Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 06.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Тема Мисля си...нови  
Автор Kиpo (son of Пич)
Публикувано18.06.01 13:06



След вчерашните изпълнения-всичко е до хората.
Ето-с всеки от тук присъстващите мога да си прекарам приятно минута ,две ,или час.Или ден.Дори с Васко-все ще намерим нещо ,което пием и двамата.
Сега,след като се разбра ...всъщност ние си го знаем,или поне повечето от нас,че демокрацията си има доста дефекти,сещам се за един-как е възможно Сънси,Каката,Неонелка...нека не изброявам-всички ,или почти всички ,влизащи в тези клубове,да имат точно толкова тежък глас ,колкото има Киро от факултето (не съм аз ,бел. на авт. )?
Каква е връзката ? Ами ето:
Защо да се терзая от това ,че стадото само се вкара в блатото,след като така или инак ...
Би ли било възможно ,например ,романтично преживяване с една мургавелка от ония ,които дебнат на автомагистрала " Хемус " или на околовръстното ?
Нене,нямам предвид това ,за което се сетихте,и за което и аз бих се сетил.
Да седнете на кафе и да поговорите -дори само това ...
Не ми върви " приказката" днес ,определено,може би дори се излагам...Но не ми пука много...
Кофти ми е ,че принадлежа към една,като цяло, тъпа нация.
Кофти ми е -и аз съм тъп-защото си губя времето и пиша това.
Но се радвам ,че сред това народонаселение има и такива невероятни личности като вас-всеки ,постнал нещо в този клуб да се счита упоменат.
Радвам се и за това ,че когато утре вляза в туй клубче ,ще намеря поне две-три мненийца на хора,мислещи като мен.
Е,до скоро,дами и господа !
А,да не забравя,когато негово Пърдялничество ви раздаде петте иляди на калпак,непременно да се съберем тук и да пообсъдим къде ще идем-на някой тихоокеански архипелаг,в Саваната на Кака,Кения на Неонелка,набързо скалъпената от мен Земя на Оазисите ,или нейде другаде ?
Може и да гласуваме !

Benefacta male locata malefacta arbitror

Редактирано от Kиpo на 18.06.01 13:37.



Тема аз пък се чудя...нови [re: Kиpo]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано18.06.01 17:10



... защо не се кандидатира за цар - ей го на как гордо звучи само Цар Киро

P.S. Не че не ме е яд и мен, но явно ще се прави като в оня виц за богатирите (ако не го знаете -- мога и да го пусна тука)

НАЙ-добрия клуб



Тема Re: аз пък се чудя...нови [re: Xypodilec]  
Автор Wine (непознат )
Публикувано18.06.01 17:16



Пусни го! Нищо, че за това те моля аз!
Извинявай!




Тема Re: Мисля си...нови [re: Kиpo]  
Автор V.E. (8=======>)
Публикувано19.06.01 08:15



kire kire, da te e jad che sme se rodili b bg. no kakto kazva WC (winston churchill) vbseki narod si zaslujava pravitelstvoto... drug e vuprosa dokolko nie sme narod...



Тема ReЕ, така да ти се разпиша и азнови [re: Kиpo]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано19.06.01 10:28



Мдам, кофти ми е и на мене като гледам как "лошите" журналисти си позволяват да притесняват добрия цар с въпроси!
Нахалници! Да не му изпратят предварително въпросите /или отгооврите/.
А той, милият, как хубаво говори английски? Каква дикция, какво прозношение!? Виж българският му е такъв, все едно говори на конете си.
И престолонаследникът и лбъещата царица, слушат с преводач въпросите на бъдещите си поданици.
Абе, що не се записах овреме да карам второто ниво испански, то сега цените ще станат космически, зер трябва да изучаваме бъдещия си официален език....
Абе, него дъртия не го гледам, ама децата му приятни, възпитани, красиви спор няма, ама какво общо имат те с нас!??????? Гледат ошашавено, като на чужда планета, което си е и така....



Тема Re: Мисля си... [re: Kиpo]  
Автор Megan (драка)
Публикувано19.06.01 12:19



Да ти кажа, никога не съм предполагала, че нашият народ е толкова лековерен. Ама никога. През ума ми не е минавало, сигурно ужасно наивно звучи, ама .....май наивността ни е част от народопсихологията. Така като гледам.

Последните 10 години от живота ми ( а това хич не е малко време) минаха в "преход". Лошо няма, само дето преходът беше от пусто в празно. И едва сега, когато има някаква идея за път, за целенасоченост, за "жертва" ако щеш, но поне в името на нещо смислено.......се връщаме отново назад. Снощи се видях с едно приятелче, има си бизнес някакъв, чиите единствен коментар беше "Тегля каквото имам от банката, и се махам. Колкото по-далеч, толкова по-добре" А е женен, има две малки деца.


Каква е тая обездушена, робска психика, не зная. Българинът много обича да е жертва, много обича да го тъпчат и да го мачкат. А после да дойде някой Месия и да го освобождава. Без значение от какво.

Както каза Атомната Чушка в един друг клуб - Абе вие (гласувалите) утепахте рибата с прашка.
Аха.



Тема Уводнови [re: Wine]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано20.06.01 19:46



В Русия се появила страшна и кръвожадна ламя. Изяждала всички, опустошавала села и градове. Хората се много изплашили и решили да трсят богатир, който да се сбори с ламята.

НАЙ-добрия клуб



Тема 1нови [re: Xypodilec]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано20.06.01 19:50



Търсили те, търсили и намерили кого -- Иля Муромец (ако така се пише). Отишли при него и му казали, така и така, ламята, ужас!
-- Какво искаш, за да се сбиеш с ламята -- попитали хората.
-- 365 литра водка и 365 дена да помисля -- отговорил той.
-- КАК 365 ДНИ??? Ламята ще изяде всички ни дотогава!

И тръгнали да търсят друг богатир.

НАЙ-добрия клуб



Тема 2нови [re: Xypodilec]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано20.06.01 19:53



Търсили те, търсили и намерили забрайх_му_името (aко някой го знае, 10x). Разказали и на него за ламята и го попитали:
-- Какво искаш, за да се сбиеш с ламята?
-- 150 литра водка и 150 дена да помисля.
-- ОООО! Няма толкова време! След 150 дни ще е МНОГО късно!

И тръгнали отново.

НАЙ-добрия клуб



Тема 3нови [re: Xypodilec]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано20.06.01 19:56



Търсили те, търсили и намерили Добриня Никитин. Разказали за ламята, този път по-подробно и тъкмо да го попитат какво иска, той станал, навлякъл бързо доспехите, грабнал боздугана и тръгнал навън.
-- Чакай, чакай! -- казали хората -- не ти ли трябва време да помислиш?
-- Какво да мисля, бе?? Трабва да се бяга!

END

НАЙ-добрия клуб




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.