznaesh i koq godina sum :)))
Shte cherpq ili po skoro shte te zapodozra v poznanstvo :)))))
Ma nedej che posle nqma da imam tajni :) Shte me razoblichish izqlo ot vsqkude :(
I az kat ne se seshtam shte trqbva da pitam v prav tekst :P

Ti koq zodiq si :)))

Hector

P.S. mujete moje i da sa ..... ma ponqkoja mogat i da sa .......



Тема Ne e vqrno :)нови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано03.07.01 20:25



E tova me razbi :))
Verno li si na 23 ????
Be az mislih che si pone na 26 ????
Shtoto mnogo si mi mudra za 23 !!!!!!
Ne moje da bude shte si podam otstavkata kat razbirach i pochvam nanovo.
Ma kaji verno li ??? 23 ?????
Aj stiga be :) Ne moje da budeeeee.
23 lele male a kolko mudra ama ti nachi ne moje da si shtastliva tolkova umna na teq godini be ??

Hector



Тема Sumneniqнови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано03.07.01 20:28



Pak ti chetoh postingite :)
I me glojdi sumnenie :)
Hem jenena hem moje da gotvi hem i s vkus kum drehite.
Hem i znae nekoi neshta za mujete .
Puk i zodiqta mi pozna ako si na 23
neznam kvo shte napravq ?????


Hector



Тема Хвана ме на тяснонови [re: GRlGORl]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано03.07.01 23:29



Отговор: Не знам. Не съм била в такава ситуация и не знам. Честно.

***


Тема О, не си подавай оставкатанови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано03.07.01 23:32



Толкова ми дават околните, ама истинската ми възраст се образува като се разменят цифрите, които съм посочила като моя възраст и на които много хора мислят, че съм. Live и на нета.

Дай Боже всекиму!

***


Тема Основателнинови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано03.07.01 23:37





***


Тема О, и от мен Sorry, ама:нови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано03.07.01 23:46



1. Stavat pochti za vsichki sluchai - невярно
2. mnogo sa nepretenciozni - невярно
3. lesno se perata ne se gladqt - вярно
4. vinagi sa na moda - обаче има тенденции и там
5.. i dr. - какви?

Има много добри изкуствени материи и аз ги предпочитам, закщото се поддържат лесно и изглеждат добре.

Годините ти ще са в диапазона от 25 - 28, 29 max.

За парфюма разбирам, че искаш да ме оформиш по свой вкус и подобие, но нали пък знаеш коя е моята зодия? Пише я във всеки мой постинг под името ми.

Не се сещам да те познавам. Дори не знам откъде си. Но да се разпознае един козирог не е трудно, поне за мен. Особено пък такъв типичен представител като теб.

Сега за виртуалното и реалното общуване. Ами ето вземи дори никовете. Твоят е изровен от дълбоката древност, убедена съм, че е много умело подбран и ти отива. Моят е зает от JLo - съвременна, динамична жена. Смятам, че също ми подхожда. Както виждаш това не представлява проблем в общуването.

В добавка. Съпругът ми представлява коренна противополжност на моя характер. Нещо подобно на теб. Също земен знак, но друг, не като твоя. Както вече казах - 6 год. сме си интересни и винаги си говорим и обсъждаме много неща. Е, и той ги говореше същите за парфюма, за червилото, за късите поли, но сега сам ме приканва да нося къси полички и се учудва когато на моменти парфюмът ми не се усеща.

Така че не се страхувай от различните от теб.
Няма ли да ти е скучно с една Андромаха?

***


Тема Pomosht ot NATOнови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано04.07.01 11:04



Za teq dunki ne moje da se razberem :))

Kak da ne stavat be :)
Kude ne moje da hodish s dunki ? Ne se seshtam ?
Na bal ma az ne hodq !!!!!
I shto da se kaprizni nasekude moje da sednesh s teh nisto shte se izmachkat nito shte im lichi ako gi ponacapash malko. Predstavi si ako si s nqlko idqlno izgladen pantalon i sednesh na fontanite sreshtu tqtura ?
Za modata ne mi puska mnogo i ne durza da sum posleden vik.

Koji mi gi i na mene teq materii deto lesno se poddurjat ama naistina da e lesno :))
(za lesno razbiram po-lesno ot dunki :) ) )

Ebati diapazona i ti so ot 10 do 99 godini ... Majtap be :)
Diapazona si go poznala :)) Samo shte ti kaja che ne e MAX :)

S anglijskiq ne sum mnogo dobre ma sega razbrah :))
Bliznaci znachi. E ti zanchi si mnogo gotina za kuponi i veselba ma NE zavijdam na muju ti osobeno ako e zemna zodiq :))) Bliznacite sa kato prirodno bedstvie ( osobeno za mene ) kat gi gledash ot daleche sa naj-krasiviti i vulnuvashto neshto
priblijish li obache :)))) stava mnogo opasno :)))
Ne iskam da te oformqm :) Da ne si palachinka koqto se gotva da izqm ili torta koqto zalivam s shokolad ta q oformqm :)
Mejdu drugoto kat kazah torti predi sum rabotil edna godina kat sldkar :))
Nema da ti kazvam kakuv kupon beshe :)))
Ako beshe poznala i godinite shteh da se usumnq ma sega znam che ne me znaesh :))
Ma tova me razbi s zodiqta :))) Evla ti kazvam :)

Izbral sum si nick prava si :)
Ma s tebe nqma tajni :)) Kaji kak moje da mi e/da ti e interesno, kat znaesh vsichko ?

