Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Рокери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Има ли мераклии бе?нови  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано03.02.03 12:13



Продавам една красавица, тук можете да я видите

, а тук - . Това е R1, други обяснения не са необходими. Не е бита или въргаляна, под 2000 километра е. Цената е къде 10 бона зимата, напролет е нагоре, знаете как е... Акулчо, шо ше кайш, баце?

Имам и една , ама още не е оправена от челния удар. Има още една от 84-та година, ще се даде къде 1500 лева.

Дайте да оженим тая железария, зимно намаление!



Тема Re: Това е друга работа.нови [re: akulcho]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано06.02.03 10:56



Значи R-единицата не е за тебе, човече. За гадже пък да не говорим, има място само за един гъз. И аз не съм по екстремните изпълнения, по-точно бях, ама се нагледах на рентгенови снимки с пирони, болтове, планки и други подобни. Карал съм ZX-11 с 48-милиметрови карбуратори, 165 коня, а километража му беше до 340. Обаче нещо ми мина мерака, сега съм на Джип, а двуколесния парк се разпродава. Такива работи...



Тема Re: Има ли мераклии бе?нови [re: Bushman]  
Автор boliarka (мъничката)
Публикувано06.02.03 13:03



моторетката си я бива! и макар да съм фен на RR и тази не е за изпускане!



Има ли някой десет бона на заем?

Болярка Биреното Човече


Тема Re: Нищо де, ...нови [re: akulcho]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано06.02.03 14:01



разнообразие да има. Ти като си по чопърите, кажи за тоя варел


Виж че е докаран малко като чопър, има високо руле, изнесени напред стъпенки и сиси-бар. Иначе си е като пейка, а и годината е слабичка... Много ли са му 1500 лева, какво ще кажеш?



Тема Re: Ей, ти си опасен, бе!нови [re: akulcho]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано06.02.03 19:26



Щом си чопърист и караш Сузуки, да не си на Интрудер? Ако си яхнал 1.4-литровия, направо не се говори с теб. Имаше и едни по-малки - 800 кубика. И едни още по-малки круизерчета, май Савидж бяха, къде 400 кубика. Кажи де, похвали се!

Защо подценяваш Ямашката? Че не е чопър - не е, ама чак пък за деца... Има си 3 цилиндра по 250 кубика и не е съвсем мъртва. А за годината... какво да ти кажа... то аз съм 67-а и още не съм за изхвърляне...



Тема Re: Абе кой ще се занимава с тая тояга...нови [re: akulcho]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано07.02.03 09:59



Чак пък да я преправям. А и откъде да й знам оригиналния вид? Ако някой се огледа в нея, да дава ония 1400 лева и да я отнася.

За Савидж 650 не бях чувал. И той ли е с ремък?

Гледах каталога на Сузуки за тая година, имаше едни още по-големи круизери къде 1.5 литра, приличаха на Драг-стара на Ямаха, абе копират Харлея 1:1.


Но успоредно с тях си правят и старите Интрудери - малкия и големия.


На мен стария Интрудер по ми харесва, някакси е по-изчистен и стилен. А ония с дълбоките калници не ме кефят.



Тема Re: Има ли мераклии бе?нови [re: Bushman]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 11:19



Za kolko pari dava6 Suziki-to-saotvetno opraveno ili ne?Udara mu verno li e 4elen,koq godina e ?



Тема Re: За катаната.нови [re: 123]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано07.02.03 13:09



Значи това е GSX600F, купен е 91год. и е ударен 95. На малко повече от 20 000км. е. Ударът е бил челен, и долу в колелото, и горе във фара и таблото. Бяха му сгънати назад телескопите и рамата беше мръднала, та моторът се беше скъсил с 15см., голямата стойка не стигаше до земята, ха-ха! Предното колело също беше отишло малко наляво. Фара и таблото са смачкани, спойлерите са на парчета.

На картинката е вече изпънат, ама още няма фар и табло. Двигателят работи много добре, нищо не е пипано по него. Джантите са добре, с нови гуми, ауспусите са оригинални. Платено му е митото.

Най-добре да говориш направо със собственика. Виж на нашата страница

! Можеш да говориш с Митака, там има и телефони. Във всеки случай цената трябва да е увеселителна, нещо къде 2000 лева.

Редактирано от Bushman на 07.02.03 13:11.



Тема Re: Има ли мераклии бе?нови [re: Bushman]  
Автор gruhal ((l)user)
Публикувано20.02.03 16:05



Zdrasti, kakwa i e/bila dramata na R1-ta che e tolkowa tynko?



Тема Re: Има ли мераклии бе? [re: gruhal]  
Автор gruhal ((l)user)
Публикувано20.02.03 16:23



prashtai na dim@cablebg.net




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.