Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ох, бе какооооо!нови [re: kakata]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано16.06.01 13:25



в сахара няма гну, как не можеш да се сетиииш!
в сахара има камили и пирамиди.
и торни бръмбари - най-благородните на света.
така че махни грациозното гну (те са си грациозни до едно : ))) и дай сълзата да се отронва при вида на духа на нефертити, например, или... ох... на клеопатра... въпреки че пък клеопатра какво общо има?
а, да, чернокоси са!
обаче пък нефертити в джип? или клеопатра?
брех, съвсем изпооплетох конците...
я най-добре кажи ти - какво станало по-нататък?
клеопатра ли забрави да сложи бирата в хладилната чанта, или просто вече беше изпита всичката?
ох, нищо не мога да разбера от тая история...



Тема Da ne se razsyrdi kakata ,ama kakнови [re: HeOHeЛ]  
Автор Kиpo (son of Пич)
Публикувано16.06.01 17:46



...abe kakto kazwat drewnite ,kakata mi e mila ,ama istinata mi e po-mila-Serengeti maj se pada w sawanata ,a ne w pustinjata...
I az sym edin kwazi-romantik(((
Kakwo ni pre4i da si izmislim Zemja ,w kojato Serengeti e w pustinjata ,a na wseki kwadraten akyr ima po edin hladen oazis ?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема До всяка woamnka - 2 бушменанови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано17.06.01 14:10



и и веят с ветрила от паунови пера.

***


Тема Jeny winagi shte kazhe neshto na mjasto !нови [re: Jennifer]  
Автор Kиpo (son of Пич)
Публикувано17.06.01 14:49





Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re Моля, аз си го карам праволинейнонови [re: Kиpo]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано17.06.01 15:09



и все към Серенгети и саваната ме тегли, в Кения май беше, ама бейби и хипото телепортираха компанията в Сахара, но после пак се върнахме в Серенгети.



Тема добре, де, серенгети...нови [re: kakata]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано17.06.01 16:58



значи...
(абе къде беше серенгети? някъде близо до езерото виктория ли? или по-вдясно така? както и да е, ще пердашим по серенгети, все едно къде се намира )
значи... аз съм някъде в края на разтееегнатата редица от джипове и лендроувъри, които се носят по неравните прашни серенгетски пътища.
не съм в джип, а в по-голяма кола, с яко чергило (или както там се казва). комуникираме си по някакво радио, всички ние, от всичките коли. нещо като в такситата : )
изведнъж от втората кола казват, че първата е обградена от голям прайд лъвове и лъвиците гневно се опитват да я обърнат и да изчоплят хората отвътре.
всички ние бързаме натам, аз подготвям камерата и почти никак не ме е страх, освен съвсееем малко, ама съвсем малко : )
когато стигаме до местопроизшествието се оказва, че положението е наистина много сериозно, защото колата вече е обърната на една страна и добре, че е здрав джип, в който животните не могат да се промъкнат. но те са се накатерили върху него и ръмжат, а мъжкият лъв реве застрашително от храстите.
аз снимам, наполовина излязла през прозореца на машината и изведнъж ми хрумва какво да направим, за да отървем нападнатите си приятели.
съобщаваме по радиото всички коли да се отдръпнат и тръгваме към обърнатия джип.
когато стигаме до него започваме да разхвърляме малки парчета месо, а отзад сме пуснали да се влачи цяла одрана коза и лъвовете тръгват след нас. ние се движим бавно и те почти съвсем ни настигат, а нашите приятели от другите коли през това време бързо помагат на пострадалите. те всъщност не са пострадали, даже не са се натъртили, а и джипът им си е съвсем в ред, само малко поожулен : )
когато разбираме това ние пускаме закланото животно на лъвовете и се отдалечаваме с пълна газ.
после отново се събираме в лагера, аз показвам филма, всички пием нещо леденостудено и сме толкова здрави, радостни и се чувстваме прекрасно...
... ех, да не бяха огромните пълчища мушици, които непрекъснато падат в чашите... щеше да е съвършено!
всъщност - аз пия бира, така че си е направо съвършено, защото я пия направо от бутилката, както никога не правя, ако не съм на сафари в серенгети : )))))

за утре имаме планове да посетим едно много затънтено племе пигмеи и да им раздадем сол.
може би ще ни поканят да снимаме лов на слон, кой знае?



Тема Re: добре, де, серенгети...нови [re: HeOHeЛ]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано17.06.01 17:55



Мдам, тия в първата кола бая са се поизпотили, особено ако Киро е паднал върху тях, по неволя де, пусти му лъвици, сигурно са помислили златните му къдри за ГРИВЕСТ...лъв.



Тема Re: добре, де, серенгети...нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано17.06.01 18:00



Хич няма да ни поканят да снимаме поради следните причини:
1. Като светне онази ми ти светкавица, може да решат, че сме затворили богът на гръмотевиците ГРЪМОТЕВИЩРАКТИМБУ в черна кутия и да ни подгонят с намазани с отрова копия.
2. Може да си помислят, че ще вземем душата я на свещения им слон, я нещо такова, в резултат на което слонът да почне да беснее и да им изпотъпче колибките и пак да ни подгонят с отровните копия.

И в двата случая резултатът е все един и същ.
По-добър е вариантът с новата романтична земя с оазисите, мисля аз.



Тема НеОНеЛ и Киро -- как не ви е срам!нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано17.06.01 19:09



Това не било там, онова не било незнамсикъде, истината била по-ценна. ААА!

Това ми напомня за една книга, в която някакъв бил заповядал абсолютно всичко, което се говори и пише да бъде вярно. И като резултат -- поет, възхваляващ герой беше писал нещо от рода на: "коня му беше бърз като вятъра (ако вятъра е със скорост не повече от xxx m/s)..."

Я по-романтично двамцата!

НАЙ-добрия клуб



Тема e, да, ама като пък се опитах да ида на лов...нови [re: Xypodilec]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано17.06.01 19:21



... за слон и бейбифейс веднага взе да говори, че не можело било, понеже светкавицата щяла да незнамсиквоси :(
първо като снимаш с камера няма светкавица и второ... искам на лов за слон, пък!
искам на лов за слон и да си говорим с пигмеите и да им даваме сол и да видим как си правят палмовите къщи и как ... преследват орангутани и... и още купища неща и също искам да погледаме как кондорите учат децата си да летят и как принцесите на ватусите играят със златни топчета и зарчета върху инкрустирани със скъпоценни камъни абаносови табли и...
... ааамаха с хамаха! :(((
няма пък, като сте такива да разказва някой друг, а аз ще пия бира.
от чаша.
нали не съм в серенгети, а тук, в кухнята и няма нито една мушица (освен гадните хлебарки). и такова... и за да пия бира трябва ей сега да изтичам да си купя...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.