Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
Автор USAMA BlN LADEN (Възстаник №1)
Публикувано29.06.01 23:04



прас с бухалката по главата , връзваж го с белезнии и упражняваш сексуален тормоз цела нощ!

Only Chlen1 and Allah can judge me


Тема Re: ами ако той припадненови [re: USAMA BlN LADEN]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано29.06.01 23:10



след това "прас с бухалката"?
Отиде сексуалния тормоз, та се невиде.Има да го третира после с ледени буци цела нощ.



Тема Re: ами ако той припадненови [re: Babyface]  
Автор USAMA BlN LADEN (Възстаник №1)
Публикувано30.06.01 00:16



ами тогава само ще го преспи с преспивателно
ама с малка доза :)

Only Chlen1 and Allah can judge me


Тема То това е цял наръчник занови [re: Hector]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано30.06.01 02:29



съблазняването на 1 мъж. Ама тия: червилце, ама малко, хубави дрехи, ама не много хубави, че да не те заглеждат и всичките ти съвети все от тоя род малко не ми се понравиха на мен. Хммм! Че какво ще и стане да я позагледат?

После пък за вечерята да му наготви. Ами нали уж е романтична вечеря, какво има да се доказва там. Той пък какво би трябвало да направи за тая романтична вечер - да скове едно шкафче ли, та да покаже, че е сръчен? Ей, все за ядене мислите туй мъжете! Момичето иска да е романтична вечеря, вие ...

Ох, сега да не се засегнеш нещо. Взех повод от твоите думи и започнах да обобщавам.

***


Тема Re: помагайте!нови [re: Megan]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано30.06.01 10:51



Промъкваш се у тях преди него, заформяш редичка стрелкички по стената през коридора към хола (да речем), овесваш на полюлея подаръче или смешна картичка, или билети за концерт, или собсвеноръчно написана покана за ресторант, където естествено си резервирала маса (стига и той да не е резервирал нещо с цел теб да изненада...). Ако не си планирала ресторант, поръчваш готова храна, палиш ароматизираните свещи (ама много хубаво ухаят из цялата къща, мммм), както май Ченето каза, вдигаш косата и се изтупваш съблазнително и... може да си излезеш или да го чакаш. За навън някак ми се вижда неподходящо да рискуваш с неудобствата на някоя полянка - като има повод, трябва да си е празник... Може би заведение на открито извън града?
Ааааа, и като казах "извън града", то може да си направите направо двудневна екскурзия някъде - разходки, някой парк край река, нови неща, хотелска стая, рум-сървиз... Или хижичка (бунгало) - спокойствие, гора, птичи песни, среднощен огън...


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: ами ако той припадненови [re: USAMA BlN LADEN]  
Автор Megan (драка)
Публикувано01.07.01 10:02



ама ще ядете шамарите, ей )))))
аз тук говоря за романтични вечери и поводи, а те ме съветват да го "прасна" с бухалка или пък да го третирам цяла нощ с ледени буци !!!

какви сте вие такива хора значи.......



Тема Re: ами ако той припадненови [re: Megan]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано01.07.01 10:25



Явнво, споделят собствения си опит.



Тема Добре де, помогнахме ли или не помогнахме?нови [re: Megan]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано01.07.01 12:20



АААааа! Нищичко не казваш!

НАЙ-добрия клуб



Тема Verno si eнови [re: Jennifer]  
АвторHector (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 13:02



