Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 11.06.24 
Музикални
   >> Рок
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: ArthurDent]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано06.07.04 19:48



Krux - 2003 Krux - Nimis

страхотен дуум - след като Candlemass пак се разпаднаха, тия са сериозни фаворити в стила.

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: ArthurDent]  
Автор Jimmy Pop (Вервайте ми)
Публикувано06.07.04 21:02



И аз къде се бутам между шамарите, аман да си завра носа...

Мегадет са също сред групите, които ми се нравят и въобще никога не съм правил сравнения от рода "Мегадет-Металика". Металика си имат велики парчета, Мегадет - също, иначе само Мъстейн ги обединява според мен, поне не ми звучат подобно. Което е добре всъщност. И май любимият ми мегадетски албум пак не е много хаотичен. Не, че се заслушвам колко подредени са нещата, ама явно съм някакъв "по-подреден" тип.

За "...And Justice for All" не смятам, че показва накъде ще тръгнат. Ти сега забелязваш ли някаква подреденост и изчистеност в светия гняв? Пълен хаос, ама в най-отрицателния смисъл на думата. Свободаааа и хетфилдски вой на лунна светлина

А за къде сме без спорове тип "футболен мач". Не знаеш ли, че всички разбираме от всичко и не можем да се минем без да си дадем компетентното мнение по някой наболял въпрос(във футбола и политиката сме особено силни, защо да не се пробваме и в музиката).

Набеди се че си бог,
забрави, че си безсмъртен


Тема ....нови [re: ArthurDent]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано06.07.04 21:37



слушам "In your room" на Депеш в изпълнение на Мартин и едно пияно ....както и "Try walking..."...от концерта му в Париж....батко Артъре.....непременно чуй и това, непременно!!...;)

...I follow you...


Тема Re: ....нови [re: ArthurDent]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано06.07.04 21:38



имайки предвид моя нежен уейвски слухТ, може и това, от което на мен ми е задрънчала главата, на теб да ти се стори бозаво....но все пак - препоръчвам да чуеш и някой не-клип все пак...;)...може пък да ти хареса ;)

...I follow you...


Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: ArthurDent]  
Автор Trillian ()
Публикувано06.07.04 21:44



Wasn't there a dream, last night
Like a spring never ending
Still the water runs clear
Through my mind
On the field I can see a fiddler
The fiddler on the green

Ей това слушам в момента :)

Shine On


Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: Jimmy Pop]  
Авторpink (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 10:03



Ami principno sym 100 procenta suglasen s teb makar che veche ot godini ne slusham metallica, a puk zaqjdaneto iz teq forumi e nai typoto neshto, no bqh provokiran ot violatora zarad tva che otricha ochevidnoto t.e. ebasi, e koe e klasikata v metyla basi, Ta po toq povod, da me proshtavash violatore za zaqjdaneto, beshe typo, ama dotuka sym korenno na stranata na jimmi i drugite



Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: ArthurDent]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано07.07.04 10:30



...бе що имам чувството, че нещо не си ме разбрал още първия път!?!...тук говорим за КОНЦЕРТ, не за албум /нов/ ..., за да търсиш тенденции в развитието им и прочие....Просто концерт, на който основно свирят стари парчета и експериментират /о, Боже прости им/ с пообогатяване на саунда си...Какво тръгна да сравняваш албуми, да търсиш нови линии дъра-бъра...
...btw, това, че Металика се осраха в последните години изобщо не прави изпълненията им по концерти по-слаби или по различни...., напротив,....свирят си старите парчета по същия брутален и ентусиазиран начин както преди петнайсет години...Дори и по-силно ми звучат в определени моменти /не заради Трухилката/...Което идва да каже едно нещо...със "Св.Ангър-а" те просто се забавляват....Правят си майтап с такива многознайковци като теб и мен...Защото нали не смяташ, че един музикант от такъв ранг като Хетфийлд не си прави сметка какво и ЗАЩО прави!!?!....или, че не забелязва разликата в реакцията на публиката когато изпълнява "Sanitarium" и да речем "Shoot me again"...И не ми излизай с номера, че го правят за пари...Едва ли ню металите са се залетяли да купуват чак толкова нещо подобно...



Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: Jimmy Pop]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано07.07.04 10:52



Абе знам те аз теб, че шило в торба .... наздраве (тук в барчето са докарали една немска бира - Bitburger или подобно - става ама не е от ранга на Болярката )
И кой е тоя Мегадет - залагам на Симфонията , за мен е Пийс Селс ... (и отчасти Ръст ин Пийс)
Аза Джъстиса - ами всико е някак ... стерилно (ама я мразя тая думааааа) т.е. много ударно и точно ама някак си не ме 'хваща' разбира се пак казвам че е мноого добър албум който с удоволстве го слушам, но все пак за мен не е класикаот ранга на предните им и е далееееееч над лигавото С&М


Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Какво слушам в момента. (2)нови [re: VlOLATOR]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано07.07.04 11:21



Добре спираме тоя спор.
За мен такъв албум (група+оркестър) е на RAGE - Lingua Mortis (няма да ти обяснявам как се чува на 5.1 колони - приказно е)
За Металика - аз съм на мнение че :
- определно го правят за пари
- казаха ми цифрата (не числото!!) на мениджърити им (или моделиерите ли беше ) (това беше че искали да си правят майтап с мен - не виждам как като не ги слушам им успява шегата)
- също така мисля че който харесва Дефтоунс, Линкин Парк, Лимп Бизкит и т.н. му харесва новата Металика

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: до chimera...нови [re: auslander]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано07.07.04 11:24



точно Halo е - проверих - става ама не чак за да тръгна да ги търся.
А Chimera в един каталог ги бяха определили като новите Фиър Фекчъри и затова ги чух. ЕР не са ФФ разбира се но мога да се слушат на фона на останалите нови американски групи.
Дори днес съм си качил something wicked на мп3-плеъра

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.