Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 11.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Идеи :))нови  
Автор lntuition ()
Публикувано16.06.01 23:05



Доста интересен клуб изглежда. Надявам се само да не кривне от първоначалният замисъл, защото тогава е доста жалко. И се получават разни нежелани ефекти.
Явно все още имало романтични души :)) това никак не е зле....още повече ако намират съмишленици.
Та бяхте започнали да изреждате романтичните неща. Това е доста относително, зависи от обстановката, от човека насреща. ПОнякога си мисля за вечеря на някой скалист бряг, с чаша вино в ръка и плискащите се вълни в скалите, или може би Шопен на развяващи се пердета. :))
Хайде, давайте идеи......например за най-романтичната ви вечер...или романтично преживяване някога с някой......а може и идеи как да се изненада партньора....:)))



Тема Re: Идеи :))нови [re: lntuition]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано16.06.01 23:26



Най-първото, което се сещам (защото още ми е смешно и скъпо) беше когато се качихме посред нощ с момчето, което харесвах ( не че той знаеше, де) на дървото пред нас да ядем череши, докато другите играеха на криеница по улицата. На никой не му направи впечатление, че той беше по пижама, аз - по нощница... И тогава ми изпя "Написах песен,/ защото те обичам,/ защото ти си/ любимото момиче...". (е, изпя го като репетиция за една друга, но на мен моментът и така ми хареса:-)))

Ти мъж или жена искаш да изненадаш?



~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Как да се изненада партньора?нови [re: lntuition]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано16.06.01 23:27



Например, много е приятно като се връщаш от работа лятото и бързаш да си вземеш вана, влизайки в банята да видиш, че е пълна до половината и има разпиляни листа от рози във водата.

@=>=>=


Тема Re: Как да се изненада партньора?нови [re: shockwave]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано16.06.01 23:40



Чудесна идея...............Стига да има кой да я осъществи:))))))))))))))



Тема Re: Как да се изненада партньора?нови [re: shockwave]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано17.06.01 00:36



Лелеееее, някой се е сетил да те изненада така? Ако да - направо завиждам...


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Как да се изненада партньора?нови [re: Бeзcъннa]  
АвторPypesh (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 14:27



Srednoshtno sybujdane sypytstvano s predlojenie za noshtno kypane v....nqkoi basein.. = )



Тема Re: Как да се изненада партньора?нови [re: Pypesh]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано17.06.01 14:34



Ееееех! Случвало се е! Няколко прескочени огради... Не с любим, но с приятели - и беше наистина романтично - отражението на луната във водата, шепота на листата, една хармоника и една китара...


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Как да се изненада партньора?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано17.06.01 16:33



И на мен ми се взе акъла тогава...
Та затова сега го споделям с вас.
Да сте информирани, да знаете какви са пътищата към сърцето.
А и аз сигурно ще науча нещо от вас..


@=>=>=


Тема Re: Тинови [re: Бeзcъннa]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано17.06.01 17:16



все с приятели ли изживяваш романтични моменти?
Или нещо ни мяташ по черешите?



Тема Re: Ти [re: Babyface]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано17.06.01 18:37



Веднага скачай от черешата - аз там не съм те меткала! Пиша първото, за което се сетя - така че си направи сама извода кои са били по-романтични - гаджетата или приятелите ми. Кво да правиш, Бейби... Ако те изненадат с нещо само за да ти се подмажат, романтично ли е? Нали затова се намърдах наоколо - да видя как е с другите.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.