Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 13.06.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А НАЙН ИНЧ НАЙЛС -РОК ЛИ Е?нови  
Автор M.MANSON ()
Публикувано29.05.00 12:24



И защо по дяволите ,когато става дума за Рок/с главно Р/ в устата са ви само старите групи? И ще ме светне ли някой какъв е критерият за истинската,стойностна Рок-музика? След като Дийп Пърпъл са такива богове на рока защо са зациклили музикално някъде в 70-те и не излизат от там?Не,че не харесвам тяхната музика.Напротив!Но едва ли ще се намери човек ,който ще ме убедир че най-добър е единствено стария Рок.И ако човек изпитва потребност да слуша предимно"старите" групи и да открива стойностните неща в черно-белите филми то не означава ли това ,че просто е дошъл неминуемият момент с чисто биологическото помъдряване/разбирай остаряване/ Рокът е жив не защото Цепелин и ДиСи са вечни.Рокът е жив защото има групи,които носят духа на бунта срещу предрасъдаците на обществото. Там където няма бунт-няма рок. И между другото защо когато се говори за Рок никой не споменава Джери Лий Луис или Литъл Ричард например? И защо след като са такива титани на метъла Мейдън- самият Брус Дикенсън казва че мястото на Мейдън е редом до имената на Корн и Мерилин Менсън?Трябва ли да поясняваш къде ти е мястото за да го заемеш отново? И съвсем между другото срещу какво точно се бунтуват Металика в момента,че нещо не мога да се светна.Срещу нелегалното разпространение на новата им песен в Интернет? Ха!!!!Факта лично за мен е направо смешен!!! Това ,което се опитвам да кажа е ,че за всеки си има място и време. Освен разбира се Ози Осбърн.Да е жив и здрав бащицата!!!

Тема За Металика... [re: M.MANSON]  
Автор Vladi ()
Публикувано06.06.00 22:42



Бунтуват се срещу разпространяването на ВСИЧКИ техни легално издадени песни в Napster-а, и баннаха достъпа на 300 000 (триста хиляди) души. А днес една колежка ми каза, че и Др. Дре бил направил същото...

Тема А НАЙН ИНЧ НАЙЛС -РОК ЛИ Е?нови [re: M.MANSON]  
Автор Eдин метал-китарист ()
Публикувано19.06.00 10:40



Уважаема M. Manson, мисля, че мога да отговоря на отчаяния ти въпрос "Защо по дяволите, когато става дума за Рок /с главно Р / всички се обръщаме към старите групи от 70-те /?" Ами може би защото по онова отдавна отминало ( за съжаление ) време наистина се е усещало едно голямо пробуждане, една истинска свобода ( вярвай ми, така е било, разговарял съм със съвременници ), които за съжаление в настоящия момент нещо липсват, и компютърните лайна, с които MTV се опитва малко на сила да ги замести нещо не се справят със задачата. Просто наблюдавам насоката, в която съвременната силно компютъризирана, електронизирана, дигитализирана, виртуализирана и пр. ебана музика моделира съзнанието на хората и да си призная малко се стряскам.

Тема А НАЙН ИНЧ НАЙЛС -РОК ЛИ Е?нови [re: M.MANSON]  
Автор Мен ()
Публикувано02.08.00 22:48



Естествено е рок!Марилин Мансон не е рок а тъпотиа!!! не пипаи Н.И.Н!

Тема mdaнови [re: M.MANSON]  
Авторguz (Нерегистриран)
Публикувано15.09.00 10:48



ami az ne sum bil jiv kogato sa svireli razni tam rok legendi i mi e mnogochudno zashto sa po populqrni v bulgaria ot qkite bandi.
no za smetka na tova sum gi chuval vednuj dvaj i mi se struva che muzikata im e edno mirizlivo golqmo laino.
a nai loshoto e che kato minat 30tina godini ot zaleza im se seshtat da doidat i tuk i sledva nqkakva otvratitelna reklamna kampaniq po vsichki medii.fak.chuvstvam se kato zalqt s pomiq.



Тема Отг: А НАЙН ИНЧ НАЙЛС -РОК ЛИ Е?нови [re: M.MANSON]  
АвторZsa-Zsa-Speck (Нерегистриран)
Публикувано01.10.00 00:22



rock is deader than dead... shock is all in your head ;P




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.