Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 13.06.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да си спомним за Джиминови  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 09:48



Пък макар и с един ден закъснение. Вчера се навършиха точно 30 години от смъртта на Джими Хендрикс (сутринта на 18 септември, 1970)

Какво щеше да е рокът без китарата и какво щеше да е китарата без Джими ?

Да си пуснем по едно негово парче, а?




Тема Отг: Да си спомним за Джиминови [re: Cruiser]  
АвторTarantulla (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 18:58



az opredeleno shte go napravia. Malko sum zakusniala ama zesta e vazen.




Тема ami JDM?нови [re: Cruiser]  
АвторIceman (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 01:30



interesno dali niakoi na 3 July se seti za James Douglas Morrison ili po-poznat kato Jim Morrison? Prosto se chudia dali ima fenove na DOORS :)



Тема Съмняваш ли се?нови [re: Iceman]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано25.09.00 11:38



Ощe повече че JDM, Дженис Джоплин и Джими Хендрикс някак си,винаги са ми вървели в тройка. Пробиват в една и съща година, Хендрикс и Джоплин - дори и по време на един и същи фестивал - Monterey Pop. И тримата умират на 27 години, горе-долу по едно и също време - Хендрикс - на 12 септември, Джоплин - две седмици и половина след него, Морисън - след девет месеца и нещо.

Знаеш ли, че в края на 1970 г., след смъртта на Хендрикс и Джоплин, Джим Морисън е имал навика да казва на приятелите си "Вие в момента пиете с Номер Три"



Тема Отг: Съмняваш ли се?нови [re: Cruiser]  
АвторIceman (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 00:11



ne znaeh za N3...



Тема Хмм...нови [re: Cruiser]  
АвторDeny (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 14:58



Дж.Хендрикс не съм слушала достатъчно за да мога да кажа...
Но Дж.Джоплин, Джин Морисън и "Нирвана" - комбинацията от музиката им е убийствена за мен. Убийствена в буквалния смисъл. Категорично психическо и емоционално въздействие /върху мен специално - щото за някой тва може да е боза/.
Един приятел казва, че има хора, които са така устроени, че подсъзнателно улавят и се поддават на някакви закодирани в музиката внушения...
Сигурно е вярно - не мога да обясня наистина какво ме кара да се чувствам точно по начина, по който се чувствам от ... от рока специално.




Тема То и аз таканови [re: Deny]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 19:52



Това е състояние, в което лесно изпадам и от което трудно излизам. Понякога се чудя след някой неколкочасов сеанс - лунатизъм или... Или все още ми остава и някоя друга читава година.
Хендрикс, Джоплин, Доорс, Сабат, Юрая ... няма смисъл да продължавам. Хубаво е че ги има, за да може и ние покрай тях.





Тема Отг: То и аз таканови [re: Cruiser]  
АвторIceman (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 01:08



hubavo e, che ima oshte hora, koito spodeliat nachina mi na mislene :)
vypreki che triabva da priznaia, che poveche me privlicha rocka ot 80te godini, vse pak klasicite, koito sa spomenati tuk shte uvazavam vinagi :)



Тема Отг: Cruiserнови [re: Cruiser]  
АвторDeny (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 17:26




дай един е-мейл, моля, че трябва да ти отговоря някой работи.
или ми драсни две букви на julllyy@hotmail.com





Тема Отг: Да си спомним за Джими [re: Cruiser]  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 16:20



Long live Hendrix!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.