Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 23.05.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема IAN ANDERSON plays the orchestral JETHRO в Пловдивнови  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано24.04.07 13:07



Първи Септември 2007 - ма! Вече и на официалния сайт:



Кееееееееееф!

Vogelfrei, мерси за корекцията!

Редактирано от Seaborn на 24.04.07 15:29.



Тема Re: JETHRO TULL в Пловдив [re: Seaborn]  
Автор vogelfrei (wollenseine)
Публикувано24.04.07 14:00



Отдавна го видяхме. Обаче няма да е Джетро, а само Йън Андерсън с оркестъра на Класик ФМ. Ще изпълняват подборка от

. Там сме, разбира се.

Ричи, може ли малко рокендрол?

Тема Re: JETHRO TULL в Пловдивнови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано02.05.07 23:11



Може да се засечем по каменните редове

...
2:2


Тема Re: JETHRO TULL в Пловдивнови [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (wollenseine)
Публикувано03.05.07 04:44



Won't somebody tell me
where I laid last night?

Таз велика лирика на Джетро е писана баш за тебе, мисля. :)

- Искаш ли да играем на "Риск печели, риск губи"?
- Как?
- Без презерватив.


Тема Re: JETHRO TULL в Пловдивнови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано04.05.07 02:10



шеги с ника ми ли долавям?:)

междудругото онзи ден видях, че ги споменават в "Армагедон", бях шокиран

...
Desperado oh you ain't getting no younger


Тема Билетите...нови [re: пeтльo]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано13.07.07 09:46



...са на цени 20 лв. и 30 лв.!

В Античния театър има четири сектора - два странични и два централни. В страничните са по 20 лв., а в централните - по 30 лв.

Важна подробност е, че билетите се продават за РЕДОВЕ! Места няма, защото самите седалки в театъра не са номерирани, но се маркират точно определен брой за всеки ред. Тоест, ако искаш да си по-напред, трябва да се позамислиш отсега за билет, защото е логично да се изчерпят най-бързо първите редове.

Лично аз си купих билет от касата на зала България, но знам, че там вече не ги продават!
В момента можеш да си вземеш билет от всяко място, където има каса на Ивентим. Там обаче системата разпечата автоматично мястото за съответния ред на избрания сектор. Ако искаш лично да си избереш ред - можеш да го направиш, ако си купиш билета директно от офиса на радио Класик ФМ.

--------------------------------------
дори и сянката ми вече с тебе диша...


Тема Re: Билетите...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано14.07.07 16:25



Ти имаш ли написан ред на билетите? На моите няма нито ред, нито място, само дата, цена (30лв), час и сериен номер на билета. Купих си ги още през Април от интернет.

Редактирано от Seaborn на 14.07.07 16:26.



Тема ...нови [re: Seaborn]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано14.07.07 17:41



Да. Пише ред 1, място .....

Но не е издаден така, а редът ръчно го написа жената на касата на зала България. Пред мен.
И зачеркна едно място в някаква схема на Античния театър, продавайки ми го.
Самият билет е доста невзрачен, малък и подобен на старите билети за кино. И никъде не пише, че е за Iаn Anderson, а само е указано мястото - Античен театър, датата - 01.09 и часът - 20 ч.! И е със щампа на "Classic FM club". Но не е фалшив, ако това си мислиш, защото си има сериен номер на Министерството на финансите, както и е купен от абсолютно сигурна каса.

Предполагам че твоят, след като си го поръчал от интернет, е от тези, които системата на Ивентим издава по компютърен път. Големите, белите. Не знам защо няма ред. Може би са променили принципа на издаване в процеса на работа и органицация.

Очевидно в Пловдив ще има хора с различни видове билети....и логично ще се случват недоразумения и обърквации. Затуй, при все че уж имам запазен ред, мисля да отида отрано!



--------------------------------------
дори и сянката ми вече с тебе диша...

Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано14.07.07 20:44



Не, билетите не са от големите бели на Ивентим. Същите са като твоя предполагам, малки залено-жълти и пише Classic FM Club. Аз си ги поръчах от Tickets-bg.com и ми ги донесоха на вратата. С химикал е написано "Ian Anderson" и "Античен театър Пд". Сега виждам, че отстрани има пак с химикал надпис "Блок В". Ще се ходи по-рано, ясно е.

Edit: Сега виждам, че там още има билети от 20 и от 30лв.

Редактирано от Seaborn на 14.07.07 20:48.



Тема Re: ...нови [re: Seaborn]  
Автор unforgettable (beatlefan)
Публикувано19.07.07 13:42



ако не се подмотвам още много, ще се видим там....

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.