Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Що ли си представихнови [re: Kиpo]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано24.06.01 14:36



И подскачащи нимфи, много нимфи / не нимфоманки, де/....



Тема Що ли си помислих,нови [re: kakata]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано24.06.01 14:41



като каза "нимфоманки", едни такива неща, които не знам дали отговарят на определението за романтика

НАЙ-добрия клуб



Тема Re:Споменаването на сатирите същонови [re: Xypodilec]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано24.06.01 14:51



навява асоциации различни от романтиката / за справка вж Киро/



Тема Мда,нови [re: kakata]  
Автор Kaмъk (хвърлен)
Публикувано25.06.01 03:47



да оставим сатирите и нимф-ите (оманките) на калъп и да говорим за другото :) Не съм виждал весела романтика да ти кажа... Нещо не ми се вързва гледането на залез над морето с веселба (че то ш'са убърне на хипарски купон, не че нещо против), не си спомням да се смея и да соча слънцето с пръст (който и да е). Романтиката предполага еле любов (която сама по себе си изключва веселбата (поне в открития и вид, докато се мляскате мой и да са хилите, ама много пръска )). Баси сигур си личат програмистите, щото отварят и затварят по няколко скоби. Извинете за отклонението. Еле усамотение (туй отпреди 2-3 изречения), което пък хептен не е много весело (аснитарите дебнат на ъгъла за смеещи се сами хора). Та така, ако ми разбра нещо, добре, ако не - да обясня ли пак? По-неразбираемо естествено.

Студ, сняг, виелица, а той гол до кръста - жъне.


Тема Re: Мда,нови [re: Kaмъk]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано25.06.01 08:48



Лириката е само едната страна на романтиката, а тя романтиката е нещо много разнообразно и богато и въобще не се изчерпва със свещи и плаж.
Не се изчерпва и с едно любовно чувство,Та тъй смятам аз, но като ми изкристализира моето схващане за романтика, ще ти го пусна...



Тема Re: Романтика без музика не биванови [re: kakata]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано25.06.01 11:31



Аз пък обожавам да се излегна на дивана, да си пусна балади със соло на саксофон и да се отнасям. Свещите ги споменахте вече, да не повтарям... А за по път обичам динамични неща - все едно вятърът те отвява!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Ne e taka...Ja si predstawiнови [re: kakata]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано25.06.01 16:42



-Stara Elada ,njama gi oshte dogmati4nite nowi monoteizmi -poljani ,stari grycki wina ,ot onija ,koito samo Trakite (nash'te hora ) pijat nerazredeni ,ognjowe ,i satiri,kakto i tam ,syotwetnite nimfi.
Nima towa ne e romanti4no ?
E ,towa,koeto prawjat sled kato ugasnat ognjowete ,e taka ,da se kazhe ,priskyrbna strani4na podrobnost...a i mozhe li bez neja ?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Романтика без музика не биванови [re: Бeзcъннa]  
Автор fractal (непознат )
Публикувано25.06.01 17:10



Vangelis




~
"без чалга света е романтичен"



Тема Re: Представям синови [re: Kиpo]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано25.06.01 21:45



сатири, нимфи, сатири, и един подскачащ с медал на рамото



Тема Re: Романтика без музика не биванови [re: fractal]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано26.06.01 03:40



Ами... каквото съм чувала на Вангелис, все депресиращо ми действа. Космически звуци, полет в пространството и се чувствам една мъничка, мъничка и нищожна... Нали романтиката би трябвало да предизвиква положителни емоции? Или пак съм наопаки...

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.