Ti me razkri ot vsekude i me chetesh kat kniga za gotvene be :))
Samo otvarqsh i chetesh s golemi bukvi.... se edno pishe :
"Bqla riba s raci, omari i oktopoidi s sos i zelenchuci" ili
"Gotven krokodil po afrikanski, s zelenqsali zubi, losh duh s specialni efekti."
"Pile po kitajski s zelenchuci i specialni aromati"

Kude otide iznenadata, romantikata, otkritiqta na Kolumb ?
Predstavi si ako me vidish :)) Samo shte si kajesh e taka si i misleh !!!
Dobre che prirodata me e darila s stomaneni korabni vujeta koito polzvam za nervni vlakna. :))) JOKEEEEEEE
Inache shte me susipesh :))
Molq se samo da razbirash chuvstvoto mi za Humor ( ako moje da se kaje taka)

Estestveno e che nqma problem da si pishem postingi :)))))
Shtom ne me gledash i ne precenqvash tova koe pored
NE e :))) (kat za dunkite)

Za cherviloto i dr. Gledaj sega :)) Vsichko trqbva da e s mqrka i da ti otiva ako ti otivaaaaa :) Predavam se Nemam sili veche za tova chervilo i kusi poliiiii :)
Shtom ti otiva DOBREEEEE :))
Ma tova trqbva da se proveri :)))

Isprati mi edno pismo (real) shte go pomerisha nego i shte ti kaja :)))


Shteh da propusna muja ti.
Malko mu javijdam da ti kaja :)
Celi 6 godini :)) ili e mnogo izdrujliv ili ti ne si tipichen Bliznak :))
Javijdam blagorodno de :))


Da ti kaja Cel jivot voda vojni za Elena, ma nakraq maj shte vida kak sa neshtata pri Andromaxa :)))) (shtom preporuchavash )

Hector

P.S. Imash li poshtenski gulubi :))))



Тема Re: Основателнинови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано04.07.01 11:06



To verno che sum edin goleM Sharan ma chak puk tolkova :))

Nema da ti e interesno nali :))))

Hector



Тема Да, представям синови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано05.07.01 00:20



аз да съм се изтупала костюмарка, а ти да ми се появиш по дънки.

Е, шегувам се, де! Няма толкова да ти бележим.

О, на тези материи не им знам имената, далеч, далеч по-лесно се поддържат от дънки. Някои имитират вълнени платове - отвън мъхести, отвътре гладки, за да не ти се лепят. Наситина не им знам имената. Все стреч им казват, но не вярввам, много се различават помежду си.

Хайде сега за диапазона на възрастта си (който съм познала) бъди по-конкретен и дай точната цифра.

Ама не съм близнаци, как ти мина през ума, че съм близнаци!!! Хектор! Чети внимателно! А и си отговарям не 100 а 110 % на зодията, така че и само вестниците да си чел, пак ще ме познаеш, че съм .....
Ей че хубави работи си писалза близнаците, то май да се преорентирам към тяхната зодия. За купоните - бива ме и мен, ама чак природно бедствие не съм. Особено с добрата който ме подкара...


Хе, ти пък защо си мислиш, че ще се намажа с червило, което не ми отива.
И аз се старая.

За късите поли - не съм казала нищо, само казах, че мъжът ми не ме харесва с актуалната за момента дължина MIDI, която аз харесвам повече от MINI. Нарича ме селска учителка и т.н. но аз си се харесвам.

На мъжа ми не знам дали има за какво да му се завиди, ама АЗ НЕ СЪМ БЛИЗНАААААААААААААК!

Ох, сега да ти кажа нещо, което ще прозвучи много зле в козирожките ти уши, но тъкмо се връщам от купон с едни приятелки. Малко съм по-весела. Малко не ми се пише. ще бъда по-лаконична, ако има машинописни грешки, имам извинение. Ама пък защо ли да се сърдиш, виж, че след купон ти отговарям.

Отивам на почивка утре. Ако намеря клуб, ще ти отговоря, но засега ти казвам чао.

***


Тема Re: Да, представям синови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано05.07.01 01:30



A chakaj be ako ti si s kostum az shte si sloja imam sportno sako :)

Shto da ti dam tochna cifra da ne si matematichka :) shte smqtash brutniq vutreshe dulg li :))
Stiga be kvo znachenie ima dali sum 26/27/28 ili tam nqkude :)))
I da razberesh nqma razlika golqma :))) Tam sum :))

Z kusite pli i az gi haresvam ma mnogo me drazni kat vidq nqkoq moma da si q durpa chas po chas nadolu :))
Se edno shte stane po dulga :)))

Ne sil i bliznaci be ma pitah tuka anglo govorqshti Vi kat Jemini neshto si bilo Bliznaci :)

Ma kvo losho da ima za kupona extra si e :)
Se taka da si :))


Hector

MOlqte samo moite greshki da ne broish shtoto shte se zasramq :))





Тема Re: Да, представям синови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано05.07.01 01:38



DA bee lele che tup be :))) Za zodiqta be :))))


Ma nishto oshte sum mlad shte se naucha :)))


Hector



Тема Re: Хвана ме на тяснонови [re: Jennifer]  
АвторGRlGORl (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 08:49



Хей-никой не е съвършен.За да разбереш,понякога е достатъчна фантазията.Тъкмо повод да се запознаеш с подсъзнанието си.
Идеята бе все пак добра!



Тема Е, хайде сега пък!нови [re: HectorP]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано06.07.01 21:51



Казах, че го пише под ника - 100% Leo.
Няма проблем, стига да имаш желание - ще се научиш.

***


Тема Re: Е, хайде сега пък!нови [re: Jennifer]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано07.07.01 00:13



Az maj ne poznavam jena LUV ili pone ne se seshtam.
Ti purvata li shte si mi ?

Hector




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.