Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 27.06.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: по телевизиятанови [re: Блeйkaтa]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано22.06.05 16:05



Хихихи, ladies first!

А дублажът ще е уникален, то си е ясно това. Аз мисля да наблегна на BBC. Радиото. Ако изобщо се сетя тогава.

...and if you hear me talking on the wind...


Тема ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано04.07.05 14:12



думите са твърде нищожни да опишат това:



Careful with me...

Тема Re: PINK FLOYD отново ЗАЕДНО!!!!!нови [re: VlOLATOR]  
Автор SlOBHAN ((jayhawk))
Публикувано04.07.05 19:36



Не вярвам в "реюниъни" и това си е!!!
Има нещо тъжно във всичко (да не казвам жалко)...Ето - тъкмо днес го чух и за Queen - издават албум с Пол Роджърс - ами всичко ми се срутва така...не знам, не е честно някак...
Оня ден си пиехме с един приятел и за една нощ изслушахме почти всичко на Pink Floyd...около 5 часа се бяхме размазали от МУЗИКА...и тогава ми хрумна, че просто вече НЯМА ТАКАВА МУЗИКА...тогава - през всичките онези хубави години нещо велико е витаело във въздуха, а сега то си е отишло завинаги...
Не искам да звуча ретроградно...някой ще каже: "Абе какво толкова - заобичали са се с Уотърс, простили са си..."
Заобичали са се - таратанци !!!

Сега остава и The Police да се заобичат и ще се разцепя...


Violator, знаеш ли - веднъж срещнах някъде превод на името"Careful with that axe, Eugene"?...
..."Леко с тая брадва, Генчо"...представяш ли си:)



music was invented to confirm
human loneliness

Редактирано от SlOBHAN на 04.07.05 19:42.



Тема ...нови [re: SlOBHAN]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано05.07.05 10:25



"Не вярвам в "реюниъни" и това си е!!!"

Принципно и аз!

Не ми звучиш ретроградно, напротив! Звучиш ми много искрено! НО!

Но когато става въпрос за Pink Floyd, измеренията са съвсем други! Това е единствената група, която прескача отвъд музиката! На музиканти, обременени с подобна легендарност, всичко им е позволено! Дори и да се карат и съдят четвърт век, дори и да ни лишат от грандиозната си музика през това време..., та дори и изведнъж, напук на всичко, да се заобичат!

Един наш съфорумец, наскоро, четейки мнението ми, че като остарее един човек - омеква, ме попита --> "Значи ли това, че вече не могат да си ги мерят като са омекнали!?"
Ами, точно това значи!!!....На тези години и от тази висота, Дейвид и Роджър няма какво да противопоставят един на друг....Нелепо е да се твърди, че този реюниън е за пари...или за слава..., или за каквото и да било! Или че зад сцената Роджър отново ги е наплюл или навикал! На мен, тези усмивки ми изглеждат уморени, но истински:



Careful with me...

Тема ...нови [re: SlOBHAN]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано05.07.05 10:45



"Violator, знаеш ли - веднъж срещнах някъде превод на името"Careful with that axe, Eugene"?...
..."Леко с тая брадва, Генчо"...представяш ли си:) "


...а, не си ли срещал превод на "Shine on you crazy diamond", като -->> "Оцъкли се, шантавий диаманте"!? Щото патента е наш, на Пау-ли и моя милост! Някой да не ни го е свил!

Careful with me...


Тема ....................нови [re: VlOLATOR]  
Автор SlOBHAN ((jayhawk))
Публикувано05.07.05 18:46



Пак си прав...именно затова обичам само да ти чета нещата, отколкото да споря с тебе, уважаемий Вайълейтъре :)
Затова твоята зона (DM) ми е любима...и заради другите, естествено (без МО, който ми е супер досаден, ама какво пък...)
Винаги между вашите редове се чете едно безкрайно изречение, което всъщност простичко казва ИСТИНАТА: "По-добре е да слушаме, отколкото да обсъждаме"
Нали?

П.П. За Генчо и опасната балтия - ако щеш вярвай, но си знаех, че си замесен...:)
До скоро...



music was invented to confirm
human loneliness


Тема Re: ....................нови [re: SlOBHAN]  
Авторg. (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 10:52



Violatora не пише там от месеци, ако не си забелязал
Напълно го разбирам защо.



Тема Re: ....................нови [re: g.]  
Автор SlOBHAN ((jayhawk))
Публикувано12.07.05 20:29



ами забелязал съм...ама там са все хубави хора, като изключим този МО, дето взе яко да ми ходи по нервите...
не е нормално да си толкова досаден, да му се невиди...

не знам причината за мълчанието му, но той (VIOLATOR), все пак, е единственият ИСТИНСКИ модератор (каквото и да значи това) - и просто трябва да си стои на мястото...поне аз мисля така :)

music was invented to
confirm human loneliness

Редактирано от SlOBHAN на 12.07.05 20:33.



Тема хеееех...нови [re: SlOBHAN]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано13.07.05 09:14



темата е за Pink Floyd, бряя.., ама като се зачекна това - само казвам и приключваме с това:

"не знам причината за мълчанието му, но той (VIOLATOR), все пак, е единственият ИСТИНСКИ модератор (каквото и да значи това) - и просто трябва да си стои на мястото...поне аз мисля така :) "

"мълчанието" ми, в никакъв случай не е самоцелно! Нито има някаква мистична причина! Продиктувано е единствено и само от това, че в тази обстановка, която е в момента, аз нямам какво да кажа! Можех да се оправя със ситуацията там баяяя отдавна, но признавам си, бях твърде мек...и допуснах личното ми познанство с МО да повлияе на това, да го оставя да прави каквото си иска и да ОСЕРЕ клуба! покрай него се появиха и куп други недоразумения...и се налага доста често да редактирам ПЪЛНИ глупости..., но не мога да ги ампутирам, просто защото сърце не ми дава! Все още!
Но не съжалявам кой знае колко, защото очевидно на доста хора това си им харесва.....и клуба си живее! Дали на мен ми допада или не, няма кой знае какво значение!
Инак, го наблюдавам постоянно....и това че не пиша, не значи че не го пооправям и побутвам от време на време! Гарантирам, че няма да го зарежа....или поне не, без да оставя сериозен модератор след себе си!
Клуб с такова име -->> Depeche Mode, заслужава да блести от чистота и красота! За съжаление, както е и в живота, има моменти на приливи и отливи, има моменти, в които нещата не зависят само от теб! И така....
Но съм оптимист, да знаеш

Careful...

Редактирано от VlOLATOR на 13.07.05 09:15.



Тема Re: хеееех...нови [re: VlOLATOR]  
Автор reader (мИлодийка)
Публикувано13.07.05 09:16




Всичко е наред с клуба.
Спокойствие и силна храна.
Просто е лято и чакаме нов албум.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.