Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема романтика и дългогодишна връзканови  
Автор Megan (драка)
Публикувано22.06.01 16:43



как се съчетават тези две неща? как успявате да запазите искрата и топлината в отношенията си въпреки времето и ежедневието?



Тема Re: романтика и дългогодишна връзканови [re: Megan]  
АвторVenera (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 22:05



Zdravei Megan!
Na men sushto mnogo mi e interesen tozi vapros, tui kato razlichni hora mi otgovarqt razlichno i vse pak istinata e nqkude tam;) Predpolagam che vsichko opira do choveka, do tova kakvi sa vzaimootnosheniqta mejdu tqh, kak se chuvstvat zaedno, kak se razbirat... Dali ima nqkakva taina formula za suhranqvane na t.n. "trupka" ili "iskrata" v lubovta mejdu dvama? Smqtam che vsichko se koreni v tova dvamata, osven razbira se da se obichat, da se razbirat do takava stepen che ediniq ako napravi gaf ili ima problem, drugiq da mu pomogne da go preodolee, a ne da ostane bezuchasten i da se durji egoistichno. Zashtoto ne e li vajno i samoto razbiratelstvo mejdu dvamata? A ot tam nasetne idva i lubovta. A s razbiratelstvo, uvajenie, nejnost, lubov.... do kude li ne moje da stigne chovek:) I razbira se postoqnstvo, stiga da ne si ot horata, pri koito "monogamiqta" e vrag N1.

Shte mi e interesno da procheta mneniqta vi po vaprosa za iznevqrata. Kakvo mislite za neq? Kak vliqe tq na vzaimootnosheniqta s partniora vi?

Uspeh na vsichki i neka lubovta ne vi otminava!
Venera ludetina@hotmail.com



Тема Re: романтика и дългогодишна връзканови [re: Venera]  
Авторarokh (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 22:38



za suhraniavaneto na trupkata. malko e trudno zashtoto kogato dvama dushi jiveiat po produljitelno vreme si omruzvat. zapochvat da zabeliazvat niakvi drebni neshta v povedenieto na drugia i se drazniat za gluposti. no ako lubofta e istinska sigurno tova moje da se preodolee. az lichno nikoga ne sum imal po produljitelna vruzka i ne moga da dam kompetentno mnenie



Тема Re: романтика и дългогодишна връзканови [re: Venera]  
Автор erato (непознат)
Публикувано23.06.01 13:26



.....ами ние сме си все влюбени... :))))



Тема kak?нови [re: erato]  
АвторVenera- (Нерегистриран)
Публикувано23.06.01 14:17



Kakva e vashata "taina"?



Тема zashto samo prochitate temataнови [re: Megan]  
АвторVenera- (Нерегистриран)
Публикувано23.06.01 16:45



a ne dadete i vasheto lichno mnenie?



Тема Re: романтика и дългогодишна връзканови [re: Megan]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано24.06.01 04:00



инстинкт

НАЙ-добрия клуб



Тема Re: романтика и дългогодишна връзка [re: Megan]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано24.06.01 12:03



Имам любима мисъл: "НИЕ - това е повече, отколкото АЗ и ТИ".
Едностранните опити не водят до никъде. Нужно е търпение, уважение и най-вече - взаимност.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема reнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Venera- (непознат )
Публикувано24.06.01 12:26



razbira se, ta nali i "Zaedno mojem poveche":)

Ne pishesh nishto za iznevqrata, bi li dala tvoeto mnenie po vaprosa?



Тема За изневярата.нови [re: Venera-]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано24.06.01 12:31



Преди малко писах мнението си за нея в друг клуб, ще опитам да съм кратка. Оправдавам стремежа на всеки човек да получава и дава обич. Ако изневярата е предизвикана от липсата на любов, е разбираема. Но НЕ е редно да се поддържат паралелно две връзки - винаги някой е ощетен и ще се чувства нещастен. Ако изневярата е просто моментна слабост, разбирам - случва се и бих простила.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.