Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Рокери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въпрос за моторджиитенови  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано29.11.10 20:09



Понеже в момента превеждам книга за Хелс Ейнджълс - пичове, как точно се превеждат думите "flash" и "cut" в тоя контекст:

"His flash - the small cloth patches stitched onto the front of his cut - identified him as a Skull Valley member and as one of the "Filthy Few".

Meрси предварително :)



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: Eмo]  
Автор lodkarq ()
Публикувано01.12.10 16:36



Ха Енджелите написали книга?

ГоУем смЕх Виж "пич" тук не е стъпвал човешки крак не помня от кога! Това си е въпрос за поУигУоти. Онова което виждам по съборите е сбирщина на пиянки, не се (надявай) на отговор.



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: lodkarq]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано06.12.10 08:12



Не беее, книгата е за енджълите :-)))Ма верно като стане дума за тех, основното е "лоши са-не са лоши, лоши са-не са лоши"



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: ha!]  
Автор lodkarq ()
Публикувано07.12.10 00:01



Да беее, не предвидих този вариант

, че някой друг може да пише за Енджълите!
Но все тая важното е, че си имат книга
Това лято стоях плътно зад един Енджъл на Крайморие, на събора изглеждаше доста страшен но ме кефеше много куца мутра
Абе лоши, лоши колко да са лоши все трябва да има и свестни между тях

п.п. : оспамихме темата но не вярвам, че някой ще му отговори.Аз знам Английски колкото да си изпрося боя



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: lodkarq]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано08.12.10 02:03



Лоши-добри, Тъндърс накъсаха Спирит оф фрийдъм. Войната ли почна или ша клекнат ...
Баси тъпнята



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: ha!]  
Автор lodkarq ()
Публикувано08.12.10 23:35



Не разбрах точно какво имаш предвид? Но предполагам, че са се здърпали нещо 2-та клуба. Аз тази година ходих само на Текето, на Пристата дори не знам на коя дата е бил ама и там си е хубаво добре съм си изкарвал

Ма много ме е яд дето се делят, някой умишлено прави това разделение така си мисля."Разделяй и владей" гадост



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: lodkarq]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано13.12.10 09:10



Ми казвам, нема делене веке. Тъндърс скъсаха гръбчетата и свиха байряка на спирит...
Не че разбирам тия мъжки работи



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: lodkarq]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано13.12.10 18:46



Kучето и Крейзана не се дишат



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: ha!]  
Автор lodkarq ()
Публикувано13.12.10 19:51



Хм.... и сега няма да има "Ретро байк парти" ? То беше пародия на събор (както по-голямата част от съборите) но на мен ми харесваше, с компанията си изкарвахме весело.А за креизана к'во да ти кажа още ми е пред очите доволното му изражение кога биха Дочо в Казанлък, след това се оказа, че му е пръв "приятел"


Техни си проблеми не са малки да се оправят.
От 14 години си имам личен Мотор и всяка година ходя на по-вечето събори преди това ходех на стоп, имам не забравими спомени на един от първите Търновски събори беше на Арбанаси. Далечно минало да видим бъдещето какво ще покаже



Тема Re: Въпрос за моторджиитенови [re: lodkarq]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано14.12.10 09:41



До май (ретро) и юни (приста) има време... поживем-увидем, ако идваш у Русьету, обади се




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.