Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 17.06.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Долу Васко кръпкатанови  
АвторОчезар (Нерегистриран)
Публикувано07.11.00 15:39



Тъп,прост,ограничен,елементарен,високомерен,надут и пее фалшиво.

На блусфеста в Кво Вадис/събота/ група Джендема го поканиха да седне зад барабаните за да забият парчето "Стара градска морга".Той излезе, взе микрофона и съобщи, че е време на сцената да се качи следващата група като по тоэи начин най-просташки свали Джендемите.

"Бате" Васко това ,че се погаври с група Джендема не ти прави чест.

Те Джендемите си имат едно парче което едва ли са го писали за него, но в случая е много показателно.

А то е;

Един ми каэва ти си лош човек
със своя въздух тровиш моя бизнес
а аз му казвам ти ли си човек
навсякъде се мазниш
и само шефовете киснеш.

А той ми казва аз съм рок певец
но всички знаем че е гола вода
а рокът братче трънен е венец
не може да си подъл
и с тъпи песни да мориш народа.

Недей да цапаш моя рок
с мислите си импотентни
дори да мислиш че си бог
публиката иска вредни
публиката иска вредни
публиката иска...






Тема Отг: Долу Васко кръпкатанови [re: Очезар]  
Автор1up (Нерегистриран)
Публикувано08.11.00 23:26



кофти, мамка му :(((
а аз го имах за готин :((((



Тема Момчето поне умее да шие :-)))нови [re: Очезар]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано10.11.00 11:44



Спомням си го веднъж по телевизията как обясняваше на Юлия Берберян - Баничката , с каква любов си полагал новите кръпки върху джинсите. И като си влезнел в новите кръпки, хоп - много блусарски се чувствал.
Само дето едни кичовски джинси ,комай, не стигат, че да може като си намърдаш задника в тях да почнеш и да разбираш от тая музика.

И аз присъствах на тази грозна сцена, която описваш.

Ами този нещастник доказа, че дори не става и за пресконферансие (какъвто се опитваше да бъде).
ВК е просто една оперетна фигура на българската сцена. А "блусът" му беше отдавна употребен от всякакви политически партии, хепънинги, коалиции и прочие мероприятия.
Като гледам оялата се физиономия на тоя тип, винаги се сещам откъс от едно парче на Джон Ленън : "Леле, някакъв ще ми се слага,пълен с мангизи, пълен с пинизи, пълен с девизи ..."
Ами това е. Няма смисъл дори и да си хабя думите за тоя тип.

Предлагам да подемем една обща акция по внедряването на ВК в шивашкия бранш. Таман да сторим едно добро дело за българския блус, пък и да уредим момчето да шие на щатна заплатка, това поне го може.

Viva Джендема и Херманс Улф Бенд !





Тема Данови [re: Cruiser]  
АвторОчезар (Нерегистриран)
Публикувано10.11.00 14:45



Ама много хубаво ги опишваш некои неща.
А той "бате" васко и за шивач нема да стане.Пък нали знаеш за поларите и т.н. не го ща и тука да ми се мотае.
Дж. тая вечер пак са в КВ.
Дали да ходя?
Защото?
Длъжен ли съм?




Тема Отг: Данови [re: Очезар]  
Автор---------- (Нерегистриран)
Публикувано13.11.00 13:19



Васко Кръпката се обърна в това, срещу което се водеше че се бори! Той е един долен лъжец и популист. Когато хораха гниеха в соца, той свиреше по кораби с гадни естрадни звезди, а после се изкара страшен борец - против какво??? Просто спрямо новата политика, измисли нов начин за изкарване на пари. А с тази случка, за която и аз чух още веднъж доказва че не е нищо по-различно от КОМУНИСТ!!!! За какъв се мисли че да раздава правосъдие, кой да свири и кой не. Той е точно това, срещу което се води че се бори. Той е и предател, защото предаде всички тези хора, които му вярваха по митингите.



Тема "Юлия Берберян - Баничката"??!?! :)))нови [re: Cruiser]  
АвторDeny (Нерегистриран)
Публикувано16.11.00 17:31



БАНИЧКАТА???? :)
Това пък какво е?
И защо е баничка????



Тема В ЕДНО КЬОШЕ СТОИ МЕНТЕнови [re: Deny]  
АвторОчезар (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 12:25




В едно кьоше стои менте
в едно кьоше стои менте
но тва не било питие
а най било ербаб-джудже
на сцената си вее трътката
наричаме го Васко Кръпката.

В едно кьоше стои менте
в едно кьоше стои менте
възседнал старата си слава
стои и само бълва плява
захапал здраво с зъби мръвката
наричаме го Васко Кръпката.

В едно кьоше стои менте
в едно кьоше стои менте
и пее песнички “чудесни”
а текстовете му направо смешни
и за да не се обърка стъпката
наричаме го Васко Кръпката.










Тема Neka bude svetlina neka ima..................нови [re: Очезар]  
АвторLuka Brazi (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 18:48



Kaza Vasko i az kazvam neka njama prostotii!
No Vasko si e pich, i vzemete se zanimavaite s nekoi drug.Shot bira ima!





Тема Отг: В ЕДНО КЬОШЕ СТОИ МЕНТЕнови [re: Очезар]  
Авторklu_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 16:47



WOW dobre kazano.good




Тема А ти какво разбираш под пич ?нови [re: Luka Brazi]  
Автор Cruiser (непознат )
Публикувано06.12.00 22:08



Някой да се нашари с кръпки и да открива всеки път концертите си с лафа: "Хеей, в този град има ли бирааа?"

Сори, навремето Кръпката не правеше лоша музика, но извън нея си остана една абсолютна "Кръпка", както правилно се е нарекъл. Надуши ли актуално събитие и гледа веднага да се "закърпи" за него. И на всичкото отгоре момъкът нещо започна да се изживява като единствената инстанция в блуса, поомеси се с депутати, поканиха го в "Панорама" и започна наляво и надясно да раздава оценки за всички останали от бранша и всичко де що мърда в тази държава.

Нямам нищо против политическите му убеждения, редно е всеки човек да ги има такива. Но блусът е прекалено велика музика, за да се дава под наем наляво и надясно. А Васето успя да направи дори и кариера с нея.

Тъжно ми беше преди години да наблюдавам как някогашната велика блус-група на Питър Грийн и Джеръми Спенсър - Fleetwood Mac, прерастнала впоследствие в някакво жалко поп-съставче забавляваше Бил Клинтън, когато стъпваше във втория си мандат. Свиреха бодро като някакъв дикси-бенд. А край тях гирлянди и грейнали политици.
Затова Битълс са велики. Защото върнаха ордените на Британската империя.
Затова Боб Дилън е истински музикант. Защото не е свирил за нито една политическа партия, въпреки безбройните покани. И т.н.и т.н.

Впрочем, не искам да звуча като морализатор. Всичко казано по-горе е въпрос на лична гледна точка. Сори за острия тон :-)))







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.