Ti si prava za edno che malko prekalih s gotveneto.
Verno che ne e svurnzano s romantikata :(
Ma to stana dosta obshirno i az se uvlekah i obqsnih vsichko za qenata koeto iska edin muj (toest az :)))
Za pozaglejdaneto :)
Jenite se iskate da vi zaglejdat :)) Pone da pravehte neshto (povecheto de )
nezman ka mu kazvat medicinskoto ime na tova da iskash da te gledat :)
Kakto i da e :)
Kazvam ti obache che mujete (ne vsichki a az ) obicham neshtata koito potchertavat ne koito biqt na ochi.
Setivata trqbva da se ostavqt da vulneqt.
Nqma mqsto za fantaziq a romantikata kudeto vsichko e qsno, nali ??
Plus tova da ti kaja chestno kvo sum govoril s muje :)))
mnogo obichat atraktivni jeni ma da ne sa tehni :)
A za tehnite jeni ...... e tova e drug vupros :)))
I poneje te qvno sa zaedno po dulgo ta za tova vikam da ne e aktrativna chak pa tolkova.
I pak kazvam tova go pisha ot moqta kambanariq. Kojto iska da chete i da si pravi izvodi kakto za men taka i za sebesi.

Posledno neshta shte te pitam.
Ako se razminesh s nqkoq devojka koqto si e izlqla zeliq Chanell na vednuj varhu glavata , kakvo shte si pomislish, to shte te udari v glavata de ??
Taq puk kak moja da napravi taq prostotiq ?????

Za gotveneto shte ti kaja.
Ne che vsichko i minava na mujete prez stomaha. Ne e taka. Prosto vseki muj se chuvstva dobre kato vijda do sebesi opravna jena.
Kojto kvoto shte da razprawq i kavato i jena da ima , ne se li pribira v kushti s udovolstvie , wruzkata mu e obrechena.
Kushtaata e peshterata deto si namirash prikritie ot celiq jivot ot stresa, ot nepriqtnosti i........., ako me razbirash za kvo govorq ??

TO verno che Hector zvuchi kato antika de ama ne moje vsichki da sme glavni geroi ot Potuvaneto na Titanik.


Hector


Hector



Тема Хектор, Хектор!нови [re: Hector]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано01.07.01 15:13



Първо да те питам теб - ти нали нямаш нищо против да се позагледаш в минаващите момичета? Не ми казвай "НЕ", защото няма да ти повярвам. Иначе въпросът дали жените обичат да ги заглеждат или мъжете обичат да заглеждат жените май е като въпроса с кокошката и яйцето. Но пък и не знам вие мъжете имате ли нещо потив и вас да ви позагледаме? Не, нали?

Моят съпруг е много хубав и ако не го заглеждат, аз бих го приела като лична обида:))), така де, подигравка с моя вкус. Приятно ми е (в определени граници) когато по купони жените го закачат. Ако бях се оженила за някой хм-хм, как да се изразя, ама обратното на хубав и никой не го поглежда и аз нямаше да се чувствам комфортно. Иначе и аз се заглеждам по мъже, ама май само с гледането си оставам. Най-обичам да ходя на места, където има много хубави мъже, събрани на едно място. Нищо не им правя, само ги гледам, но си зареждам батериите.

Сега за парфюма - ако е хубав и скъп парфюмът, дори и малко да се прекали с дозата, това няма да подразни. Дразнят турските парфюмчета, дори и да са употребени в малко количество. Голяма работа, че прекалила с Шанела, де ги повечко такива, ами все ползват едни гадни (за моя нос) миризми.
Аз лично обичам 2-3 дена след като ме няма да се помни дори само по порфюма ми, че съм минала оттук. Ама нали се сещаш, че с всякакъв парфюм не се получава. Пък досега никой не се е оплакал, че му мирише на мой парфюм(и).

Сега за прословутото готвене. Момчета, не превръщайте жените си в готвачки и перачки, вие страдате от това. Всяка жена може да готви, или се научава рано или късно, но щадете си жените и приятелките. Не ги ли обичате повече, когато са безгрижни, весели, ефирни, с чувство за хумор, духовити в компания, неотразими. Не ви ли става кеф, че вашата дама е по-готина от на х, у и z? Че нали тя възпитава и децата ви? Затормозената и изпита жена по-добре ли възпитава от спокойната и отпочиналата?
Стига сте мислили за манджи. Българската жена е интересна. по тоя въпрос ще ти пусна ей сега нов постинг, че тук стана дълго.

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.